ALL_StaR'la kilo verMe ve kilo koruMa yarışMası

Forever07

Guru
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2011
4.267
12.264
Merhaba diyetcanlar,

Yeni yarışma 31 Ekim'de başlıyor
sloganımız "
Kasımda diyet başka ALL STAR ile bambaşka " :KK70:

Aslinda nutella yemek isteyip , lahana yiyorsaniz siz de bizdensiniz. Hayaallerrr hayatlarrr :KK70:

Bugun 24 Ekim kışın kilo verip yazın tadını çıkaracağız ve kilo vermenin tam zamani ...:sampiyon:

ALL_STAR TAKIMINA KATILIM OZEL DAVETLEDIR VE KAMUYA AÇIKTIR ...

Takimin adi : All_StaR
Takim uyeleri :

Forever07 Forever07
A AklinYolu1
I IRMAKK70
@_LA_PATYA_
C cizen_bayan
N naz5403
Nana929 Nana929
Moon Light Moon Light
sarem2015 sarem2015
S salinger29
Kuasar Kuasar
Muttapa7555 Muttapa7555
kokulusabun kokulusabun
@makbuleorhan

Iyi olan kazansin. :sampiyon:

Forever07 Forever07 [/USER] : Tartı resimlerinizde ve Haftalik hedeflerde etiketleyeceginiz kisi. :KK76:

Haftalik hedefini tutturana extra bir kupa var. şşş ırmaktan kaçmaz demiş olayım :)
I IRMAKK70 menu bakani. Gunluk menulerinizi yazip irmak i etiketleyin. :KK8:

Haftalik tam gunluk spor yapana extra bir kupa var .

@_LA_PATYA_ spor bakani : Ilk sayfadaki spor videolarini yapip ya da kafaniza gore takilip spor bakanlarini etiketleyiniz.:cool:

Sohbet bakanımız ile sohbeti bol olan da kupa alıyor. güzin bacımız o :)
C cizen_bayan ile sohbete devam :)

Kupa almak icin ne yapacaksiniz.

• Ilk uce gireceksiniz.
  • Menulerinizi her gun yazacaksiniz.
  • Her gun spor yapacaksiniz.
  • Hedef kilonuzu tutturacaksiniz.
  • Ve sohbette bulunacağız...

images

TEK KURAL : Belirtilen tarti gunlerinde tarti resmi yuklemek zorunludur.

1.Tarti resmi yuklemek sarttir. Ilk tarti gunu 31 Ekim ve onu izleyen carsambalar. Tartilardan sorumlu bakan : Forever07 Forever07

2. Ilk uce girene bizden ucer , ikiser , birer kupa var.:sampiyon::sampiyon::sampiyon:

3. Kilo alana aldigi kiloyu verene kadar kupa yok. Kilo almayi denemeyin o yuzden. :KK53:

4. Sabit kalana da kupa yok. Kilo veremiyorsaniz bu topikte isiniz ne. :confused:

5. Durun daha bitmedi siz kardessiniz. :confused: Pardon diyete donecek olursak, menu bildirimleri de onemli. Bu menuler icin ne yapiyoruz ilgili bakanlari I IRMAKK70 etiketliyoruz. Menu paylasimi kilo vermede esas nokta. O yuzden hicbir gunu es gecmiyoruz. :KK37:

6- Her gun spor yapip @_la_patya etiketleyip hem fit oluyoruz hem de bir kupa kapiyoruz.

7- Sohbetimizi eksik etmiyor bol bol konuşuyoruz C cizen_bayan

Eee o zaman yaris baslasin ve diyetimiz bol olsun. :KK19:

Persembe Gunune leslie ile baslayalim. 15 dk

Cuma gunu : Pilates baslangic . 21 dk

Cumartesi gunu : Daha cok kalca ve basen bolgesi icin; 10 ar dk.
https://www.youtube.com/watch?v=CLv-l42x9tY
https://www.youtube.com/watch?v=UPGCUdLrLVY
Pazar gunu : Winsor pilates 23 dk

Pazartesi gunu : Tum vucut icin Pilates 15 dk

Sali gunu: Dinlenme
Carsamba gunu : Pilates ve yoga 42 dk

31 EKİM SON YARIŞMA SONUÇLARI VE KİLOLAR
31 EKİM.jpg

Son düzenleme:
Hayırlı olsun topiğimiz:nazar: canım hepimiz yarın sabah tartı fotosu yüklesek kahvaltıdan önce. Yine 8 temmuzda tekrar yükleriz ne diyorsun fikrime
Sena cim kahvalti etsen de farketmiyor, yukleyebiliyorsan iyi olur ama sen evde degildin galiba.

Yukleyebilenler bugun yuklesin yukleyemeyenler yarin sali ve carsamba gunu yuklesin.

8 temmuzdan sonra zaten her pazar gunu olacak artik. :KK51:

Sena cim kahvalti etsen de farketmiyor, yukleyebiliyorsan iyi olur ama sen evde degildin galiba.

Yukleyebilenler bugun yuklesin yukleyemeyenler yarin sali ve carsamba gunu yuklesin.

8 temmuzdan sonra zaten her pazar gunu olacak artik. :KK51:
Tamamdır canım yarın sabah yükleyeceğim ben de.

20180701_180025.jpg
Şimdi tartıldım A AklinYolu1
12:00 kahvaltı saatimdi.
Misafirim vardı; saat 14:30 gibi 1 fincan şekersiz sütlü türk kahvesi içtim, saat 16:30 gibi de 1 salatalık, 1 kayısı ve 2 küçük dilim karpuz yemiştim. Yeni tartıldım, böyle çıktığına göre umarım sabaha daha az çıkar :)) hadi inşallah...

Yine taşınmışız haberim yok :)
Birazda burdan devam edelim bakalım
Misafirim var, tartı resmini şimdi yüklerim
Menüyü de paylaştım, önemli şeyler olunca etiketleyin kızlar koşar gelirim:KK36:
Izimizi kaybettiremedik hala ondan hocam. :KK70:

Yarismayi uzatalim dediniz uzattik ama format degisti. :halay: Koruma topigi + bulasik yikiyor bu topik. Daha ne olsun. :dondurma:

Eki Görüntüle 2163899
Şimdi tartıldım A AklinYolu1
12:00 kahvaltı saatimdi.
Misafirim vardı; saat 14:30 gibi 1 fincan şekersiz sütlü türk kahvesi içtim, saat 16:30 gibi de 1 salatalık, 1 kayısı ve 2 küçük dilim karpuz yemiştim. Yeni tartıldım, böyle çıktığına göre umarım sabaha daha az çıkar :)) hadi inşallah...

Yarin da yukleyebilirsin ac karnina. :KK50:

Slm kızlar hayırlı uğurlu olsun topiğimiz ben eve yeni gidiyorum yolda arayayım sabah çıkmıştım evden...
A AklinYolu1 1 temmuz menü
Sabah çeyrek simit çay
Ara çay 4 erik
Akşam ızgara hepsi 1 köfte 2 tavuk baget 1 köfte kadar sucuk(yemesem olurdu ama göze batıyor az yediğim ekmek yemedim diye dalga geçiyorlar çok sinirliyim şuan)
Salata
Su 1lt spor yok

Slm kızlar hayırlı uğurlu olsun topiğimiz ben eve yeni gidiyorum yolda arayayım sabah çıkmıştım evden...
A AklinYolu1 1 temmuz menü
Sabah çeyrek simit çay
Ara çay 4 erik
Akşam ızgara hepsi 1 köfte 2 tavuk baget 1 köfte kadar sucuk(yemesem olurdu ama göze batıyor az yediğim ekmek yemedim diye dalga geçiyorlar çok sinirliyim şuan)
Salata
Su 1lt spor yok
Iyi yapmissin sefan olsun. :dondurma:

Ben de dun pizza yedim. Kasarli degildi keci peynirliydi, bi de diyet pizzaydi.:KK49: Milkshake biraz fazla oldu. Bugun karpuz da ama bence bir haftada oyle bir duzene girecegiz ki sasiracaksin. :KK19:

Iyi yapmissin sefan olsun. :dondurma:

Ben de dun pizza yedim. Kasarli degildi keci peynirliydi, bi de diyet pizzaydi.:KK49: Milkshake biraz fazla oldu. Bugun karpuz da ama bence bir haftada oyle bir duzene girecegiz ki sasiracaksin. :KK19:
Ben bugün su içemedim dışarıda tuvalete girememe gibi bi takımdım var o yüzden suda içmiyorum eve kadar sayanayım diye :))) o yüzden ödem yapmazsam iyidir yarın tarçınlı su içeceğim tüm gün bakalım toparlarım inşallah

Ben bugün su içemedim dışarıda tuvalete girememe gibi bi takımdım var o yüzden suda içmiyorum eve kadar sayanayım diye :))) o yüzden ödem yapmazsam iyidir yarın tarçınlı su içeceğim tüm gün bakalım toparlarım inşallah
Ooo ben disaridayken kac kere wc ye gidiyorum. Benim de cantasiz girme takintim var. Ya arkadaslara ya da yabancilara birakiyorum ya da ortada kaliyor. Simdiye kadar calan cikmadi. :KK70:

01.07.2018 menum
Sabah 1 yimurta 2 kk peynir domates slatalik maydanoz yarim dilim cavdar ekmegi
Ikindi 5 izgara kofte yarim dilim cavdar ekmegi 2 dilim kavun 1bardak ayran
Su 4 lt
Spor sabah 50 dk kosu ve yuruyus 350 ad mekik

01.07.2018 menum
Sabah 1 yimurta 2 kk peynir domates slatalik maydanoz yarim dilim cavdar ekmegi
Ikindi 5 izgara kofte yarim dilim cavdar ekmegi 2 dilim kavun 1bardak ayran
Su 4 lt
Spor sabah 50 dk kosu ve yuruyus 350 ad mekik
Ben cok aciktim corbam kaldi . Patatesli omlet yaptim tamamen yagsiz. Acliktan geberecektim.. :KK45:

X