Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Canlarım inanılmaz derece de açım 😢 bugün çok zorlandım. Normalde öğle yemeği hakkım çok aç olduğum günlerde kullanıyordum. O gün bugün. Bir haller oldu bana. Suda çok içemedim 1.5 lt ancak olmuştur. Kendimi tutuyorum ama inşallah tutacağım. Birşey yemeyeyim diye erkenden paylaşıyorum. Son öğünümü hazırladım ama daha yemedim. 18.30 gibi yiyeceğim. Muhtemelen bugün bitki çayına abanıcam.

13.05.2024 - Menü Z Raporum 🧿

İlk Öğün

3 yumurta çılbır - Üzeri 1 yk yağlı biberli sos

İkinci Öğün

Az yağlı büyük bir kase brokoli salatası
1 adet serçe parmak boyutunda köfte (oğluştan 😋)

Üçüncü Öğün

Salatalık, Havuç Yoğurtlusu (2 küçük salatalık, 1 ince havuç, 1 sb yoğurt ve az yağ)

IMG_9228.jpeg

Evet cok haklisiniz oncelikle tesekkur ederim ama iki kizim var onlar cok yiyor iste seviyor boyle seyleri alismam lazim sanirim 😓

Ev yapımı olduğu için ben aşırı bir kalorisi olduğunu düşünmüyorum. Ekmek hakkınızmış gibi düşünebiliriz. Önüme bakıciiiz üzülmeyin hiç. Büyük bir kaçamak olmamış bence. Zaten sabah ve akşam oldukça az yemişsiniz. Çocuklar kırmızı çizgimiz 😬 o yüzden yaparken az kalorili haliyle yapmaya özen gösterseniz bile yeterli olur bence 🍀

Evet cok haklisiniz oncelikle tesekkur ederim ama iki kizim var onlar cok yiyor iste seviyor boyle seyleri alismam lazim sanirim 😓
Benim de eşim çok sever artık baya öğrendim kendimi tutmayı yesem bile tadımlık yiyorum yaparken çok koktuysa bana yapacak birsey yok hayat şeklimiz değişirse verdiğimiz kiloyu geri almayız

Canlarım inanılmaz derece de açım 😢 bugün çok zorlandım. Normalde öğle yemeği hakkım çok aç olduğum günlerde kullanıyordum. O gün bugün. Bir haller oldu bana. Suda çok içemedim 1.5 lt ancak olmuştur. Kendimi tutuyorum ama inşallah tutacağım. Birşey yemeyeyim diye erkenden paylaşıyorum. Son öğünümü hazırladım ama daha yemedim. 18.30 gibi yiyeceğim. Muhtemelen bugün bitki çayına abanıcam.

İlk Öğün

İkinci Öğün

Üçüncü Öğün

Salatalık, Havuç Yoğurtlusu (2 küçük salatalık, 1 ince havuç, 1 sb yoğurt ve az yağ)

Eki Görüntüle 3426713
Cok aç olduğun günler protein ağırlıklı beslen mesela bir köfte değil de 4 5 köfte yersen daha tok olursun canim kızartma falan olmadığı sürece proteini cok kısmaya gerek yok bence

Ev yapımı olduğu için ben aşırı bir kalorisi olduğunu düşünmüyorum. Ekmek hakkınızmış gibi düşünebiliriz. Önüme bakıciiiz üzülmeyin hiç. Büyük bir kaçamak olmamış bence. Zaten sabah ve akşam oldukça az yemişsiniz. Çocuklar kırmızı çizgimiz 😬 o yüzden yaparken az kalorili haliyle yapmaya özen gösterseniz bile yeterli olur bence 🍀
Ne guzel yazmissiniz ya cok tsk ederim 🫠🫠gercekten cok makbule gecti icim rahatladi cunku yedikten sonra ki pismanlik hissi hic bir seye benzemiyor 😅bugun yag biraz kacti yaparken ama artik dikkat edecegim ve gece cocuklar uyuyunca lesli yapacagim insallah 🙏

Benim de eşim çok sever artık baya öğrendim kendimi tutmayı yesem bile tadımlık yiyorum yaparken çok koktuysa bana yapacak birsey yok hayat şeklimiz değişirse verdiğimiz kiloyu geri almayız
Evet onceliklerimiz aliskanliklarimizi degistirmek olmali sanirim tebrik ederim sizi bunu buyuk olcude ogrenmisssiniz darisi basima 😍 destekleriniz icin cok tsk ediyorum arkadaslarim 😇

Cok aç olduğun günler protein ağırlıklı beslen mesela bir köfte değil de 4 5 köfte yersen daha tok olursun canim kızartma falan olmadığı sürece proteini cok kısmaya gerek yok bence

Canımcığım kendim yapsam aynı dediğin yöntemi uygularım ama listem var ona uymaya özen gösteriyorum. Gerçi 2 yumurta yemem lazımdı 3 yedim, 6-7 sebze yemeği hakkım vardı resmen bir leğen brokoli salatası yedim jjdjdj iyiki de uyuyorum şükürler olsun 😅

Ne guzel yazmissiniz ya cok tsk ederim 🫠🫠gercekten cok makbule gecti icim rahatladi cunku yedikten sonra ki pismanlik hissi hic bir seye benzemiyor 😅bugun yag biraz kacti yaparken ama artik dikkat edecegim ve gece cocuklar uyuyunca lesli yapacagim insallah 🙏

Lesli de yaparsanız bence tamamen sıfırlanmış olur. Rahatlatmak için söylemiyorum kesinlikle vicdan acabı duyulacak bir kaçamak değil. Ah ah ben kaçamak yapınca hakkını verenlerdenim. Gözüm dönmeyegörsün 😥 dönmicek dönmicek amin.

Bende son zamanda diş çektirdim biliyorsunuz tam iyiyim demiştim hsonu tekrar dişim yüzüm şişti cok kotu yapmıslar dedı ozeldekı doktor neyse orayı temızledı etti filmde sol üst damaklarda kist gibi bişey gordu çektirdiğim diş sağ da neyse bugun cerraha gidicem muhtemelen tomografi cekilecek bişey cıkacak dıye odum kopuyor artık

serap911 serap911 canım bak benzeri.

Canim aynisi bende vardi hem de 2 disimde. Çekim oluyor kisti de temizliyorlar. Benim 2 sene oldu bir sorun olmadi zaten dis hekimi de bu cerrahi bir mudahale normal dis cekimi degil demisti. Bence ödün kopacak bir durum yoktur icini ferah tut 🙏🏻

Benim annem öğretmendi ve yarım gün çalışırdı. Hep kızardım başkasının çocukları ile daha çok zaman geçiriyorsun diye. Bana sen anne olunca daha çok zaman geçir evlatlarinla dedi. İlk oğlum olduğunda çok ağlamıştım 😭Ben tam gün çalışıyorum. Bazı zamanlar hafta sonları ve bayramlarda da çalışıyorum. Hep kalbim buruk. Hem anneme hem evlatlarima karşı 🙄

Herkesin bakış açısı farklı tabi. Benim annemde hemşire ve çok yoğun çalışırdı. Ayda 7-8 nöbet ki o zamanlar 24 saat usulüydü. Babam genellikle bizimle ilgilendi. Annem çok yoğundu. Ama ben hiç kızmadım. Mecburdu. Ona kalsa bizden ayrılmak istemezdi. Bunu biliyorum. O zaman da bilirdim. Senin çocuklarında umarım zorunda olduğunu biliyordur. 🍀

Yazlik bunlar havalar isininca digerlerini kaldirdim hahaha😂 ben biseye taktim mi bir sure hep onu kullaniyorum yaa🤓🙈

Hahahah bende öyleyim alışkanlıklarımı değiştirmek zordur. İmza: Boğa burcu kadını 😬

Canımcığım kendim yapsam aynı dediğin yöntemi uygularım ama listem var ona uymaya özen gösteriyorum. Gerçi 2 yumurta yemem lazımdı 3 yedim, 6-7 sebze yemeği hakkım vardı resmen bir leğen brokoli salatası yedim jjdjdj iyiki de uyuyorum şükürler olsun 😅
Yapacak bisey yok canım ya listen baya sıkı demek ki inşallah güzel güzel gider kilolar da değer bu açlık krizlerine

Yapacak bisey yok canım ya listen baya sıkı demek ki inşallah güzel güzel gider kilolar da değer bu açlık krizlerine

Vur dedim öldürmüş bu kadar söylüyorum. Hayatımda böyle liste görmedim ben. 115 kg insana salatalık, havuç yoğurtlusu öğün olarak yazılır mı? Yazdı işte.. sanırım bu sonradan aldıklarımı hızlıca eritmek derdinde. Hak verdim o yüzden bunca zaman yediklerime sayıyorum. Kahve serbest aslında belki içsem tutar ama eriniyorum ona.

Herkesin bakış açısı farklı tabi. Benim annemde hemşire ve çok yoğun çalışırdı. Ayda 7-8 nöbet ki o zamanlar 24 saat usulüydü. Babam genellikle bizimle ilgilendi. Annem çok yoğundu. Ama ben hiç kızmadım. Mecburdu. Ona kalsa bizden ayrılmak istemezdi. Bunu biliyorum. O zaman da bilirdim. Senin çocuklarında umarım zorunda olduğunu biliyordur. 🍀

Hahahah bende öyleyim alışkanlıklarımı değiştirmek zordur. İmza: Boğa burcu kadını 😬
Beni de anneannem büyüttü annem çalışırdı anneannem bizle yaşar bana ve ablama bakardı hiç ama hiç kızmadım anneme çalıştığı için. Şu an benim de bebeğim var ben de ise döneceğim yakın zamanda ve o suçluluk duygusu içimde. Anneme de bırakamam annemin sağlığı çok elvermez bakıcı düşünüyorum o yüzden bakıcı da anneannemin bana baktığı gibi olur mu bilmiyorum

Beni de anneannem büyüttü annem çalışırdı anneannem bizle yaşar bana ve ablama bakardı hiç ama hiç kızmadım anneme çalıştığı için. Şu an benim de bebeğim var ben de ise döneceğim yakın zamanda ve o suçluluk duygusu içimde. Anneme de bırakamam annemin sağlığı çok elvermez bakıcı düşünüyorum o yüzden bakıcı da anneannemin bana baktığı gibi olur mu bilmiyorum

Mini bende 1 ağustosta döneceğim ve bende çok yoğun çalışıyorum maalesef eşimde. Suçluluk hissetmiyorum ben çünkü buda bulut için. Keyfimden çalışmıyorum. Ona daha güzel bir gelecek sunmakta sebeplerimden birtanesi. 1 yaşını doldurmuş olucak 1 yıldır yapabildiğimin en iyisini yaptım ve yapacağım. Çalışan anneler genelde kaliteni arttığını söylüyor. Daha keyifli zamanlarımız olucak bence. Birde çalışan kadınlar için evde kalıp bebek bakmak biraz mental olarak zorlayıcı bence. Bizde bir rahatlayacağız. Umarım anneannenden daha daha daha iyi bir bakıcı bulursunuz 🍀 ne zaman başlayacaksın sen

İlk Öğün

İkinci Öğün

Üçüncü Öğün

Eki Görüntüle 3426713
Eeee ben senden cok yiyom ama😬 senin kilona göre az degil mi bunlar🥲👀 diyetisyenin online mi?

Eeee ben senden cok yiyom ama😬 senin kilona göre az degil mi bunlar🥲👀 diyetisyenin online mi?

Çok az evet ya bende hemfikirim. Bir arkadaşım var diyo ki bu kadar az yemeye alışırsan normalin bu olursa sonrasında idealinde yersen kilo almaz mısın? Beni soğuttu bilmiyorum. Evet canım fiziki gidemem şu sıralar.

Vur dedim öldürmüş bu kadar söylüyorum. Hayatımda böyle liste görmedim ben. 115 kg insana salatalık, havuç yoğurtlusu öğün olarak yazılır mı? Yazdı işte.. sanırım bu sonradan aldıklarımı hızlıca eritmek derdinde. Hak verdim o yüzden bunca zaman yediklerime sayıyorum. Kahve serbest aslında belki içsem tutar ama eriniyorum ona.
Filtre kahve beni çok güzel tok tutuyor. Ama 115 kg biri için liste gerçekten de çok az. Çok severim havuçlu yoğurt falan çok yerim diyette ama tek başına o asla tok tutmuyor ara öğün ya da garnitur gibi benim için köfte yanına patates pilav yerine yiyorum

Selam kızlar Ben hala ishalim ilaçlar etki etmiyor acile gitmek istiyorum eşim gelince vazgeçmezsem tabi baygınlık geçiriyorum resmen az bişey yiyorum direk tuvalete karnım hep ağrıyor canım çıkıyor ama ben hala tartılarda geziyorum ilginç ki 73.3 çıkıp takıldım orada başkası olsa -3 vermişti ne şanssızım 😭 Allahım sağlık versin en önemlisi bu gerçekten

X