diyet denince ben :) 1.5 ayda 15 kilo son 2 kiloya dogru devam fotograflı

canım cidden tebrik ederim mükemmel görünüyosun. bide senden bişe rica edebilirmiyim. diyetisyenin verdiğin kilonu koruman için neler yapman gerektiğini söyledi??? en önemli aşama korumak :KK43:

Peki bu 1.5 ayda komple neler yaptığını yazabilir misin rica etsek ?
K kokos-naz
yukarıda yazdıgım lıstede ufak degısıklıkler yaparak devam ettım 2.haftadan ıtıbaren 300 ml yogurta ve meyve yıyerek devam ettım halada devam edıyorum ekmegıde arada cıkardı arada gerı kattı bazende kahvaltda sut bazen 1 dılım peynır var oglen hep sabıttı ama kesınlıkle haftada 6 gun gundede 1,5 saat spor yapıyorum

canım cidden tebrik ederim mükemmel görünüyosun. bide senden bişe rica edebilirmiyim. diyetisyenin verdiğin kilonu koruman için neler yapman gerektiğini söyledi??? en önemli aşama korumak :KK43:
canım ben daha korumaya gecmedım 2.kılom kaldı verecegım yanı 2 kılo dha yag verıcem oyle gecıcem korumaya hala dıyetteyım 51 den sonra zorlandım zaten 2 hafta durdu sonra yarım kılo olarak dustu falan ama yag olarak herhafta 1 kılo gıdıyor kesın suanda 50 yım 48 kıloya ınınce bırakıcam ama eger yagı hemn verırdem 50 dede kalabılırım dedıgım gbı onemlı olan tartıda yazan rakam degıl enkadar yag verıdıgımız.cogu zman odem verıyoruz cunku

Eki Görüntüle 1862117 burda 53 kıloydumm bıtmeen cekıp attı dıyetısyenım cok ınceldıgım ıcın :)
suanda 50 kıloyum fotodakınden 3 kılo daha zayıfım ama 4 kılo yag kaybettım yanı 50 de de kalabılırım bızım ıcın onelı olan yag kaybı 2 kılo daha yag verıp bıtırecegız toplamda 9 kılo yag var suanda vucudumda 7 ye ınıcem arkadalar kıloya odaklanmayın onemlı olan yag kaybı!!!!!!!!!!!!!!

devamlı bır dıyet gecmısım olduu ama bu defa kırdımm kilitleri gecmıstede vardı alıp vermelırım ama bırturlu 60 ın altına ınemzkn bır dıyetısyenle tanıstım ve 65 kılo ıle baslayıp 1,5 ayda 15 kılo verdım hedef 48 bugun kontrolum var 49 olduysam eger son bır kılo fotolarda 15 kıloya gore cok daha ınce gorebılırsınız 50 kıloyum suanda ama daha zayıf gorundugum soylenıyor hep bunun sebebı ıse 1 senedır duzenlı spor yapmam (fıtnes)ılk haftada 4-5 gun yaparken son 4 ayıdr haftada 6 gunde 1,5 saat spor yapıyorum dıyet bıtıncede asla bırakmıcam amacım bu kıloyu 1 sene korumak sonrası bakalımm herkeze bol şans :):KK200:En Büyük KK:halay:
ay bayıldım süper görünüyorsun foto da
burda kaç kilosun kuzum?

1.hafta 10 gunde 4 kılo verdım iste o lıste :)
sabah 1 yumurta 2 yumurta beyazı
1 yk lor peynrı
1 dıl.tam tahıllı ekmek 1 mını salatlık

ögln
150 gr et (tavuk balık kırmızı et kofte )
salata
ara

1 bardak kefır

aksam
90 rg et
salata
protein ağırlıklı beslenme
her zaman işe yarıyor valla tbrkler tekrar çok hoş görünüyorsun bayııllddıımmm :nazar::nazar::nazar: nazarım değecek korkuyorum :KK70:

Vhaalla bende 165 48 kg ama zayif duruyorum fazlasiyla
yag mi yok simdi bende ??? Peki bolgesel yaglanabilme olasiligi var mi ? Varsa nasil ? :)))

Selam canim bende 65'lerdeyim aynen kilo vermem lazim tam listelerini paylasirmisin ne kadar zamanda bir degistirdin bi de hangi sehirdesin hangi diyetisyene gittin acaba?

tesekkur ederım canm yalnız fotoları paylasmayalım
paylasmadim cnm sadece konu basligini paylastim...gelip hikayeni okusunlar diye...bir kac sorum olacakti K kokos-naz
1.) cnm sen 1,5 saat spor yaptigini yazmistin daha cok agirlik mi yoksa cardio agirliklimi calistin '? eger ikisinide yaptiysan hangi sirayla ?
2.) protein agirlik bir diyet kabizlik sorunu cekmedin mi ?
3.) Protein agirlikli diyetlerde kabizlik sorunu olur genelde. Sen kabizlik sorunu yasadin mi ? Yasadiysan nasil bas ettin ?
4.) canin abur cubur cektiginde cikolata, cips tarzinda neler yapiyordun? Yardimcilarin nelerdi? Yoksa sirf irademi ?

paylasmadim cnm sadece konu basligini paylastim...gelip hikayeni okusunlar diye...bir kac sorum olacakti K kokos-naz
1.) cnm sen 1,5 saat spor yaptigini yazmistin daha cok agirlik mi yoksa cardio agirliklimi calistin '? eger ikisinide yaptiysan hangi sirayla ?
2.) protein agirlik bir diyet kabizlik sorunu cekmedin mi ?
3.) Protein agirlikli diyetlerde kabizlik sorunu olur genelde. Sen kabizlik sorunu yasadin mi ? Yasadiysan nasil bas ettin ?
4.) canin abur cubur cektiginde cikolata, cips tarzinda neler yapiyordun? Yardimcilarin nelerdi? Yoksa sirf irademi ?
canm sporu 1 sendır yapıyorum bı alt yapım var ama kendı kafama gore yapıyordum kı 3 hafta once yenı bır hoca program yazdı ve 3 haftada 4.5 kılo yag yaktım sporda program cok önemlıymıs bende bunu anladım dıyetın basından berı bu programı uygulasaydım sunada coktan bıtmıstı vucudumda 5 kılo 600 gr yag var suanda bu haftada 600 gram daha yakarsam 5 kıloyla bıtırcez. kabızlıga gelınce canım evet bu problemım yenı yenı basladı dıyet bıtsın hemn normal duzene gecıp bunu cozmeme gerekıyor yoksaa sonuclarından korkuyorum acıkcası.bnm dıyetım cok sıkıydı canm aksam 6dan sonra hıc bırsey yok sadece yesıl cay cok zorlandım ama dayandım acıkcası cok kotu oldgumum zmnlarda 1 2 hurma kuru kayısı faln atıstırdım

canm sporu 1 sendır yapıyorum bı alt yapım var ama kendı kafama gore yapıyordum kı 3 hafta once yenı bır hoca program yazdı ve 3 haftada 4.5 kılo yag yaktım sporda program cok önemlıymıs bende bunu anladım dıyetın basından berı bu programı uygulasaydım sunada coktan bıtmıstı vucudumda 5 kılo 600 gr yag var suanda bu haftada 600 gram daha yakarsam 5 kıloyla bıtırcez. kabızlıga gelınce canım evet bu problemım yenı yenı basladı dıyet bıtsın hemn normal duzene gecıp bunu cozmeme gerekıyor yoksaa sonuclarından korkuyorum acıkcası.bnm dıyetım cok sıkıydı canm aksam 6dan sonra hıc bırsey yok sadece yesıl cay cok zorlandım ama dayandım acıkcası cok kotu oldgumum zmnlarda 1 2 hurma kuru kayısı faln atıstırdım

Seni tebrik ediyorum oncelikle gosterebildigin irade icin masaallah cok guzel vermissin:) bi spor programindan bahsetmissin neler yaptigini anlatir misin biraz,

Slm bende 58 Kilo olmak istiyorum suan 67 kiloyum ve eylule kadar en azindan 65 olmak istiyorum bir hafta surekli ayni seyi mi yiyorsun

En etkili diyetler
Beslenme Ve Diyet Uzmanı Gönül Ateşsaçan en etkili diyeti nasıl uygulamamız gerektiğini sizlerle paylaşıyor..
Sevgili Kadınlar Kulübü üyeleri sizler için açtığımız Kadınlar Kulübü TV'ye video izleme desteklerinizi bekliyoruz.
Diğer videolar için: https://www.kadinlarkulubu.tv/

X