Çocuk konusu

Biraz arkadaş gibi yaklaşsanız yani çocuğunuz var daha ılımlı nötr olsanız belki inatlaşmaz. 2 yaşında hala bebek ve anneye ihtiyacı var. Babası olarak sana güvenim sonsuz ben bu hayatta olmasam zaten tek dayanağı sen olacaksın ancak suan henüz bebek bana ihtiyacı var sen dilediğin zaman gör ama yatılı kalmasın kaliteli vakit geçirin bir süre diye öneri sunsan tatlı dil yılanı çıkarır demişler. İnatlasarak çocuğa zarar verirsiniz. Ayrıca babası o dilediği zaman görebilmeli kurallı olursa elbet inat eder yatılı almak ister doğal olarak

2 yaş çocuk daha ana kuzusu babası evde olsa bile anasını işter yumuşak şekilde konuşun mahkeme kararına kadar bebek için doğru değil kalması ama istediğin zaman gel gör diyin hakim vermez zaten eğer bağımlılık vs yoksa...

2 yaş çocuk daha ana kuzusu babası evde olsa bile anasını işter yumuşak şekilde konuşun mahkeme kararına kadar bebek için doğru değil kalması ama istediğin zaman gel gör diyin hakim vermez zaten eğer bağımlılık vs yoksa...
Söylüyorum gel gör burda ama yok illa ki köye anneciğinin yanına götürüp orda bakacalar

Aynı şehirde misiniz?
Sabahları alıp akşamları getirse 2 gün.
Gece yerini yadırgayabilir ayrılık kaygısı geliştirebilir 3-4 yaşına kadar böyle yapsak sonra zaten aklı ermeye başlayınca kalsın deseniz.
Aramızda 25 dk var. Sürekli kayınvalidemde kalıyorduk yerini yadırgamaz kızım ama hasta olunca ben sensiz uyumaz durmaz biz gece kalmaya bakamayız demişlerdi şimdi illa geceleri kalacakmış

Babaannenin de görme hakkı var hatta sizi mahkemeye verse baba gibi görüş günü alabiliyor iki haftada bir gibi bilginiz olsun

Hanımlar eşimle boşanma aşamasındayız. Bana mahkeme netleşen kadar haftada 2 gün çocuk bende kalacak diyor 2 gün çok değilmi ben kızımsız 2 gün asla duramam daha 2 yaşında

Mahkeme kararı olmadan velayet konusunda sizi birşeye zorlayamaz. Muhtemelen çocuk küçük olduğu için mahkeme size verecektir velayeti.
Ama eşiniz çok anormal bi durumu yoksa çocuğundan uzak bırakmayın.
Siz boşansanız bile o babası. (Tabi çok kötü bi durum yoksa)

Mahkeme kararı olmadan velayet konusunda sizi birşeye zorlayamaz. Muhtemelen çocuk küçük olduğu için mahkeme size verecektir velayeti.
Ama eşiniz çok anormal bi durumu yoksa çocuğundan uzak bırakmayın.
Siz boşansanız bile o babası. (Tabi çok kötü bi durum yoksa)
Tabiki göstereceğim iyi bir eş olamadı ama iyi bir. Baba. Sadece haftada 2 gün çok olduğunu düşünüyorum avukat arkadaş da haftada 1 gün verildiğini söyledi ama eşim ısrarla haftada 2 gün deyince buraya danışmak istedim

Bence denemeden bilemezsiniz belki uyum sağlar kızınız oda babası evet küçük ama 9 aylık değil...Zamanda hızlı geçiyor....Hem daha sular durulur önce bir boşanmayı halledin ....kızınız büyüyecek bazen kendinize zaman ayırmak da isteyeceksiniz ileriki yıllarda....o zaman bazen keşke 3 gün de diyebiliriz der insan hayat belli olmuyor.....bende böyle düşünmüştüm sizin gibi zamanında çok eskiden

Hanımlar eşimle boşanma aşamasındayız. Bana mahkeme netleşen kadar haftada 2 gün çocuk bende kalacak diyor 2 gün çok değilmi ben kızımsız 2 gün asla duramam daha 2 yaşında
Ee oda babası onunda ihtiyacı var kızına bencillik yapmayın.

X