Hissettim muhatap olmayı hiç düşünmüyorum

Görüşmek istemiyorsaniz görüsmezsiniz. O ayrı mevzuu. Ama bu fesatlikla da yasanmaz

Düşünsene biri ile tanışıyorsun arkadaş olduğu hissediyor derdini anlatıyorsun karşındaki yaşadıklarından yola çıkarak "kocama göz dikti" diye düşünüyor. Ay çok kötü bir durum ya. İnşallah karşı taraf bu düşüncesini öğrenir de gereğini yapar

Nehatif bisey hissetiysen görüşmeyi kes .kurmussun diyenlere bakma .Esinin zaten karisini aldatan bir adamla arkadas olmasi iyi bir sey degil .Esine hic olaylari anlatma sevkiyorum vakit gexirmeyi cok dedikoducu falan de gec .
Kadınlar hisseder diye bi laf var ya işte o gerçek 12 yıllık evliyim ailece görüştüğümüz çok arkadaşımız var ama hiç böyle hissetmemiştim

Ya ne alakası var aldatılmış diye kadının aldatmayı düşündüğünü nerden çıkardınız? Diyelim ki aldatacak niye eşinin arkadaşıyla yapsın? Ya bu bazı kadınların gerçekten herkesi koca avcısı gibi görmeleri, sanki herkesin eşini kapıp götürecekmiş gibi davranması hayrete düşürüyor beni?

Ben eşimi çok seviyorum ama herkese evlenmeyin diyorum mesela, evliliğimde mutsuz değilim ama şimdi a bu kadın mutsuz, eşini sevmiyor anlamına mı geliyor yani? Evlenmeyin diyorum gezin tozun, acele etmeyin. Evlilik sorumluluk, hayat şartları malum bekarlığa benzemez diyorum. Bundan ibaret yani.

Kadınlar hisseder diye bi laf var ya işte o gerçek 12 yıllık evliyim ailece görüştüğümüz çok arkadaşımız var ama hiç böyle hissetmemiştim
Kocanız elalemin fotoğrafını gizli gizli çekip leş erkek muhabbetine meze yaparken de hissetmiş miydiniz?

Merhaba çok uzatmak istemiyorum evli 2 çocukluyum eşimin iş arkadaşıyla ailece görüşmeye başladık omlarında 3 çocukları var çok samimi değiliz öyle bi kaç kez ailece yemek yedik piknik falan yaptık dışardan kocasına canım cicim konuşuyor fakat mutsuz bi evlilikleri varmış hatta aldatılmış bende eşimin ilgisizliğinden bazen çocuklarımı alıp gidesim geliyor falan dedim o da böyle bi şey düşünüyorsan yaparsın falan dedi hiç Allah korusun falan demedi öyle düşünme demedi eşimin yaşını sordu o gün eşlerimiz yokken görüşmüştük eşli görüşelim falan dedi eşime abi diye hitap ediyor ama 2 yaş var araları abi derken böyle bi zorlanma oluyor gibi hissettim aldatılmış ve eşini aldatmayı düşünen bi kadın uzak durmak istiyorum daha da görüşmedim geçen o aradı beni hiç bi şey yokmuş gibi konuştum sitem etti hiç aramıyorsun diye fırsatım yok dedim geçiştirdim eşimi aşırı kıskandım ortada açık seçik bi durum olmamasına rağmen daha da muhatap olmam kırıcı da olmam eşimle eşi iş sebebiyle arada görüşüyor
Acilen kadını kendinizden kurtarın. Çünkü bariz kötü düşünen bir insansınız. Böyle düşündüğünüzü bilse eminim o da sizinle arkadaş olmayı geçin selam bile vermez. Ayrıca aile içi meseleleri sizi hiç ilgilendirmez kadının eşini aldatmayı düşündüğünü nereden çıkardınız? Öyle olsa bile bunu niye sizin eşinizle yapsın? Dünyadaki tek erkek sizin eşiniz değil sonuçta.

Millet sizin evliliğiniz devam etsin diye hatim indirmek zorunda mı? Mutsuzsan, gidicem diyorsan git. Allah korusun deyince ne olacaktı tam olarak?
Varya demek ki evliliğimde mutsuzum boşanacağım diyen birine artık destek falan da olamayacağız.
Siz önce kendi kocanıza bakın, konularınızı hatırlıyoruz

Kocanız aldatmaya niyetlendikten sonra alternatifi çok var. Eşinizi bu bayandan çok kıskanmış ve hislere kapılarak doğru yanlış yükselmiş olabilirsiniz ama maalesef tek olasılığınız bu değil. Önce eşinize güvenin (eğer evliliğiniz sorunsuzsa) sonra kendinize bir hobi bulun.

Bir kac defa bulustugunuz insana cocuklari alip evi terk etmeyi dusunuyorum demeniz normal mi? 🙄
Niye Allah korusun düşünme oyle desin ki sizi tanimiyor ne yapmak istiyorsaniz yaparsinz yani.
Ben olsam ne diyecegimi bilemezdim bu konusma karsisinda, cok sacmalamissiniz. Ustune kadina iftira atiyorsunuz, madem kocaniz bu kadar kiymetli niye sagda solda evi terk edecegim diyorsunuz?

ben de demem açıkçası yapma etme allah korusun saçmalama falan gibisinden
çünkü durduk yere söylenmez o laflar
demek ki kadın mutsuz ki gitmeyi düşünür diye düşünürüm
maksimum diyeceğim şey, hayırlısı olsun hakkımızda olur
yani öyle bi senaryo yazmışsın ki sen adamdan boşanacaksın zaten o da eşiyle mutsuz
sen boşanınca kadına gün doğacak hemen kocanı kapacak o yüzden allah korusun demediye gelmiş düşüncelerin

Sizin eşiniz yolda giden kadınların gizli gizli fotolarını çeken röntgenci bir sapık değil miydi? Arkadaşınızı kocası konusunda aşağılayacağınıza sizin herife bakın önce 🙄

Eşim Evden işe işten eve giden bi insan en masum şeyleri bile ilk kez benle yaşamış bi insan benden öncesi hiç yok yani gözü dışarda olmayan bi insan sanıyordum dün telefonunda bi arkadaşına fotoğraf atmış hurilerin yanına geldim diye kısa elbiseli açık saçık genç bi kız fotoğrafta oturduğu yerden telefonuna bakıyor bi de daha orta yaşlı bi kadın o tam belirgin değil kızın net fotoğrafı senin favorin hangisi demiş arkadaşı eşimde ince belli olan yazmış genç olanı kastetmiş yani salak bi şeye benziyor yazmış kız için hesap sorduğumda makara olsun diye yaptım dedi gece 2 de evden kovdum annesinin evi boş oraya gidip yatmış sabah simit aldım yer misin demiş bana bende yok istemiyorum sen ye dedim kendi annemden gelen 300 bin para var param ondaydı paramı istedim o sinirle paramı ver sana güvenim yok hak etmiyorsun dedim bu olay aldatma mı ne eşime çok güveniyordum hiç yakıştıramadım ne yapmalıyım

Belki kadın ateist ayol Allaha inanmıyorsa niye Allah korusun desin.

Ayrıca 2 kere gördüğünüz kadına ne diye alıp başımı gideceğim dersiniz?

Hem kadının kocasını aldatmayı düşündüğünü nereden çıkardınız?

Saçmalıklar silsilesi resmen.

Hoşlanmadıysanız görüşmeyin ama kimsenin arkasından da ithamlarda bulunmayın.

Görüşmek istemiyorsaniz görüsmezsiniz. O ayrı mevzuu. Ama bu fesatlikla da yasanmaz
Ben bu yoruma katılıyorum eşiniz size ilgisiz olduğu için siniriniz bozuk sanırım öyle yazmışsınız doğru okuduysam insanın ruh hali kotuyken her köşe başında casus var sanirmis dünya ne sizden ne eşinizden ibaret çoluk çocuk sahibi insanların bu kadar büyük konuşması garip geliyor bana istemiyorsanız görüşmeyin ardından önünden birşey demeye getek yok tü Ahlaksız kadın aferin size yürü be denmez .....Dedikoduyu heleki ahlak uzerine dedikoduyu ahlaklı insan kendine yakistirip yapmaz tabi kiskanclik da olabilir bazen kısacası görüşmeyin ve size guvenililip söylenen şeyleri ortaya sermeyin boşverin gitsin bu tür cümleler hayatınıza kötü enerji verir yapmayın

X