Çocuk konusu

Primaya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2020
1.384
357
25
Hanımlar eşimle boşanma aşamasındayız. Bana mahkeme netleşen kadar haftada 2 gün çocuk bende kalacak diyor 2 gün çok değilmi ben kızımsız 2 gün asla duramam daha 2 yaşında

Karşılıklı yumuşak konuşmalarla bu konuyu konuşmanızı tavsiye ederim. İnat başlayınca işler çirkinleşiyor. Cumartesi sabahtan pazar akşama kadar 1.5 gün olacak şekilde olması konusunda konuşabilirsiniz

Hanımlar eşimle boşanma aşamasındayız. Bana mahkeme netleşen kadar haftada 2 gün çocuk bende kalacak diyor 2 gün çok değilmi ben kızımsız 2 gün asla duramam daha 2 yaşında
Izin verme henüz çok küçük, beraber vakit geçirip geri sana bıraksın, geceleri anneyi arar o kuzucuk...

Koca olamamis olabilir ama Eğer babalık görevini güzel bir şekilde yerine getiriyorsa çok değil. Sen bosaniyorsun diye çocuk babasından mi olsun ?

Mahkeme esnasında niye bu durum hakkındaki görüşünüzü belirtmediniz?
Kapıya polisle bile dayanır o çocuğu o süre zarfında alır hak kazanmış 🤷🏻‍♀️
Babası görecek mecbur ama durumu izah edin gece sizi isteyecek her türlü çocuk , anlaşma yoluna gidin eşinizle tersleşmeyin

Mahkeme esnasında niye bu durum hakkındaki görüşünüzü belirtmediniz?
Kapıya polisle bile dayanır o çocuğu o süre zarfında alır hak kazanmış 🤷🏻‍♀️
Babası görecek mecbur ama durumu izah edin gece sizi isteyecek her türlü çocuk , anlaşma yoluna gidin eşinizle tersleşmeyin
Şöyle ki biz daha mahkemeye başvurmadık. Yakın zamanda başvuracağız bu zamanda ayrı yaşıyoruz o da mahkemenin vereceği karara göre hareket edelim nasılsa haftada 2 gün bana verilir diyor

Hayır daha mahkemeye vermedik arkadaşımın eşi avukat mahkeme haftada 1 eşine verir diyor
Şöyle ki biz daha mahkemeye başvurmadık. Yakın zamanda başvuracağız bu zamanda ayrı yaşıyoruz o da mahkemenin vereceği karara göre hareket edelim nasılsa haftada 2 gün bana verilir diyor

2 gün falan vereceğini sanmam yaşı çok küçük , tuvaleti bezi uykusu beslenmesi anneye hala bağımlı. 48 saat çok uzun.

Aynı şehirde misiniz?
Sabahları alıp akşamları getirse 2 gün.
Gece yerini yadırgayabilir ayrılık kaygısı geliştirebilir 3-4 yaşına kadar böyle yapsak sonra zaten aklı ermeye başlayınca kalsın deseniz.

X