Çocuğum beni eşimle yatakta gordu ne yapmalıyım acil yardim 😭 o

Sen aklından cikaramadigina göre çocukta çıkaramaz ki çocukların beyni herşeyi kayıt ediyor

O çocukla aynı odada olmanız bir kere hata madem bu kadar düşüncelisiniz o çocuğu ayırın artık

Sonra kocanla ne halt edeceksen öyle yapmalısın 3 yaşında koca çocuk

Hadi denk geldi kalabalık bir oturma da çocuk annemle babam çıplak güreşiyordu derse

Bi filmde böyle bir sahne vardı :eek:

Yazık olmuş çocuğa. Hayır unutmaz bence. Olay direk aklında kalmasa bile bilinç altında farklı şekilde kaydedilecektir.

Çocuğunuzla aynı odadayken sevişmek deli cesaretinden de öte bişey. Çocuk bu illa uyanabilir. O riski göze alırken sonuçlarını da düşünmeniz gerek. O yaşta direk hatırlamaz ama bi şekilde hafıza da yer eder. En iyi ihtimalle olayın tazeliği ile birinin yanında söyler rezil olursunuz ama bu bence en iyi ihtimal olur sizin için

emin olmak adına içiniz rahatlasın diye bunu anlamayı deneyebilirsiniz. orbnegin bu gece yatırırken baska odada yatsın cocuk sen uyuyunca ben de gidip kendi yatagımda yatacagım sabah tekrar sarılıp gunaydın diyeegiz gibi konuya girin mesela. cocuk bence gorduyse sizi birleşme esnasında, mutlaka buna ilişkin bir merak etkeni ile bir sey sorar. benim cocugum sorardı kesin o da 3,5 yasında dusunuyorum kesin anne babamla gene aynı mı yapcaksınız filan gibi garip garip sorular gelirdi. gelmezse anlardım ki gormemiş uyku sarhoslugu ile tekrar uyumus. tabii bilinc altında kalma durumu maalesef var. o da bundan sonra sizin ektra dikkatiniz ile unutmasını saglamaktır diye dusunuyorum

Asla unutmaz cocuklar benim kiz arkadasim vardi oda annesini babasini uygunuz vasiyete görmüstü halende kendi anlatir ne oldugunu anlamadigini ama büyüdügü zaman ne olup anladigini der odalari ayirmakta cok cok gec kalmisiniz

Asla unutmaz cocuklar benim kiz arkadasim vardi oda annesini babasini uygunuz vasiyete görmüstü halende kendi anlatir ne oldugunu anlamadigini ama büyüdügü zaman ne olup anladigini der odalari ayirmakta cok cok gec kalmisiniz
3,5 yasta üzerine önem atfetmedigi seyleri unutabiliyorlar diye düşüüyorum gene de... bunu onemsememeli hatırlamamalı hatırlatılmamalı. küfür ima dahi cagrısım yapabiir.

yukarda anlatan arkadasın tabii bir daha asla konusunu acmamasını, ve bundan sonra asırı dikkatli davranması gerekiyor.

Bilinç altında kalabilir. Geçen instda Bi uzmanın yazdığını görmüştüm çocuk ne kadar küçükse etkisi o kadar çok olur diye. Bi de sizin çocuklar uyanmıyor mu ya ben odadan çıkarken parmak ucumda çıkıyorum. 😑

İtirafta etmiş ne güzel cimere yazalımda sosyal hizmetler yardımcı olur size.

3.5 yaş küçük bir yaş değil tabi ki unutmaz. Ve illaki TVde vs benzer bir sahneye maruz kaldığında Aa annemle babamın aynısı diyecek. Kalabalık bir ortamda bunu dile bile getirebilir. Nasıl aynı odada kalabiliyorsunuz o yaştaki çocukla? Hadi kaldınız hangi cesaretle ilişki yaşayabiliyorsunuz pes yani!

geçenlerde izlediğim bir videoda psikolog bir adam çocuğun anne baba cinselliğine, seslerine şahit olması ileride OKB (obsesif kompülsif bozukluk) geliştirme, fobi geliştirme olasılığının yüksek olduğunu söylüyor. 12 yıllık evliyim biliyorum falan filan demişsiniz ben 19 yaşındayım instagram reelsta gördüğüm bir videodan dolayı sizden daha bilinçliyim, bilmem anlatabildim mi, hata sizde çocuğu bari bir psikoloğa götürün ve odasını acilen ayırın çocuğunuz ileride rahatsızlanırsa sebebini aramazsınız bir başka yerde artık.

3,5 yasta üzerine önem atfetmedigi seyleri unutabiliyorlar diye düşüüyorum gene de... bunu onemsememeli hatırlamamalı hatırlatılmamalı. küfür ima dahi cagrısım yapabiir.

yukarda anlatan arkadasın tabii bir daha asla konusunu acmamasını, ve bundan sonra asırı dikkatli davranması gerekiyor.
bilinçaltı her şeyi kaydediyor. anı olarak hatırlamayabilir ama izi kalıyor ki yukarıda anlattığım gibi yaşanan durumları psikologlar anlatıyor.

İlk defa oldu bu olay benim üç çocuğum var en büyüğü 9 yasinda olmak üzere ben ilk defa böyle bir talihsizlik yaşıyorum diğerleri odaları ayrı her zaman kapım kilitli ve çok dikkatlice davranırım 12 yıllık evliyim ben böyle şeyleri ayırt edebilecek yastayim
O kadar dikkatli o kadar bilinçlisinki çocuğun seni sevişirken gördü, böyle şeyleri ayırt edebilecek yaşta olmasan çocuk daha nelere maruz kalacak acaba? bravo! Ziyan edin böyle çocukları

Sanırım 3 yaşımdan itibaren çoğu şeyi net hatırlıyorum. Hatta ben hatirladiklarimi anneme anlatırım; teyit eder. Bilhassa hatırladığım şeyler ise bende dikkat uyandıran aktivitelerdir. Konuşmalar dahil birebir hatırlıyorum.
Demem o ki hatırlar ya da bilinç altında yer edinir muhakkak. Hele ki görsel hafızası iyiyse kaçarı yok.
Asıl sorun ise çocukla aynı ortamda bulunup böyle bir şeyi yapmanız!

Oglum 3 buçuk yasinda babası ile beni çok uygunsuz bir şekilde gördü kaç saniye izledi bilmiyorum ama en az 20 saniye izlemiş bizi uykudan uyanmisti zaten hemen geri uyudu unutur mu gördüklerini çok utanıyorum suçluluk duygusu hissediyorum ne olur bilen biri cevap yazsın 😵‍💫😭😭😭😭😥
3.5 yaşındaki çocuğunuzun olduğu odada mi sevisiyorsunuz igrencsiniz yaa bebekken duyulan sesten bile etkilendiklerini biliyorum bu yüzden bebeğimin yanındayken bile asla yapmıyorum değil 3.5 yaşında yapayım bu nerenin rhaatligi

Oglum 3 buçuk yasinda babası ile beni çok uygunsuz bir şekilde gördü kaç saniye izledi bilmiyorum ama en az 20 saniye izlemiş bizi uykudan uyanmisti zaten hemen geri uyudu unutur mu gördüklerini çok utanıyorum suçluluk duygusu hissediyorum ne olur bilen biri cevap yazsın 😵‍💫😭😭😭😭😥
Kapıyı açık mı bıraktınız

X