Çocuğum Erekte Oluyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çocuk değilde siz normal değilsiniz.. Allah çocuğa yrdım etsin.
Ne diyosun sen ya bir an gaflet anımıza denk geldi biz sanki salon ortasında yaptık,sanki sevişmeden duramıyoruz 2-3 ayda birler için uçkur delisi muamelesi görüyorum.Kötü kalbiniz ve kötü yorumlarınızı gidin başkasına yapın zaten üzüntülüyüm gidin başkası üzerinden nemalanın

Hımm o zaman biraz izlemis olabilir sizi. Keşke demek icin geç ama bundan sonra kapınızı kitlersiniz diye umuyorum. Yardımı da geciktirmemek en iyisi
Az önce randevu aldım bi 10 gün var kimlik falan çıkarcam koybolmuştu keşke o zamana kadar konunun uzmanı biri yazsa o kadar iyi olur ki

Bunun utanılacak birşey olduğunu düşünmesi tuhaf geldi bana. Daha önce pipisine dokununca ayıp vs. dedinizmi? O yüzden mi pipisinde değişiklik olunca utanıyor acaba? Babasıyla konuşun ve biran önce bir uzmana gidin. Bana hiç normal gelmedi.
Hep diyoruz özel bölgeleri için ikiside anasınıfına gidiyorlar ordan gördükleride oluyor işte ne bileyim bazen biri birinin poposuna vuruyor öbürü gelip şikayet ediyor özel bölgeme vurdu bende ayıp yapmayın diyorum,tuvaletten çıkınca baksırlarını giymeyince ayıp hadi giy diyorum

Az önce randevu aldım bi 10 gün var kimlik falan çıkarcam koybolmuştu keşke o zamana kadar konunun uzmanı biri yazsa o kadar iyi olur ki
Benim de 4 yaşında bir oğlum var, o da erekte oluyor çişi geldiği zaman götürünce felan anne bak pipiciğim ne kadar büyümüş diyor bu normal bişey bende bunu bana söylemesine gerek olmadığını böyle şeyler onun mahremi olduğunu anlatıyorum.

Sizi ne kadar izledi bilmiyorum ama onunla uygun bir dille konuşup anlatabilirsiniz o tarz dokunmalardan rahatsız olduğunuzu söyleyip belli edebilirsiniz tabi ki kızıp itmeden onu soğutmadan her dokunduğunda anlatırsanız zamanla bırakabilir diye düşünüyorum 🤷🏻‍♀️

Mesela benim oğlum da bir ara beni dudağımdan öpmeye takmıştı asla yanında görmedi bile çok dikkat ediyoruz ama işte bir şekilde öğreniyorlar tv de bile görünce unutmuyorlar bunu çok yapıyordu her seferinde anneyle oğulun böyle olmaması gerektiğini böyle şeylerin anne babaya özgü olduğunu anlattım onu örselemeden böyle böyle bıraktı 🤷🏻‍♀️

Zaten 2-3 ayda bir cinsel ilişkiye giren evebynler olarak çok dikkat edemedik zaten ilk defa başımıza geldi
Hanımefendi böyle bir hatanın ilk kez olması çocuğun aldığı hasarı azaltmaz ki? Benim anladığım çocuk başından sonuna kadar izlemiş bile olabilir, çünkü kapı açıkmiş sadece siz geç farketmis olabilirsiniz. Hatta belki daha önce de oldu hiç farketmediniz... Nasıl bu kadar rahatsiniz bilemedim ama anlattiklariniz hiç normal gelmedi bana...

Son düzenleme:
Önceden de izlemiş olabilir mi belkide ilk defa yakalandığınız için farketmemiş olabilirsiniz

Çocuğun yaşı küçük siz normal davranın her zamanki gibi sizde utanarak çocuğa yaklaşırsanız çocuk bi anormallik olduğunu anlar bir daha da çok dikkat edin kitleyin kapıları

Merhaba, olan olmuş artık bundan sonrası için dikkat edersiniz, kendinizi üzmeyin. Bebeklikten itibaren erekte oluyorlar, bunun cinsellik isteğiyle alakası yok. Oğlunuz sizi görmüş olsa dahi, ne olduğunu anlamlandıracak kadar büyük değil. Korkabilir, şaşırabilir ancak göğüslerinize dokunup erekte olmayı öğrenmiş olamaz. Çocuklar taklit eder, normalde de izlediği içeriklere dikkat edin.
Uyutma zamanlarında dikkatini dağıtacak hikayeler anlatabilir, ellerini ellerinizle okşayabilirsiniz. Israrla göğüslerinize dokunmak isterse gıdıklandığınızı o yüzden dokunmasını istemediğinizi söyleyebilir, özel bölgelerimize başkalarının dokunmasının uygun olmadığını anlatabilirsiniz. Ama lütfen bu zamanlarda bana dokunma, arkanı dön gibi sert, yargılayıcı, suçluluk uyandıracak cümleler kurmayın. Esas bu tavırla kalıcı izler bırakırsınız. Ve tabi ki biz uzmandan destek alın, buradan kurulan iletişimler sağlıklı olmuyor.

Hanfendi böyle bir hatanın ilk kez olması çocuğun aldığı hasarı azaltmaz ki? Benim anladığım çocuk başından sonuna kadar izlemiş bile olabilir, çünkü kapı açıkmiş sadece siz geç farketmis olabilirsiniz. Hatta belki daha önce de oldu hiç farketmediniz... Nasıl bu kadar rahatsiniz bilemedim ama anlattiklariniz hiç normal gelmedi bana...
Normal gelmedi çünkü beni anlayarak okumuyorsunuz,evet katılıyorum bir hata yaptık sadece söylemek istediğim şey bilerek olmadı veya salonun ortasında da yapmadık,evebeyn banyosunun önünden geçince zaten parkeler tıkırdıyor,o an vantilatör açıktı onun sesindende çok duyamamış olabiliriz yaklaşınca tıkırdadı ve o an farkettik yani odaya girdi 4 adım attı o an toparlandık.Tekrar şu normal gelmedi konusuna geleyim ne normal gelmedi mesela 2 çocuk annesinin buraya bu kadar absürt bir konu açmasımı normal gelmedi!?Fake mi geldim size,bir anne bu konuda nasıl yalan bir konu açar yani senin etrafında o kadar iğrenç anneler var mı!?Çocuğumdan özür dileyerek başladım konuya onun İÇİN zorsa benim içinde zor

Ne diyosun sen ya bir an gaflet anımıza denk geldi biz sanki salon ortasında yaptık,sanki sevişmeden duramıyoruz 2-3 ayda birler için uçkur delisi muamelesi görüyorum.Kötü kalbiniz ve kötü yorumlarınızı gidin başkasına yapın zaten üzüntülüyüm gidin başkası üzerinden nemalanın
Nikahlı kocanizla veya sevgilinizle isterseniz her gün , günde iki kere sevisirsiniz, kimseyi ilgilendirmez, sevişenler de uçkur delisi olmaz...Ama 2 küçük çocuğun olduğu evde de aklı başında hiçkimse kapı ardına kadar acikken sevismez...Size yorum yapan neredeyse herkese her konunuzda hakaretler edip sonra yine buraya konu açmanız da ilginç. Ayrıca sorması ayıp siz bu adamla nasıl hâlâ aynı yatağa girebiliyorsunuz? Sürekli aldatmiyor muydu sizi?

Merhaba, olan olmuş artık bundan sonrası için dikkat edersiniz, kendinizi üzmeyin. Bebeklikten itibaren erekte oluyorlar, bunun cinsellik isteğiyle alakası yok. Oğlunuz sizi görmüş olsa dahi, ne olduğunu anlamlandıracak kadar büyük değil. Korkabilir, şaşırabilir ancak göğüslerinize dokunup erekte olmayı öğrenmiş olamaz. Çocuklar taklit eder, normalde de izlediği içeriklere dikkat edin.
Uyutma zamanlarında dikkatini dağıtacak hikayeler anlatabilir, ellerini ellerinizle okşayabilirsiniz. Israrla göğüslerinize dokunmak isterse gıdıklandığınızı o yüzden dokunmasını istemediğinizi söyleyebilir, özel bölgelerimize başkalarının dokunmasının uygun olmadığını anlatabilirsiniz. Ama lütfen bu zamanlarda bana dokunma, arkanı dön gibi sert, yargılayıcı, suçluluk uyandıracak cümleler kurmayın. Esas bu tavırla kalıcı izler bırakırsınız. Ve tabi ki biz uzmandan destek alın, buradan kurulan iletişimler sağlıklı olmuyor.
Teşekkür ederim gerçekten çok mantıklı bir yorum dediklerinizi uygulucam zaten randevu aldım çok sağolun

Ben düşdüğünüz durum için yazmadım. Sizin 4.5 yaşındaki çocuğa yakıştırdığınız durum için yazdım.

O yaş çocuğu cinsiyetini yeni yeni tanımaya başlar. Ve sizin gördüğünüz o erekte durumu da kocanızınki gibi olmaz o hissi o duyguyu hissetmez.. En güzeli iyi bir pedegog desteği.

Ama zihniyetiniz için sizde ayrıca destek alın çocuklarınızın faydası için.

Ayrıca üslubunuza da dikkat edin!

Nikahlı kocanizla sterseniz her gün sevisirsiniz, kimseyi ilgilendirmez, sevişenler de uçkur delisi olmaz...Ama 2 küçük çocuğun olduğu evde de aklı başında hiçkimse kapı ardına kadar acikken sevismez...Size yorum yapan neredeyse herkese her konunuzda hakaretler edip sonra yine konu açmanız da ilginç. Ayrıca sorması ayıp siz bu adamla nasıl hâlâ aynı yatağa girebiliyorsunuz? Sürekli aldatmiyor muydu sizi?
Eski konularini bilmiyorum ama ilk kisim benim de yazmak istedigim ve yazmaya usendigim kisim. Her gun sevisince uckur delisi mi olunuyor acaba? İsterseniz gunde 5 kere sevisin ama cocuklariniza dikkat ederek sevisin

Olumsuz, kırıcı yorumlara kulak asıp moralinizi bozmayın lütfen, maalesef olmuş bir hata, bazı insanlar da fazla acımasız olabiliyor. İyi bir çocuk uzmanı bulup, bir an önce görüşün. Çocuğu utandıracak, kendini kötü hissettirecek bir tepki sakın vermeyin, tedirgin olduğunuzdan tepkinizi denetleyin lütfen. Düzelecektir ama destek alın mutlaka. Sevgiler

Ereksiyonu bilemiyorum ama 7 yaşındaki kız kardeşim (benden uzakta yaşıyor, pek görüşmüyoruz) bu yaz tatilde görüştüğümüzde memelerime çok ilgi gösterdi, fırsat bulduğunda bluzumu çekiştiriyordu, denize girdiğimizde suda oyun oynarken üzerime atlayıp memelerimi sıkmaya çalıştı sürekli. Ben o yaşta böyle şeyler yaptığımı hatırlamıyorum, fakat yine de bunu cinsel bir ilgiden ziyade merağa vurdum. Sonuçta kendinde olmayan bir şey, annesinde de pek yok, bende gördüğünde merak etmiş olabilir. Ama günümüz çocukları youtube'da filan çok acayip şeyler izliyorlar, ebeveynlerini uygunsuz bir şekilde görmüş olmasa bile uygunsuz bir şeyler izlemiş olabilir.

Ben düşdüğünüz durum için yazmadım. Sizin 4.5 yaşındaki çocuğa yakıştırdığınız durum için yazdım.
O yaş çocuğu cinsiyetini yeni yeni tanımaya başlar. Ve sizin gördüğünüz o erekte durumu da kocanızınki gibi olmaz o hissi o duyguyu hissetmez.. En güzeli iyi bir pedegog desteği.
Hanımefendi karşımızda endişeli

Karşımızda endişeli bir anne var, kendini caresiz hissedip yazmış, benzer durumlar yaşayanlar olabilir belki diye veya bir uzman yorumu, bir fikir alışverişi, bir deneyim paylaşımı bekliyor insanlar. Çocuğundan özür dileme inceliği göstermiş ki üzüntüsü burdan hissediliyor. Kırıp dökmeye gerek yok, en hassas noktalarımız evlatlarımız, birbirimizi burdan incitmeyelim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X