Çocuğum beni eşimle yatakta gordu ne yapmalıyım acil yardim 😭 o

Avzemm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2023
7
-23
29
Oglum 3 buçuk yasinda babası ile beni çok uygunsuz bir şekilde gördü kaç saniye izledi bilmiyorum ama en az 20 saniye izlemiş bizi uykudan uyanmisti zaten hemen geri uyudu unutur mu gördüklerini çok utanıyorum suçluluk duygusu hissediyorum ne olur bilen biri cevap yazsın 😵‍💫😭😭😭😭😥

Konu bu degil Benim sormak istediğim çocuk bunu unutur mu yoksa bilinc altında kalır mı hatırlar mi
Konu tam olarak bu hanım efendi, çocuk bu yaşta niye sizinle aynı odada yatıyor? Çocuğun böyle kaçıncı bilinçaltı travması kim bilir. Cinsel kimliğini bozacaksınız çocuğun!

Konu tam olarak bu hanım efendi, çocuk bu yaşta niye sizinle aynı odada yatıyor? Çocuğun böyle kaçıncı bilinçaltı travması kim bilir. Cinsel kimliğini bozacaksınız çocuğun!
İlk defa oldu bu olay benim üç çocuğum var en büyüğü 9 yasinda olmak üzere ben ilk defa böyle bir talihsizlik yaşıyorum diğerleri odaları ayrı her zaman kapım kilitli ve çok dikkatlice davranırım 12 yıllık evliyim ben böyle şeyleri ayırt edebilecek yastayim

İlk defa oldu bu olay benim üç çocuğum var en büyüğü 9 yasinda olmak üzere ben ilk defa böyle bir talihsizlik yaşıyorum diğerleri odaları ayrı her zaman kapım kilitli ve çok dikkatlice davranırım 12 yıllık evliyim ben böyle şeyleri ayırt edebilecek yastayim
3,5 yaşında olan çocuk neden sizle aynı odada ve sizi izliyor hanımefendi??! Pedofili misiniz nesiniz ya aaa! Ayırt edebilecek yaşta olsan koca çocuğun sizinle aynı odada yatmaması gerektiğini bilirsin. Çok bilinçliysen ayır odasını kitle kapını naparsan yap.

X