Çocuğum Erekte Oluyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şimdi ben mevzuyu anlamadım. Çocuğunuz daha önce hiç erekte olmazken bu olaydan sonra mı olmaya başladı? Ne kadar izlediği hakkında bir fikriniz var mı? Ek olarak çocukların bu dönemde cinselliğe maruz kalması bildiğim kadarıyla gizil dönem denen dönemde daha çok cinsel düşünceler ve hisler yaşamasına sebep oluyor o yüzden çok çok tehlikeli kesinlikle doktor görsün.
Yok wc de tabiki erekte oluyordu tuvaletini yaparken bunun normal olduğunu biliyorum,4-5 adımlık mesafede biz toparlandık zaten yanımıza geliyordu randevu aldım zaten

Şu kk da bir düşman daha edinmişim kendime için karardıysa içinde kalsaydı buraya yazmasaydın,kalbin zaten katran tutmuş senin benim konumla için kararmaz senin.Senin çocuklarınada Allah yardım etsin :/
Senin durumuna ve haline de üzüldüm, niye düşmanın olayım ki? Normal bir durum değil, o yüzden üzüldüm, içim karardı evet. En ufak eleştiride (ki eleştiri bile değildi benimki) niye böyle saldırıyorsun, öfkeleniyorsun? Sen de biliyorsun çünkü normal bir hayatın olmadığını.

Çocuğum yok ayrıca.

Allah razı olsun bunu kastediyorum işte bilgisi olmayan sırf eleştirmek için eski konuları açmak bel altı vurmak için yazıyor gece gece uyku tutmadı herkese cvp vermeye bişeyler öğrenmeye çalışıyorum yazdığınız şey benim için çok değerli içimdeki daralma gitti çok sağolun
Açın Google’ı 4-5 yaş cinsel gelişim yazın, uzman görüşü olan yazıları okuyun, zaten randevu da almışsınız, siz sanırım diğer oğlunuzda böyle bir şey yaşamadığınızdan paniklediniz ama her çocuk farklıdır😌

:işsiz:soyleyecek çooook şeyim var ama boşa gideceğini biliyorum....size iyi geceler....
Baya reklam yaptın zaten bişey söylemene gerek yok saman altından okyanus misali sana çanak tutanlarında bi yorumlarına baksana hoş mu değil mi.Foyanız meydana çıkınca( bilgelikten bel altı vuruculuğa)topuklamak kolay yol
Bir dahaki konumda seni yine halay başı görmek isterim eski konularımıda al gel olur mu yakışır

Açın Google’ı 4-5 yaş cinsel gelişim yazın, uzman görüşü olan yazıları okuyun, zaten randevu da almışsınız, siz sanırım diğer oğlunuzda böyle bir şey yaşamadığınızdan paniklediniz ama her çocuk farklıdır😌
Yok çok şükür diğer oğlumda böyle bişey yaşamadım randevu aldım diyorum hemen nasıl aldın deyip ona bile saldırıyorlar bunu ekleme ihtiyacı duydum çok teşekkür ederim gerçekten çok yardımcı oldunuz iyi akşamlar

Eklentiler

• 583FCE24-6221-4497-8350-98B68D9C6E00.png
    583FCE24-6221-4497-8350-98B68D9C6E00.png
    121,8 KB · Görüntüleme: 150
Böyle bişeyi dile getirdiğim için çocuğumdan özür diliyorum ama aşırı rahatsız olduğum sorunla karşı karşıyayım bunun normal mi yoksa endişe verici bir durum mu hiç bir fikrim yok,o yüzden yardımlarınıza ihtiyacım var.Benim 4.5 yaşındaki oğlum eşimle beni uygunsuz bir biçimde gördü uyudukları sırada odaya pat diye daldı,ertesi gece wc ye kalkmış tuvaletini yaptırdım seninle uyucam dedi,yanıma aldım sarıldım oğlum biraz zaman geçince göğsüme dokunmaya başladı,tedirgin oluşu bunu yaparken aslında utandığını hissettirdi bana bunu yaparken erekte oluşu beni çok rahatsız etsede hiçbişey söylemedim sarılmaya devam ettim bu kez göğsümden öptü bende onu öpüp “hadi güzel oğlum uyu artık” deyince utanıp fırladı gitti yanımdan çünkü beni uyuyor zannediyordu.Aradan 1 hafta geçti ve bugün akşam babası erken götürdü uyutmaya öğlen çok uyumasına rağmen,okula kalkacak diye vakitli uyutmak istedi aradan 1 saat geçti uyutamamış babası,o kalktı ben yattım yanına sırtını kaşımak istedim o ise bana sarılmak istedi ve aynı durumu yaşadık(normalde 3 aylıkken emmeyi bıraktı ve göğüsle haşir neşir bir çocuk değil,uykuya dalmak için bağmı kurmak istiyo dedim hayır asla uykuya odaklanamıyor zaten ve baya utanıp tedirgin oluyor,özel bölgelerini tanıyan bir çocuk aynı zamanda) ben bu kez yine rahatsız oldum 3 saat geçmesine rağmen uykuya odaklanamadı ve yine erekte oldu dokunmalar oldu vs.Ben bu kez tepki gösterip “bana dokunmanı istemiyorum ve dön arkanı uyu hadi” dedim.Yine uyumadı falan.Sonuç olarak ben ne yapmalıyım suçluluk duygusu hissediyorum böyle bir durumda ne yapacağımı bilmiyorum yada böyle bir şeyi oğluma kondurmak falan kötüyüm ben diyorum yada kondurmamak isterken ya normal değilse deyip içim içimi yiyor,yardımcı olursanız sevinirim
Pedagogtan destek alın muhakkak. Erekte olan öğrencim olmuştu. Biz okulda görmezden gelip dikkatini başka yöne çekiyorduk o an. Ailesi pedagoğa götürüyordu.

Piraye'nin yorumlarını okuyunca merak edip baktım da konu sahibi 30 yaşında ve kocası sürekli aldatan 50 küsur yaşında bir adammış maalesef...
Ben karı koca arasındaki tuhaf evlilik yapısından daha çok çocukları için açtığı konular ve yaptığı yorumlarda tutamıyorum kendimi...Evet tutamıyorum dilimi çünkü neredeyse tanıyorum artık kendisini ve ondan daha cok çocuklari için endişeleniyorum...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X