Gebeliğe Hazırlık Canım Kızlar Topiği 😍❤😍 (Gezmeyen Tavuklar 😂😂😂😂)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aşkom çok olması mühim değil zaten 1 tane olsun güzelce gelişsin inşallah, hep umut et hep dua et. Doktorlar hep temkinli konuşur zaten takılma. Bizi de gelişmelerden haberdar et. Allah gönlüne göre versin canım benim ❤️

Biz de umudumuzu tamamen kaybetmiştik. En son Eylül'de tüp bebek için görüşmeye gittik amh istedi ve çok büyük ihtimal düşük çıkacak yumurta rezervi yok gibi dedi prof. Aslında öyle olsaydı rapor çıkacaktı işimize gelecekti. Sonuç bi geldi amh yaşa göre süper 😁 biz daha çok üzüldük aslında. Sonra karyotip analizi sonuçlarını almaya gittiğimizde hamile olduğumu öğrendim şaka gibi 😍 ama benim 4 kaybım olduğu için ona bile sevinemedik. Çok şükür rabbim bu kez bağışladı ama inan ki hiçbişey yapmıyoduk artık sadece beslenmemize çok dikkat ettik o ay. Bol yeşillik ağırlıklı, bal karışımı vs kendiliğinden oldu şükür. Demem o ki hem kafaya takmayın doğru yapıyosunuz hem de beslenmeye çok dikkat edin. Günümüz şartlarında zaten beslenme büyük problem. Allah gönlünüze göre versin canım arkadaşım. Elbet oluyor ama biz istediğimizde değil de olması gereken zamanda oluyor demek ki
Canim inanki sağlıkla alacaksin kucağına. Bende bu ay tup bebek arastirmasina gircem. Amh 0,8 yas 34 ve hic takmiyorum kafama

Canim inanki sağlıkla alacaksin kucağına. Bende bu ay tup bebek arastirmasina gircem. Amh 0,8 yas 34 ve hic takmiyorum kafama
İnşallah sen de herkes gibi tüp bebek aşamasında kendiliğinden hamile kalırsın ☺️ hayırlısı olsun canım, güzel haberlerini bekliyoruz

R Random3 M Mavimiresl @mucizemmkızlar az önce embriyolog aradı cumartesi 1 tane döllenme var demişti bu gün iki tane embriyo var dedi sonradan bi tanesi daha bölünmeye başlamış. Birinin kalitesi iyi biri diğerine göre daha düşük kalitede diyor 3. Gün yani bu gün transfer yapabiliriz istersen 5.günü bekleyebiliriz diyor bir yandan çok mutluyum biryandan çok gergin

R Random3 M Mavimiresl @mucizemmkızlar az önce embriyolog aradı cumartesi 1 tane döllenme var demişti bu gün iki tane embriyo var dedi sonradan bi tanesi daha bölünmeye başlamış. Birinin kalitesi iyi biri diğerine göre daha düşük kalitede diyor 3. Gün yani bu gün transfer yapabiliriz istersen 5.günü bekleyebiliriz diyor bir yandan çok mutluyum biryandan çok gergin
Yaaa çok iyi 😍 ne güzel haber... Nasıl karar verdin peki?

Yaaa çok iyi 😍 ne güzel haber... Nasıl karar verdin peki?
Veremedim henüz ya eşimle görüşmeye gidicez şimdi. Çift transfer olursa Çift transfer istiyorum olmazsa 5. Günü beklerim gibi duruyor yada bu gün düşük kaliteli olanı transfer olup iyi embriyoyu 5. Güne götürüp donduradabilirim hiç bilmiyorum ya. 5 günü beklerken ya ikisi de ilerlemekte elim boş kalırsam diye de korkuyorum

Canım ikisini de bu gün transfer edicez inşallah yarım saat sonra olucak transfer duanıza talibim 🙏
Ay çen şu anda an itibariyle annişsin yani 🥰🌸 ikisini de mi transfer ettiler peki? Çok heyecanlandım bak, Allah'ım mutlu haberlerimiz olsun amin 🙏❤️

Ay çen şu anda an itibariyle annişsin yani 🥰🌸 ikisini de mi transfer ettiler peki? Çok heyecanlandım bak, Allah'ım mutlu haberlerimiz olsun amin 🙏❤️
Bende eşime diyorum yarı anne sayılırım bak ona göre diye 🤣🤣 Evet aşkım ikisini de transfer ettiler birinin şansı düşük ama rahim ortamında belki bölünmesi artar ve tutunma olabilirmiş. Sonuçta laboratuvar ve doğal rahim arasında fark var. Hayırlısı olsun inşallah 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Bende eşime diyorum yarı anne sayılırım bak ona göre diye 🤣🤣 Evet aşkım ikisini de transfer ettiler birinin şansı düşük ama rahim ortamında belki bölünmesi artar ve tutunma olabilirmiş. Sonuçta laboratuvar ve doğal rahim arasında fark var. Hayırlısı olsun inşallah 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Süperr yaa çok sevindim. Hiç belli olmaz aşkom Allah ol der olur 🙏🌸 hem 1 tane olsun bizim olsun. Şimdi heyecanlı bekleyiş başladı bakalım 😍

Süperr yaa çok sevindim. Hiç belli olmaz aşkom Allah ol der olur 🙏🌸 hem 1 tane olsun bizim olsun. Şimdi heyecanlı bekleyiş başladı bakalım 😍
Şimdiye kadarki en heyecanlı bekleyişim❤️ 5 Şubat test tarihim güzel haberler vericem inşallah

Bu durumu yasiyan varmi? Benim regle bir hafta kala asiri gögus hasasiyetim olur taki regl olup 3 günü agri aniden yok olur ama bu ay 10 gün önceden baslayip regle 4 gün var asla agrim yok erken gebelik testi yaptim sonuc negativ kafamda deli sorular gebelik olabilir mi ki acaba

Naptn kuzum transfer oldumuu naptnn merak ettim cok sevindimmmm

İnanki tüylerim diken diken oldu bi degisik oldum cok mutlu oldum ya

Simdi gordum unutma bizi guzel haberler ver ben ikizde. Şüpheleniyorum simdiden😁🥰❤️💕

Simdi gordum unutma bizi guzel haberler ver ben ikizde. Şüpheleniyorum simdiden😁🥰❤️💕
İnşallah güzel haber vermek nasip olur. Ya Birtane embriyoya nasıl sevindim cumartesi günü pazar atamadılar hem kortu gelişim göstermedi diye hemde İnşallah diğer ikisinden de gelişim gösteren olur diye dua ettim. Çok şükür dün bi müjde daha verdi embriyologum. Zor bi karra verdik 5 güne gitmesi için beklemek istemedik. Bilmiyorum doğru mu yaptık ama yaptık işte güzel bekleyişe geçtik artık 5 şubat test tarihim ❤️❤️

Canim neler yapıyorsn varmı guzel haberler
Merhaba canım dün doktor randevum vardı yumurtlama günümdeyim yumurtlara beraber kist oluşmuş bi kaç güne çatlayıp kendiliğinden gider dedi . Aspirin başlıcaz cuma günü malum düşüklerden sonra doğal gebelik istiyorum senden dedi biraz fazla umutlandırdık birbirmizi 😂 bide kanımdaki enfeksiyon değeri yüksek çıkmış yine idrar yollarından heralde fitil vercem dedi . Cuma gitcem şu bi kaç günü güzel değerlendir dedi 🥲 heycan korku endişe hepsi karıştı başlıyorum yeniden 😂

Günaydınnnn ❤️ Kızlar benim bu gün transferimin 11. Günü ve testlerimm böylee 😍🙏🏻 üstteki bu sabah yaptığım alttaki dün akşam üstü yaptığım test. 7 gün önce ovitrelle olduğum için biraz sevinemiyorum ama yine koyulaşma olması güzel 😊🩵 koyulaşmış dimi ben uyduruyorum dimiiii 🌿🌿 M Mavimiresl Mucizemmm16 Mucizemmm16 R Random3 ve diğer kızlar

Eklentiler

• 20240202_100401.jpg
    20240202_100401.jpg
    53,4 KB · Görüntüleme: 28
Günaydınnnn ❤️ Kızlar benim bu gün transferimin 11. Günü ve testlerimm böylee 😍🙏🏻 üstteki bu sabah yaptığım alttaki dün akşam üstü yaptığım test. 7 gün önce ovitrelle olduğum için biraz sevinemiyorum ama yine koyulaşma olması güzel 😊🩵 koyulaşmış dimi ben uyduruyorum dimiiii 🌿🌿 M Mavimiresl Mucizemmm16 Mucizemmm16 R Random3 ve diğer kızlar
Yaa hayır aşkom uydurmuyosun koyulaşmış maşallah😍😍🧿🧿 sağlıkla ilerlesin sağlıkla kucağına al inşallah aşkım çok çok sevindim 🥰🥰❤️❤️😍😍🧿🧿🧿

X