Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayı Mucizesini Bekleyen Güzel Anne Adayları 🤰🏻🐣🌟🍀🤲🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar testime bakabilir misiniz? Early predictor kullandım ondan yaşancı çizgi oluyor mu ilk 10 dk da silik bi çizgi gördüm daha 10 dk dan sonra hayaletleşti 😔
Canım ben bariz görüyorum hayalet gibi değil yeni başlayan bir gebelik olabilir yarın kan ver yada yarında test yap sabah

Bu tropik çok uğurlu geldi bence çünkü bu sabah bir arkadaşımız daha gebeymiş haberini aldım çok sevindim ona bakarken başka bir arkadaşımızı daha gebe gördüm ama içimden bir ses bu topiğin uğurundan diyor buraya toplananlar gebe kalıyor kalıcak bence tabi ama inşallah herkesin güzel haberlerini alırız

Bu tropik çok uğurlu geldi bence çünkü bu sabah bir arkadaşımız daha gebeymiş haberini aldım çok sevindim ona bakarken başka bir arkadaşımızı daha gebe gördüm ama içimden bir ses bu topiğin uğurundan diyor buraya toplananlar gebe kalıyor kalıcak bence tabi ama inşallah herkesin güzel haberlerini alırız
Ayy evet T TASUU canım da hamişmiş bugün duyduğum en güzel haberdi ❤️

Rica ederim inşallah herşey güzel olur ben clife macunla kullandım aslında yok yok bende herşeyi yaptım hepsini bir yaptım arısütü incir(prolaktin hormonum düşük diye rahat kullandım) kırmızı pancar doğurgan beslenme falan yaptım meğer hepsi baya etkiliymiş ama benimki attık sebepsiz inferlitele giriyordu ama kıyıdan döndük inşallah sizler içinde kolaylıkla olur herşey 3 litre su iç bol yürü hergün çok önemli
Merhaba bende pcos var ve gebe kalmaya çalıyorum doğurgan beslenmede nasıl bir program uyguladınız

X