Gebeliğe Hazırlık Canım Kızlar Topiği 😍❤😍 (Gezmeyen Tavuklar 😂😂😂😂)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet evet evettt sabah gidecem ❤️❤️❤️❤️ hiç test yapmadan 14. Güne girdimmm 11. Gün kahverengi akıntı oldu iç çamaşırımda çok az fitil kalıntılarının arasında fark ettim yerleşme diye düşünüyorum hemşireyi aradım oda yerleşme kanamasına yordu inşallah güzel haberler veririm gün içinde ❤️❤️❤️❤️
Guzel haberler ver canim yaz mutlaka

Dün opu oldum bir sürü yumurta gözüküyordu kontrollerde sadece 1 yumurta toplanmış folikülller boş çıkmış🥺 o toplanan da döllenmedi henüz. Normalde 16 18. Saatlerde döllenmesi gerekirmiş bu gün eşim 24 saat sonrasında embriyolog ile görüşmüş henüz döllenmedi izliyoruz demişler

Dün opu oldum bir sürü yumurta gözüküyordu kontrollerde sadece 1 yumurta toplanmış folikülller boş çıkmış🥺 o toplanan da döllenmedi henüz. Normalde 16 18. Saatlerde döllenmesi gerekirmiş bu gün eşim 24 saat sonrasında embriyolog ile görüşmüş henüz döllenmedi izliyoruz demişler
Stres yapma canim lutfen. Bi bakalim sonuc ne olacak. Mutlaka etiketle benidr olurmu. Yada whatsaptan yaz.

Dur bakalım aşkım bi sakin ol yarın güzel haber alırız inşallah

Kuzum bebis varrr hayirli olsun neler yapiyosunuz ozlendinz
Evet tatlım çok şükür 3 yıldan sonra geldi bizimki 🥰 ama çok tedirginim tabii, her gün aynı rüyaları görüyorum falan. İnşallah sağlıkla ilerler bu kez, sağlıkla alabiliriz kucağımıza 🙏 sen nasılsın? Umreye gidiyomuşsun, Allah kabul etsin

X