Gebeliğe Hazırlık Canım Kızlar Topiği 😍❤😍 (Gezmeyen Tavuklar 😂😂😂😂)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet tatlım çok şükür 3 yıldan sonra geldi bizimki 🥰 ama çok tedirginim tabii, her gün aynı rüyaları görüyorum falan. İnşallah sağlıkla ilerler bu kez, sağlıkla alabiliriz kucağımıza 🙏 sen nasılsın? Umreye gidiyomuşsun, Allah kabul etsin
Kuzummm napiyosun bebis nasıl cinsiyeti belli oldumuu 🥰 Veziir Veziir nerelerdesin kuzum neler yapiyosun

İyiyim çok şükür tedavi devam yine tüp bebek deniyoruz bakalım inşallah bu sefer güzel haberler alırım e2 yine az yükseliyor1😔
Kuzum umreden bi sey aldim denemedim daha hurma satilan yerden aldim toz seklinde 100 gr bala karistirin dediler acaba öyle biseymi getirtsen tanidik birine suan cok giden var. Sifanin nereden gelecegi belli olmaz. Bu arada isminle sana cok dua ettim kabenin karsisinda hatta mesaj yazacaktım ayni anda sende dua et diye. Maalesef internet sorunum vardi. Bol bol dua edelim rabbim en iyisini nasip etsin

Pipili geliyor teyzoş 😁😍 iyiyiz çok şükür 16 haftalık olduk. Sen nasılsın, napıyosun kuzum?
Karnin buyudumu kuzuuu basladinizmi pofidik olmaya vayy cok severim pipili minnos erkek çocuğu hastasiyimdir minik adam 🧍‍♂️ canim bende iyiyim hersy bildigin gibi en ufak bi degisme yok cocuklar buyuyor surekli gerisi ayni

Karnin buyudumu kuzuuu basladinizmi pofidik olmaya vayy cok severim pipili minnos erkek çocuğu hastasiyimdir minik adam 🧍‍♂️ canim bende iyiyim hersy bildigin gibi en ufak bi degisme yok cocuklar buyuyor surekli gerisi ayni
Bebek çalışmaları yok mu artık? Valla bebe 16 haftalık ama göbüş 26 haftalık 😁 biz de bayılırız erkek anası olarak 🤣 işin şakası ne olsa başımızın tacıydı ama çocuklar erkek istiyordu daha çok gönüllerine göre verdi allah 🙏

Kuzum umreden bi sey aldim denemedim daha hurma satilan yerden aldim toz seklinde 100 gr bala karistirin dediler acaba öyle biseymi getirtsen tanidik birine suan cok giden var. Sifanin nereden gelecegi belli olmaz. Bu arada isminle sana cok dua ettim kabenin karsisinda hatta mesaj yazacaktım ayni anda sende dua et diye. Maalesef internet sorunum vardi. Bol bol dua edelim rabbim en iyisini nasip etsin
Allah razı olsun rabbim ettiğin bütün duaları kabul etsin inşallah 🙏🏻🙏🏻 tanıdık giden olursa aklımda bulunsun annemlerin de niyeti var giderlerse söylerim canım. Bu gün yine kontrol vardı yumurtalar gelişmemiş doktor diğer tedavide daha çok yumurta vardı dedi biraz moralim düştü ama rabbim ol deyince olur o yoktan var eder. Belki bu sefer az olur ama foliküller doludur öyle kendimi teselli ediyorum İnşallah sonu güzel olur 🙏🏻

Allah razı olsun rabbim ettiğin bütün duaları kabul etsin inşallah 🙏🏻🙏🏻 tanıdık giden olursa aklımda bulunsun annemlerin de niyeti var giderlerse söylerim canım. Bu gün yine kontrol vardı yumurtalar gelişmemiş doktor diğer tedavide daha çok yumurta vardı dedi biraz moralim düştü ama rabbim ol deyince olur o yoktan var eder. Belki bu sefer az olur ama foliküller doludur öyle kendimi teselli ediyorum İnşallah sonu güzel olur 🙏🏻
Bencede olunlu dusun 1 tane yumurta lazim zaten az olsa ne olacak. Bu ay umutluyum senden insallah baska destege ihtiyac kalmadan guzel haber vereceksin.

Bebek çalışmaları yok mu artık? Valla bebe 16 haftalık ama göbüş 26 haftalık 😁 biz de bayılırız erkek anası olarak 🤣 işin şakası ne olsa başımızın tacıydı ama çocuklar erkek istiyordu daha çok gönüllerine göre verdi allah 🙏
Yaaa yavrum cok guldum ya olsun onun yeri farkli evin en minigi olacak. Bebek calismasini hic bitirmedikki kanka ama olmuyorr 😁

Bencede olunlu dusun 1 tane yumurta lazim zaten az olsa ne olacak. Bu ay umutluyum senden insallah baska destege ihtiyac kalmadan guzel haber vereceksin.
Şimdi aradılar hastaneden 3 yumurta toplanmıştı 1 tanesi döllenmiş 🙏🏻❤️ Nasıl mutluyum bir görsen inşallah bölünmeye devam eder transfere kadar 🙏🏻🙏🏻

Gözünüz aydın tatlım 🥰 o yumoş da bebiş olacak inşallah herşey yolunda gidecek merak etme 🙏
aminnn 🙏🏻🙏🏻 inşallah canım ya doktor son kontrolde biraz temkinli konuştu yani ne biliyim moralimi bozmak da istemiyordu ama ilk tüp bebek tedavimizdeki foliküllerden daha az folikül vardı Rabbimin mucizesi bir öncekinden çok golikül varken 1 yumurta çıktı bu sefer 3 tane. İnşallah Allahın izniyle ile döllenme yumurta güzel gelişim gösterir de transfer olur bebiş olur 🙏🏻🙏🏻 öğlenden beri içim içime sığmıyor

Şimdi aradılar hastaneden 3 yumurta toplanmıştı 1 tanesi döllenmiş 🙏🏻❤️ Nasıl mutluyum bir görsen inşallah bölünmeye devam eder transfere kadar 🙏🏻🙏🏻
Bu gecenin en muhteşem haberini verdin kuzum. O kadar cok ihtiyacim varmis ki boyle guzel habere insallah daha da güzel haberler vereceksin.. seviliyosun🥰

aminnn 🙏🏻🙏🏻 inşallah canım ya doktor son kontrolde biraz temkinli konuştu yani ne biliyim moralimi bozmak da istemiyordu ama ilk tüp bebek tedavimizdeki foliküllerden daha az folikül vardı Rabbimin mucizesi bir öncekinden çok golikül varken 1 yumurta çıktı bu sefer 3 tane. İnşallah Allahın izniyle ile döllenme yumurta güzel gelişim gösterir de transfer olur bebiş olur 🙏🏻🙏🏻 öğlenden beri içim içime sığmıyor
Aşkom çok olması mühim değil zaten 1 tane olsun güzelce gelişsin inşallah, hep umut et hep dua et. Doktorlar hep temkinli konuşur zaten takılma. Bizi de gelişmelerden haberdar et. Allah gönlüne göre versin canım benim ❤️
Kuzum hic bisey yapmadik eksin yapıyors arada o😁
Biz de umudumuzu tamamen kaybetmiştik. En son Eylül'de tüp bebek için görüşmeye gittik amh istedi ve çok büyük ihtimal düşük çıkacak yumurta rezervi yok gibi dedi prof. Aslında öyle olsaydı rapor çıkacaktı işimize gelecekti. Sonuç bi geldi amh yaşa göre süper 😁 biz daha çok üzüldük aslında. Sonra karyotip analizi sonuçlarını almaya gittiğimizde hamile olduğumu öğrendim şaka gibi 😍 ama benim 4 kaybım olduğu için ona bile sevinemedik. Çok şükür rabbim bu kez bağışladı ama inan ki hiçbişey yapmıyoduk artık sadece beslenmemize çok dikkat ettik o ay. Bol yeşillik ağırlıklı, bal karışımı vs kendiliğinden oldu şükür. Demem o ki hem kafaya takmayın doğru yapıyosunuz hem de beslenmeye çok dikkat edin. Günümüz şartlarında zaten beslenme büyük problem. Allah gönlünüze göre versin canım arkadaşım. Elbet oluyor ama biz istediğimizde değil de olması gereken zamanda oluyor demek ki

X