Borç batağı , borç sarmalından çıkamamak ;(

zorunlualann

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2021
1.479
713
28
11,500 maaş alıyorum 12 ay vadeli tüm borçlarımı kapatmak için kredi çekmiştim aylık 8300 onu ödüyordum ve iki tane kredim vardı ödediğim toplamda aylık 9650 tl maaşımdan kesiliyordu , Nişan yapınca kredi kartımdan toplam 60 bin tl harcama yaptım bu yüzden iyice battım, ben nasıl çözeceğim bu işi . Lütfen bana bi akıl verin , ek iş olarak ne bakabilirim. Küçük bir ilde yaşıyorum ;( tam kendimi toparlayacakken nişan yapınca her şey çok daha kötü oldu , kasımda düğün olacak ama ben hiç bir şey yapamayacağım çok zorluk çekiyorum;(

Zorunlu Nişanlınla mali konuları hiç mi konuşmadınız ? Hesapsız kitapsız harcama yapıp bu şekilde sıkışan kişiler için çok üzülüyorum. Yapacak imkan yoksa, yapmazsın olur biter. Nişanı ve kinamı evde sade bir şekilde yaptım, eksilmedim çok şükür.
Keşke bende öyle yapsaydım ama bu Seferde içimde kalacaktı diye korktum.şimdi bu şekilde daha zor oldu benim için

Keşke bende öyle yapsaydım ama bu Seferde içimde kalacaktı diye korktum.şimdi bu şekilde daha zor oldu benim için
Nişanı binanın toplantı salonunda yaptım. Asıl bir sürü para harcayıp borca girsem.icimde.kalirdi

Sanki uyardi burdakiler seni daha once. Nisan yapip okadar borcun varken dahada borca girme diye.
Akil istiyor ve uymuyorsun ki.

X