Bıyıklarımı Ne ile Aldırmalıyım??

sir ağda bende de sivilcelenme yapıyo....o yüzden ben kendi adıma kullanamıyorum...ip bence de en iyisi ama ben beceremiyorum o ayrı....:1no2::1no2::1no2:

arkadaşlar, cımbız çok sertleştiriyor, çenemdeki tüyleri kıl yaptım hep cımbızla ala ala :KK43: ama napiim her seferinde iple alamıyorum, cımbızla pratiğe kaçıyorum acele zamanlarda :KK43:

birde, ağdanın cildi kırıştırdığını ben de duymuştum. o yüzden yüzüme hiç ağda değdirmiyorum. bazen evde bazen kuaförde ip.

aslında tam lazerlikim ya ..en yakın zamanda yaptırabilirim inş.

ayy aynısı benmde oldu yaa kafamçokkarıştı bir iki tüy vardı uzun çenemde cımbızla aldım şimdi sert ve siyah çıkıyo :kızgın: napıcam yaa nası kurtulcam o kıllardan bıyıktada iple alıorum ama kalanları cımbızla alıyorum yakında pala bıyıklı olmassak iidir kafamçokkarıştı

hiç kullanmadığım için soruyorum ip kökünden mi alıyor yoksa sadece tüyü kırıyor mu???

inanmayacaksınız ama iple aldırdığımda daha keskin çıkıyor sanki ama ben cımbızla alıyorum tüy gibi belli belirsiz oldular acaba bana mı öyle geldi yanlış almadan kaynaklanıyor olamaz çünkü kuaförlere aldırdım hep sir ağdaya gerek yok bence

ben benim ve kızımın bıyıklarını evde veet soğuk ağda bantlarını keserek alıyorum çok iyi oluyor,istersen dene menmun kalırsın.

benneyaptımkiBenimde kuaföre gittiğimde kuaförüm iplealıyor bıyık tüylerım eskısındende çok çıkyor ama kendim cımbızla aldığım zaman hem zayıf hemde az çıkyor.bende iple aldırmıyorum artık.sir ağdada çok çıkartıyor.en iyisi cımbızla alınan bence.

iple almayı bile bi anlatabilir mi ya.....????
:sm_confused::sm_confused::sm_confused:

yüz çok hassas bi bölge,özellikle bıyıkların çıktığı bölge.o yüzden çok dikkatli olmak lazım tabi bıyıkları alırken.herkesin cildi farklı,hassas ciltler için ağda soğuk olsun sıcak olsun farketmez bence zararlı.ayrıca ağda yüzde bıyık bölgesinde kırışıklığa sebep oluyo maalesef.cımbız ve ip hemen hemen aynı alıyo mesela bana göre.ağda onlardan çok farklı ve bence yüz gibi hassas bi bölgede kullanılması riskli.

ne sir ağda ne başka bir şey ben özel bir hastanede lazer epilasyon yaptırdım çenemde ve ağzımın iki yanında bir kaç tane çıkıyordu aldıkça çoğaldı da çoğaldı baktım sonu gelmeyecek bunun ben de lazer epilasyona gittim şimdi çok rahatım üstelik çok pahalı da değil hem acısı hem de ucuza sonsuza kadar kurtuluyorsun

X