Kızlar akraba sorunsalı fikir verir misiniz ?

Kaynana gibi kuzen bu ne böyle ya? Eşinizle kardeş olsalar bu kadar tutturmaz görüşelim,görüşelim diye. Eşiniz niye ağzının payını veremiyor ki? Kuzen alt tarafı.

O çekiniyorsa siz çekinmeyin. Ağzının payını verin. Kene gibi yapışır bu yoksa.

Çok görüşmek istiyorsa evine davet etsin. Hadi düşüncesizce geldi bebek görmeye diyelim. Sevgilisi ile gelmek kızını bırakıp gezmeye gitmek ne demek. Hani size sorsa siz de hayır diyemeseniz yine neyse. Hadi size yardım eder düşüncesi ile bıraktı diyelim. Şimdiki çocuklar öyle yardım falan zaten edemez. Çok saçma . Arsız insan hiç sevmem. Normalde yapım çekingen ve hayır diyemeyendir. Zaman içinde öğrendim. Özellikle böyle arsız tiplere ekstra hoyrat oluyorum. İyi niyetlilere yine çekingen tavrım sürüyor ama insan kullanan insana tahammülüm yok. Kullanmanın da bir adabı olur.
Kesinlikle haklısınız çıkar peşinde

İnsan delirtir sonrada deli bu diye yaygarayı koparırlar. Ne biçim insanalr var benim çevremdede var inan en iyisi bu uzak kalmak konuşmamak arkadamdan millete beni kötüleyip bana düşman topluyolar bi yandanda görüşmeye çalışıyolar n.h görüşürüm
Ay tamamen böyle oluyor damga yiyorsun bir de

Kaynana gibi kuzen bu ne böyle ya? Eşinizle kardeş olsalar bu kadar tutturmaz görüşelim,görüşelim diye. Eşiniz niye ağzının payını veremiyor ki? Kuzen alt tarafı.

O çekiniyorsa siz çekinmeyin. Ağzının payını verin. Kene gibi yapışır bu yoksa.
En son öyle olacak zaten cidden sinir bozucu sinir olduğum her noktaya deginmissiniz

X