Boşanmak

Yatak odasında sınırlar olmasın istiyorum eşimle de yapamayacaksam nasıl tatmin olacağım kadınların erojen bölgeleri belli emzirmekten dolayı göğüslerimi çekici bulmuyorum açmak bile istemiyorum ohoşlanmasa bile benim için bazı şeyleri deneyebilir diye düşünüyorum bu konu kafamda öyle bir noktaya geldi ki boşanmak için başka sebep de yok ama en büyük güç sex değil mi çiftler arasında sadece iyi sevişeceğim biriyle olsaydım da başka sorunlar olsaydı keşke diyorum hepsi çözülür de bu çözülmüyor işte lütfen yadırgamayın anonim ortam diye çok açık konuşuyorum ama birileriyle konuşmaya ihtiyacım var , mesela dün bu konuyu açtım istediklerimi söyledim ağladım gece gene normal uyuduk ben mi çok şey bekliyorum
Benim hislerime tercüman olmuş yazdıklarınız😔

Cinsellik denilip. geçilen önemsiz görülen dürtü yu Allah niye insanlara vermiş .....bunu sorgulayan yok ....tuzsuz yemek gibi cinsellik olmasada olur diyenler var ....onların oluyor olabilir iki taraf aynı kafada ise tamam saygı duyarım ....böyle düşünenler cogalsa insan nesli biter o ayrı konu....Ama olmasada olur denilemez herkese ....şimdi cinsellik sırasında salgılanan hormonlar kişilerin birbirine duygusal yakınlık kurmasını sorunlarını daha alttan almalarını fiziksel olarak ağrı gibi durumları azaltmayı endişeleri gidermeyi sağlıyor ....ayrıca yaşlanmayi yavaşlatıyor ....bunlar bilinen yararları ....cinsel hayatı yolunda olnayan insanların hızlı bir şekilde yaşlandığı bilinen bir gerçek gözünün ferinden belli oluyor açıkçası bozuk cinsel hayat....yani basitçe sadece cinsellik denilip önemsiz bulunan şey büyük bir öneme sahip ....eş olmanin kardeş olmaktan farkı budur bence yoksa ev arkadaşı olmak daha manalı

Bu arada bunun doktoru çaresi vardır bosanin bosanmayin ona karışmam sadece siz sorun ediyorsanız eşiniz size anlayış gösterip bu durumun bir hal çaresine bakmalı doğrusu bu olurdu yani olmuyorsa olmasın diyen iki kişide sorun yok ....Sizdeki farklı ve konuda haklısınız

Düzelmeyecekse boşasın diyorum ben. Herkes için aynı olmayabilir. Ama seks yoksa ben yokum arkadaşlar bu benim düşüncem. Evlilikte önemli bence. Seks yoksa devam edemem. Kim devam ederse ona da helal olsun. Terapi vs zaten yazan arkadaşta araştırmıştır. Bence bunu yapayan var mı diye merak ediyor bizde bunu cevaplıyoruz.

Cinsellik denilip. geçilen önemsiz görülen dürtü yu Allah niye insanlara vermiş .....bunu sorgulayan yok ....tuzsuz yemek gibi cinsellik olmasada olur diyenler var ....onların oluyor olabilir iki taraf aynı kafada ise tamam saygı duyarım ....böyle düşünenler cogalsa insan nesli biter o ayrı konu....Ama olmasada olur denilemez herkese ....şimdi cinsellik sırasında salgılanan hormonlar kişilerin birbirine duygusal yakınlık kurmasını sorunlarını daha alttan almalarını fiziksel olarak ağrı gibi durumları azaltmayı endişeleri gidermeyi sağlıyor ....ayrıca yaşlanmayi yavaşlatıyor ....bunlar bilinen yararları ....cinsel hayatı yolunda olnayan insanların hızlı bir şekilde yaşlandığı bilinen bir gerçek gözünün ferinden belli oluyor açıkçası bozuk cinsel hayat....yani basitçe sadece cinsellik denilip önemsiz bulunan şey büyük bir öneme sahip ....eş olmanin kardeş olmaktan farkı budur bence yoksa ev arkadaşı olmak daha manalı
Evet ben de aynen böyle düşünüyorum insana gelen o neşe rahatlık ve birbirine bağlanma seksle güçleniyor öbür türlü evde ilgisiz soğuk iki yabancıya dönüşülüyor farkında olmadan , eşim malesef sekse dair çok ilgisizmiş hatta ben hiç o konuda bişeyler okumadım araştırmadım dedi, yani insanın fantezileri olur denemek ister ya da nasıl daha keyifli olur kadınlar neyden hoşlanır vs insan hiç ilgilenmez mi sadece gündem, borsa vs ilgisini çekiyor ve internet geçmişi de onlarla dolu, benden bağımsız olarak libidosu gerçekten düşükmüş yani bunu farkettiğime de üzüldüm, senin için uğraşırım dedi ama ne yapılır bilmiyorum ben onu sürekli dürtmek değil o da gelsin beni şımartsın istemiştim ama çok beklemem gerekecek belli ki , sekse sadece boşalmak gözüyle bakıyor uzatıp keyif alınacağını düşünmemiş bile :KK43: bir de erken boşalma sorunu var bu da özgüvenimi düşürüyor dedi :KK43:

Benden bağımsız olarak o neden istemiyor diyorum anlatamadım herhalde onun içindeki bi şeyden bahsediyorum , kendimi talep edilen beğenilen bi kadın gibi görmek istiyorum mesela soruyorum ne giyince etkileniyorsun sen her halinle güzelsin diyor aslında özel bişi söylese mutlu olacağım beni beğendiği bi halim var diye, e böyle her halinle güzelsin deyip bana sex talebiyle gelmeyince aklıma başka şeyler düşüyor ama kendimden daha çok da ondan eminim ben ilgi görsem kafam karışacak gibi çinkü beğenilmek istiyorum ben yok diyim de yalvarsın ama yok desem dönüp yatıyor erkek enerjisi biraz baskınlık istediğini elde etmek için beni havaya sokmak için uğraşsın istiyorum normalde erkekler libidoludur zaten ben neden o şımartılmayı yaşamıyorum da kendim emek verince elde ediyorum ancak bunları sorguluyorum mesela oral istedim ben yapamam iğrenirim dedi daha nasıl açık seçik keyif alacağım şeyi söyleyeyim yatakta sınırlar olmamalı ama oluyor işte ve içimde öfke birikiyor
seni anlıyorum benim eşim de böyle adamı ateşlendiren ben oluyorum hep. o birazcık yanaşıyor o zaman anlıyorum karşılık veriyorum, reddetsem beni ateşlendirmeye çalışmaz, gerçi hiç reddetmedim. o yorgunum dese ben onu tahrik ederim yaparız. özeniyorum giyiniyorum süsleniyorum hangi rengi seversin diyorum yorum yapmaz yani konuşmaz bu gibi şeyleri, hep ben yönlendiriyorum. zaten ufacık şeylerde küsme huyu da var

seni anlıyorum benim eşim de böyle adamı ateşlendiren ben oluyorum hep. o birazcık yanaşıyor o zaman anlıyorum karşılık veriyorum, reddetsem beni ateşlendirmeye çalışmaz, gerçi hiç reddetmedim. o yorgunum dese ben onu tahrik ederim yaparız. özeniyorum giyiniyorum süsleniyorum hangi rengi seversin diyorum yorum yapmaz yani konuşmaz bu gibi şeyleri, hep ben yönlendiriyorum. zaten ufacık şeylerde küsme huyu da var
Evet benim eşim de küsüyor ve içine kapanıyor :KK43: bunlar bana hiç erkeksi gelmiyor ya siz nasıl hissediyorsunuz yatakta biraz daha sert olabilirsin dedim maço değilim karakterim her yerde aynı dedi ama orası başka bi dünya sonuçta ben öyle görüyorum, bu kadar duygusal ve küsen biri olması gerçekten o erkek enerjisini düşüren bişey gözümde

Aynen içine kapanıyor kabuğuna çekiliyor ben de ona onun gibi davrandım cumadan beri limoniyiz. Biz bi de 6 aylık evliyiz daha zamanla rahatlar mı bilmiyorum ama tabuları yıksa da ateşli bi adam çıkmaz bunlardan iş bize kaldı malesef. Duygusal erkekler böyle oluyormuş galiba. Bana duygusal olduğunu söylerdi evlenmeden önce yanımda duygusallaştığını söylemişti bi keresinde duygusallaşıcak bi halimiz yok mutlu olmalıyız beraberiz çünkü romantik olabilirsin demiştin bozulmuştu. Çünkü hiç romantizm de yok utangaçlık da mı var bilmiyorum
Evet benim eşim de küsüyor ve içine kapanıyor :KK43: bunlar bana hiç erkeksi gelmiyor ya siz nasıl hissediyorsunuz yatakta biraz daha sert olabilirsin dedim maço değilim karakterim her yerde aynı dedi ama orası başka bi dünya sonuçta ben öyle görüyorum, bu kadar duygusal ve küsen biri olması gerçekten o erkek enerjisini düşüren bişey gözümde

Aynen içine kapanıyor kabuğuna çekiliyor ben de ona onun gibi davrandım cumadan beri limoniyiz. Biz bi de 6 aylık evliyiz daha zamanla rahatlar mı bilmiyorum ama tabuları yıksa da ateşli bi adam çıkmaz bunlardan iş bize kaldı malesef. Duygusal erkekler böyle oluyormuş galiba. Bana duygusal olduğunu söylerdi evlenmeden önce yanımda duygusallaştığını söylemişti bi keresinde duygusallaşıcak bi halimiz yok mutlu olmalıyız beraberiz çünkü romantik olabilirsin demiştin bozulmuştu. Çünkü hiç romantizm de yok utangaçlık da mı var bilmiyorum
Evet utangaçlar malesef aynı anlattığnız gibi eşim de evet çapkın değildir hatta bayanlarla göz teması bile kurmaz konuşmaz gerekmedikçe güvenilir sadık ama insan gerçekten bazen daha tutkulu daha erkeksi tavırlar istiyor, ben uzun süre o beni sürüklesin bi şeyleri o yönlendirsin istedim çünkü ben tecrübesizdim zaten ilişkide onu yönetecek kadar lider ruhlu ve bilgili de değildim ama zamana bıraktıkça hiç bişey değişmedi en son bana sen reddedince ben kabullendim konuşmak ya da çözmek için uğraşmadım dedi gerçekten illet bi durum

Evet utangaçlar malesef aynı anlattığnız gibi eşim de evet çapkın değildir hatta bayanlarla göz teması bile kurmaz konuşmaz gerekmedikçe güvenilir sadık ama insan gerçekten bazen daha tutkulu daha erkeksi tavırlar istiyor, ben uzun süre o beni sürüklesin bi şeyleri o yönlendirsin istedim çünkü ben tecrübesizdim zaten ilişkide onu yönetecek kadar lider ruhlu ve bilgili de değildim ama zamana bıraktıkça hiç bişey değişmedi en son bana sen reddedince ben kabullendim konuşmak ya da çözmek için uğraşmadım dedi gerçekten illet bi durum
Aynı benden tecrübeli olmasına rağmen böyle.. çapkınlık yapacak bi yapısı da yok. pasif agresif biri bi de küser kavga etmez tepkisiz davranır cinsellik de öyle bana yanaşıcak ben anlıycam hadi sevişelim demez ben sana bundan kızdım da demez.

X