Bıyıklarımı Ne ile Aldırmalıyım??

tu.a.na

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2008
67
0
arkadaslar bıyıklarımı aldırmak ıstıyorum ama ne ıle aldrcagıma karar fisfisfisveremedım.aslında pek aldırmak ıstemıyorum arada makasla kesıyorum ama olede olmuyor.bazı kişiler sir agdayla al dedıler nasıl sızce sir agda?cogaltıyormu zamanla?

canim bence sir agdayla aldir,en iyisi bence.cogaltma falan olmuyor. iplikteki gibi kirilmiyor. kökünden hallediyor. ayrica da makasla kesme daha da cogalirlar, ve cabuk uzarlar

tesekkur ederım.bı sorum daha olucak sir agda leke yapıyo dıye duydum gercekten leke falan yapıyormu?

tesekkur ederım.bı sorum daha olucak sir agda leke yapıyo dıye duydum gercekten leke falan yapıyormu?

lekeyi bilmem ama uzun vadede cildi çok kırıltırdığını duydum iple aldırmak en sağlıklısı ben kendim iple alıyorum:kahve:

makasla kesiyormusun.yani o kaDAR uzun.güzelim ağda yap yaaa.yapamıyorsan kuaföre git.makasla neyn uğraşma.

lekeyi bilmem ama uzun vadede cildi çok kırıltırdığını duydum iple aldırmak en sağlıklısı ben kendim iple alıyorum:kahve:
İsland,
Anlamadım ki cildi ne yaptığını benfisfisfis

Sir ağda iyi oluyor ama benimki gib hassas bir cildin varsa birkaç gün sivilceler oluşabiliyor o bölgede.yerimseniben

makasla neden yapıyorsun ki :uhm:
makas kalınlaştrabilir bence
valla aldırmaktan korkma kaç yaşındasın bilmiyorum ama
bazen öyle kızlar görüyorumki resmen rezalet
bu duruma düşmektense biraz acı çekmek daha iyidir
ayriyeten ben iple alıyorum sivilce falan olmuyo
bende ilk aldırdığımda biraz garipti ve acımıştı ama şimdi kendim
sık sık alınca hiç acımıyo :teytey:

Ben önceleri makina ile alıyordum ama bir zamandan sonra yara yapmaya başladı ve canım gerçekten çok acıyordu. Şimdi iple alıyorum ve çok memnunum. 1 hafta geçmesine rağmen hala çıkmadı. İple almanı kesinlikle tavsiye ederim :KK66:

sir ağdayla daha az acıyo,ve daha temiz oluyo;ama bende 3-4 gün minik sivilceler yapıyor..
iple daha cok acıo,kimisi kırılıo ama leke fln olmuo :1rolleyes:
karar senin canım... Şeniz

ben hala iple yapmayı beceremedim yaaaa.kuaföre gidip sırf bunun için para vermekten nefret ediyorum:çok üzgünüm:

kizlar yuzunuzu neyle alisiyorsunuz lazer yaptiracaktim ama cok ince diye yapmadilar dahada hic almadim ama artik rahatsiz oluyorum sizce neyle alayim ..

İsland,
Anlamadım ki cildi ne yaptığını benfisfisfis

Sir ağda iyi oluyor ama benimki gib hassas bir cildin varsa birkaç gün sivilceler oluşabiliyor o bölgede.yerimseniben

canım yanlış yazmışım kusura bakma cildi kırıştırıyormuş sir ağda

Bende Sir Ağdayla Aldiriyordumm Ama 3 Aydir Kendim Ewde Sesu Soğuk Ağdayla Aliyorumm Ağda Bezi Yardimiylaa Inanin çok Rahat Acisizz Ve çooook Ekonomikkkk :)

Sir ağda ile kendin kolayca alabilirsin güzelim. Ancak çok sıcak yüzüne sürersen ve cildin hassassa bimüddet iz kalır sonra geçer. üfleyerek sür yüzüne.
kozmetik satan yerlerde cezveyle satılan sir çeşitleri var. onlardan al ocakta ısıt. kolay gelsin şekerim.

arkadaşlar, cımbız çok sertleştiriyor, çenemdeki tüyleri kıl yaptım hep cımbızla ala ala :KK43: ama napiim her seferinde iple alamıyorum, cımbızla pratiğe kaçıyorum acele zamanlarda :KK43:

birde, ağdanın cildi kırıştırdığını ben de duymuştum. o yüzden yüzüme hiç ağda değdirmiyorum. bazen evde bazen kuaförde ip.

aslında tam lazerlikim ya ..en yakın zamanda yaptırabilirim inş.

eğer yüzünüz benim gibi hassassa sir ağda kötü fikir.. hemen kızarıklık ve sivilcelenme.. ip en iisi... cok acı veriyo ama sonradan sivilcelenme olmuyo sirdeki gibi.... artı ben yüzümü aldırdıktan sonra birkaç dakka kızarıklık gecince yüzümü yıkayıp bepanten sürüyorum.. iyi geliyo...

X