Belli süre konuşmayalım dedim

İlgisizlik hissediyorsanız ilgisizdir sonuçta sizin ilişkiden beklentinizi karşılamıyordur belki başkası ne var bunda yeter diyebilir ama sizi tatmin etmiyor demek ki.
Ve nişanlıyken çok sallamıyorsa evlenmek için biraz daha düşünmelisin.
Cevabı noldu peki o mesajı görünce
Ayrıca ben ailemi sevgilimi/kocamı müsait misin demeden ararım eğer çalışma saatlerinde değilse tabi
cevabını aynen kopyalıyorum :

N** (kardeşinin adı) yanıma getirdiğinde şarjım 5 di Sabah namazında sabahda bitmişti derse gittim şarja takmiştim şimdi çıktım iş yerine geçiyorum mesajını yeni gördüm. Ben de çok merak ediyorum bu fevri hareketlerin de senin galiba boş olmandan kaynaklı diye düşünüyorum seninle konuştuktan hemen sonra yattım ***'ya verdim telefonu ders çalışacaktı telefonunda alan yok diye benim Telegrmadan ders çalışıyor nerdeyse 1 haftadır. Aramızda eksilen birşey olduğunu hiç düşünmüyorum ve beni de anladığını düşünmüyorum. Sana anlatamıyorum ki birşey daha ne anlatayım hislerimi bütün benliğimle sana söylüyorum hiç birşeyi de yapmacık yapmıyorum ama aktaramıyorum .
konuşuyoruz ben anlatıyorum sürekli zaten sen diyosun ki evdeydim aynı farklı şeylerden bahset sende ben hayırmı diyeceğim, düşüncelerin bile üzüyor beni. Konuşmamak çözüm değil bence, çözüm gerçekten şu nişanşılık süresinin kısamasında ama sabredeceğiz ne yapalım, ben seninle bu hayata eş olarak başladım seni çok ama çok çok seviyorum allah şahit olsun ki ❤️❤️❤️🌷

tecrubelere çok kıymet veriyorum ama nişanlımla konuşunca çok çok tek taraflı baktığımı sıkıntılarını hiç farketmediğimi farkettim 😔 yani bendede kusur varmış onu anladım.
hakkınızdada hayırlısı olsun bundan sonra çok mutlu olursunuz inşaAllah
Telegrama girmek için gorumceniz almış telefonu siz mesaj attınız gorumceniz o mesajı görüp abisine söylememiş mi neyse araniz düzelmiş hayırlısı olsun

Telegrama girmek için gorumceniz almış telefonu siz mesaj attınız gorumceniz o mesajı görüp abisine söylememiş mi neyse araniz düzelmiş hayırlısı olsun
benle konuştuktan sonra uyuduğunu söyledi. Aslında ben çok fevri davrandım çünkü o kadar geç saatlere kadar oturamayacağını biliyordum ama hiç o an düşünmedim bunu

tecrubelere çok kıymet veriyorum ama nişanlımla konuşunca çok çok tek taraflı baktığımı sıkıntılarını hiç farketmediğimi farkettim 😔 yani bendede kusur varmış onu anladım.
hakkınızdada hayırlısı olsun bundan sonra çok mutlu olursunuz inşaAllah
Teşekkür ederim. Ama fazla alttan alıp karsinizdakini kendinizden fazla düşünmeyin çünkü sonunda hem suçlu siz olursunuz hemde üzülen..

X