Bebek Çocuk Odası Dekorasyonu Bebek odası sorunu

Eklentiler

• Zengin-yasam-genc-odasi-modelleri-ranza-modelleri-12.jpg
    Zengin-yasam-genc-odasi-modelleri-ranza-modelleri-12.jpg
    36,6 KB · Görüntüleme: 179
Şuan yerde yatiyo kızım çok dönüyor beşikte uyuyamiyor dönecek alan olmadığı için onumuz kış üşür yerde diye birşeyler yapmak istiyorum aldığım şeyi değiştirebilecek imkanim yok hem oda hem bütçe açısından yavrulu yatak alıp ilerde ikisi bir yatsın diyorum sonra ranza aklıma geliyor 3 yatak imkânı olduğu için toplaması falan nasıl hic bilmiyorum kararsizim

Bu benim bütceme çok fazla hemde tek kişilik benim karar veremedigim ranzami yavrulu yatak mi

Evet üstünde de mavi çadırı var. Yatağını da İkea'dan aldık, oğlum şuan 2,5 yaşında alt katta yatıyor. Hatta şuan küçük kuzenim bizde 12 yaşında o da üst katta yatıyor. Sağlamlığından da memnun kaldık fiyatına göre.

Evet üstünde de mavi çadırı var. Yatağını da İkea'dan aldık, oğlum şuan 2,5 yaşında alt katta yatıyor. Hatta şuan küçük kuzenim bizde 12 yaşında o da üst katta yatıyor. Sağlamlığından da memnun kaldık fiyatına göre.
Canim ya bana özelden resmini atar misin,altta yatak varken nasil oluyor yuksekligi filan,onu merak ettim. Bizim de almamiz gerekiyor da ayri karyola alacaktim belki bundan alirim

Canim ya bana özelden resmini atar misin,altta yatak varken nasil oluyor yuksekligi filan,onu merak ettim. Bizim de almamiz gerekiyor da ayri karyola alacaktim belki bundan alirim
Özel mesaj göndermeyi denedim ama 'özel mesaj gönderemezsiniz 'dedi sayfa Ceyz

biz kucukken kardesimle ranzada yatardik 7 yasinda falandim cok dustum 2 yasindaki cocuk icin zor olur.

doğacak bebeğin ilk yıl zaten sizin odada kalsın o kadar küçük çocukla bebek aynı odada güvenli olmaz bence. aynı odaya geçireceğin zaman seneyebirşey alsan? şimdi erken değilmi

:KK68::KK68: Teşekkür ederim canım...

C cerenci sonuç olarak neye karar verdiniz?
Bende aynı sizin durumunuzdayım fakat odam geniş.
Böyle bir avantajım var.

2 ayrı yatak almayı düşünüyorum.
Oğlum artık park yatakta yatmak istemiyor. Ya odasını sevmedi, ya da yatağıyla alakalı bir sıkıntı yaşıyor.
Aslında yatağı kötü değil, İşbir Yatak'tan 600 TL vererek özel yaptırdık.
Visko ortopedik bebek yatağı 70*120 ebatlarında.
Boy olarak sıkıntısı yok. Nasılsa ikincisi gelecek diye yatak zaten kullanılacak ama artık park yataktan sıkıldı diye düşünüyorum.

Benim düşüncemde başlarda ranzaydı, sonra çevremde de araştırdım ki ranza aslında o kadar kullanışlı değil.
2 yaşında erkek çocuk için de tam bir aktivite alanı oluşturuyor ama tehlikeli bir alan.
Alçak olan ranzalar genelde özel üretim olduğu için ve belirli firmaların patentinde olduğu için de sorun.
Sadece Ranza için 1800 TL isteniyor, yataklar dahil değil.
Bu da ciddi bir bütçe istiyor.
Ben de bu kadar harcama yapmaya taraftar değilim.

Şimdilik oğlum için aşağıdaki şekilde bir yatak alacağım.
Nasılsa odada alan var.
Yeni doğan için zaten ilk etapta benim odamda olacak, ona ekstra birşey almama gerek yok.
Onun ihtiyacını karşılayacak beşik + yatak var.
Daha sonra gerektiğinde onun için ayrıca bir yatak alabilirim. Yine aynı tarz veya farklı birşey.
Nasıl olursa artık.

137314.png

Mrb öncelikle herkese teşekkür ederim ilginiz için bellonadan yavru kasa baza alicaz ona karar verdim en azından kızım benden ayrı uyumuyo bi süre ikisiyle beraber yatabileceğim alan olucak çift kişilik kocaman yatak oluyor çünkü kızım uyuyana kadar ikisiyle de ayni anda ilgilenebileceğim.almak istediğim tam olarak bu

Eklentiler

• Screenshot_2016-07-29-14-21-10.png
    Screenshot_2016-07-29-14-21-10.png
    96,6 KB · Görüntüleme: 55
  • Screenshot_2016-07-29-14-21-03.png
    Screenshot_2016-07-29-14-21-03.png
    96,4 KB · Görüntüleme: 54
  • Screenshot_2016-07-29-14-21-07.png
    Screenshot_2016-07-29-14-21-07.png
    95,4 KB · Görüntüleme: 59
İkeanın büyüyebilen karyolaları çok güzel. Küçücük yerde kaplamıyor ondan alın. Benim çocuklarım 7 ve 3 yasında ona rağmen ranzaya cesaret edemedim.

X