All-Star Diyet Yarismasi...

Merhaba diyet magdurlari :)

Kurallari yazayim da sonradan aramiz bozulmasin. Bu yarisma son yarismamiz ve all star niteliginde daha once katilmis arkadaslarla yarisiyoruz. Yardimcim @_SinsireLLa_dir.

Yarisma 21 subatta baslayip 2 mayista bitecektir. Arada katilim yok. Her carsamba tarti resmi yuklemek zorunludur.

Mecburi olanlar : 21 subat carsamba ve oteki carsambalar tarti resmi yuklemek zorunludur. Tartim tatile cikti , pilim bozuldu yok.

Istege bagli olanlar : Menu ve spor paylasimi.

Menu icin : Burada zorlama yok. Kilo verdiginiz surece istediginizi yiyebilirsiniz. Bende sivi diyeti ve patates ise yariyor diye baskasina bunu zorunlu kilamam sadece tavsiye edebilirim.

Spor icin : Bu da mecburi degil ama kilo vermek ve saglikli olmak icin onerebilirim.

+ Benim yapacaklarim gunluk menu paylasimi ve 20 dk lik spor (yuruyus dahil). Katilmak isteyen katilmakta serbesttir. Yalniz ilk haftadan katilmasi mecburidir cunku bu 20 dk her hafta 5 dk arttirilacak ve burada paylasilacaktir.

Katilanlarin kilo verecegine inaniyorum. Hepimize saglikli kilo vermeler. Diyetimiz bol olsun :)

Kimdir bu all_starlar : Daha once diyet yapmis ve son viraji alip , bu yarisma ile THE END yapacak olanlar.

eeee bennn :)

@_SinsireLLa_
@_Makaron_
@fatma7454
@kralicem77
@tulipa
@krizantem3
sergerdan sergerdan

Korumadaki all_starlar:

roxen2303 roxen2303
beratti beratti
@Sarellam
Yarışmanın ismi bile şimdiden motive etti beni :KK49: -23 sonrası geri +10 aldım :duduk: tam zamanında geldi bu diyet hedefim ilk 65 sonrasında 60 bakalım çarşamba tartı ne gösterecek. Başarılar hanımlar :KK200:

hayırlı olsun yeni topik:KK200:
bende gelip bakarım buralara ... sağlıklı beslenme ve spora tam gaz devam , spor salonuna kayıt yaptırdım ,sporsuz edemiyorum:KK53::halay:

ben 50 metre ilerimde salon olunca daha fazla ertelemedim , program yazdık hocayla gidip geliyorum haftada 4 gün :spor:

50 m otede olsa ben de ertelemem:))

66 kilo oldum en son +5 kilo. Her gun bir yas pasta(8 kisilik) yedigim icin kacinilmaz son. :confused:

Yeni beslenme duzenime geciyorum. +Uc gunluk detox.

Spor haftaya kadar yazilirim bir yere, simdilik yuruyus. :KK37:

Inşallah çabucak giderler artık koruma moduna geçmek istiyorum ben arkadaşlarımla dışarı çıkınca onlar gibi güzel şeyler yemek istiyorum diyet modundan sıkılmaya başladım

Koruma moduna gecsende iki kilo aliyorsun. O yuzden hedefin 2 kilo altina inmek gerekiyor.

Diyet modu yok zaten , oteki moda gectiginde illa ki aliniyor. O yuzden diyette iken her seyi kesmemek daha mantikli.

Koruma moduna gecsende iki kilo aliyorsun. O yuzden hedefin 2 kilo altina inmek gerekiyor.

Diyet modu yok zaten , oteki moda gectiginde illa ki aliniyor. O yuzden diyette iken her seyi kesmemek daha mantikli.
51 o yüzden diyorum yoksa görünüş itibariyle şu an iyi görünüyorum aslında ama senin dediğin gibi 2 kg alsam 60ı görmek istemem

X