ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

58 le ayrilmistim simdi 64.200 um :KK43:
IMG_20200215_135159.jpg

Yok canim ya nerdeeeee:KK43:
Ayni biraktiginiz gibiyim iki ileri bir geri devam :işsiz:
62yim su an. Cok sukur en azindan almiyorum.

Sen ne alemdesinn
Çok iyi vermişin ben vitamin alıyordum o aralar kilo aldım sonra hormon ilacı derken coronadan stres vs derken 70 oldum 😕 şimdi if dyeti uyguluyorum konu başlıgı açtım 65 kiloyum şimdi

Çok iyi vermişin ben vitamin alıyordum o aralar kilo aldım sonra hormon ilacı derken coronadan stres vs derken 70 oldum 😕 şimdi if dyeti uyguluyorum konu başlıgı açtım 65 kiloyum şimdi
Yok canim ne iyi vermesi zaten 64 falandim burasi sessizlestiginde :KK48:

Aa evet sen takviye kullaniyordun. Onlar da iyi istah aciyor. İyi yapmissin biraz kafan rahat yasamissindir hic degilse kilo konusunda. Ben surekli dert ediyorum ama yemekten de geri kalmiyorum. İyice bunaldim bu durumdan artik:KK51:

İyi de toparlamissin hemen 5 kilo gitmis bile:KK9:

Aa evet sen takviye kullaniyordun. Onlar da iyi istah aciyor. İyi yapmissin biraz kafan rahat yasamissindir hic degilse kilo konusunda. Ben surekli dert ediyorum ama yemekten de geri kalmiyorum. İyice bunaldim bu durumdan artik:KK51:

Sagol cnm benim hedef 58 😉 senin hedef 62 miydi korumayı 2 yıl yaparsan kilonun ustune çıkmıyorsun cnm 😕

Ay buddyim sen benim buddyimdin hatırladın mi beni mesaj gelmiş girince baktım çok yoğunum şu sıralar hiç giremiyorum burayaa :))

X