Akıl Akıldan üstündür.

tamamdır onu da yapayım mutlaka :)

Çekiliş asla yapma.
Çekilişle evet gelen çok oluyor ama alakasız kişiler oluyor. Yani sen bilmem ne dizisinin izleyicilerini hedef kitle almış gibi oluyorsun, adam takı ile alakadar değil. Çekiliş bitince takipten çıkıyorlar.
Algoritma da diyor ki "aaa bu sıkıntılı ben bunu keşfete düşürmeyeyim, storylerini göstermeyim vs"
Çekilişi bağ kurma amaçlı storyden günlük yap anca.
Ağzım yanmıştı.

Ahahahah yazıyorum … bakabilirsiniz 😍

İnstagram satış için zor bir mecra nasıl büyütülür profesyonel bilgim yok ama ürünleriniz muhteşem güzel, Allahım rast getirsin işlerinizi, takibe aldım dostlarıma da önereceğim. Sizin gibi özenli, yetenekli insanları çok takdir ediyorum :KK200: :nazar:

Son düzenleyen: Moderatör:
İnstagram satış için zor bir mecra nasıl büyütülür profesyonel bilgim yok ama ürünleriniz muhteşem güzel, Allahım rast getirsin işlerinizi, takibe aldım dostlarıma da önereceğim. Sizin gibi özenli, yetenekli insanları çok takdir ediyorum :KK200: :nazar:
çoook çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz ve şekerliğiniz için :)
ya öyle görünüyorsa ne mutlu gerçekten büyümeyi çok istiyorum inşallah dualarım kabul olur :) büyük emek veriyorum çünkü.

kızlar kredimi çektim :) takılarımı aldım. sosyal medya uzmanımla anlaştım haftaya bir toplantı yapıp işin nasıl ilerleyeceğini neler yapacağını satışların nasıl arttıracağını vs anlatacak sonra 2 haftanın sonunda işe başlıyoruz. bana şans dileyin :)

Reklam vermek için kredi çekmek çok riskli ya olumsuz yönlerini göze alıyor musunuz??

Ben de beğendim, 50.000 değil ama daha za miktarda parayla reklam işi olmaz mı? bence reklam bütçesi önemli konu sahibesi, bir miktar parayla başla reklam ver. Bol şans dilerim!

Ben de beğendim, 50.000 değil ama daha za miktarda parayla reklam işi olmaz mı? bence reklam bütçesi önemli konu sahibesi, bir miktar parayla başla reklam ver. Bol şans dilerim!
tüm parayı reklama yatırmıyorum reklam bütçem 9000. geri kalan takı, diğer ihtiyaçlar vs. tani tüm 50000 tl bir iş kurmak için diyelim :)

Kızlar sizden bir konududa fikir almak istiyorum.
Ben yaklaşık 2 senedir instagram üzerinden takı satıyorum.
birkaç kez hesaplarım kısıtlandı tekrar yeni sayfa açtım ve devam ettim.
aylık reklam bütçem çok düşüktü 1000 tl lik aylık reklam bütçesi ayırıyordum reklam paramı çıkarmıyor ama yine de satış geliyrdu.
Bu işi daha da büyütmeye karar verdim ve bir sosyal medya uzmanıyla çalışmaya karar verdim satışlarımın artması için.
Kredi çekip reklam ücretini yükseltip satışlarımın artması için uğraşıcam.
Fakat biraz korkuyorum :)
aranızda instagramda işletmesi olup başarılı veya başarısız olan var mı?
Satışların çoğalması takıların göze hitabıyla ilgili bence. Estetik çekimler yapmaya calışın sıradan bir bijüteri gibi değilde. Şimdiki butik takıcıların coğunun sattığı takılar cok benzer zaten farklı olan cekimleri. Ürünlerinizi kendi üstünüzde gösterin mesela takipçilerinizle veya müşterilernizle iletişim kurun. Onlara hitap edecek şekilde takılar getirin vs vs

merhabalar süreç ne durumda acaba Ocaktan bu yana 6 ay olmuş memnun musunuz merak ettim
merhaba mesajınızı yeni görüyorum. instagram üzerinden satış yaptım fakat o sayfam ne sebeple bilmiyorum kapandı malesef. ama bir takı dükkanı açtım.

X