Akıl Akıldan üstündür.

Ortak hiç düşünmüyorum çünkü ben kazanmıyorum. Kazanmaya başlarsam olabilir ama 😊 yani ben kazanayım ki ortağım da kazansın isterim hiç kazancım olmadan ortaklığa girmek bana çok mantıklı gelmiyor.
Mesela reklam giderlerin ortalama ne kdar olur bunlar için bütçesi olan biriyle ortak olsan

Mesela reklam giderlerin ortalama ne kdar olur bunlar için bütçesi olan biriyle ortak olsan
Ya sosyal medya danışmanlarıyla görüşüyorum aylık en az 10-15 bin den bahsediyorlar bende o sebeple kredi çekmek istiyorum. Diğer türlü verimli olmuyormuş,olmuyor da zaten tek tük satışlar geliyor 1000 tl ayırınca reklama. İnstagramda o kadar sayfa var kira verir gibi reklam vermediğin sürece öne çıkman mü kün değil :)

ya reklam açtığım zaman etkileşimim çok güzel fakat satışlarda istediğim verimi alamıyorum o sebeple sosyal medya uzmanı ile görüşüyorum. bitane de buldum 2 ayda kazanmaya başlayacağımı söylüyor. fakat biraz cesaretim kırıldı :) tek başımayım kimseden destek almadan bu işi yapıcam ve küçük bir kızım var. ya olmazsa diye düşünmeden edemiyorum :KK70:
Bir kac ünlüye yani instagram ünlü süne takı gonderseniz mesela oda ürün karsiligi reklaminizi yapsa olmazmi?

Reklam vermeden olmuyor ben de tam pandemi zamanı eşimle beraber yeni birşeyler yapalım demiştim,reklam verdikçe açıldı işler. Sonra trendyola geçtik hatta. Hala instadan satışlar sürüyor,aynı zamanda da web sitesi kurduk. Bence ticarette risk almak gerekiyor yoksa yerinde sayıyorsun. Hayırlı uğurlu olsun işiniz, bayıla bayıla takip ettiğim bir üyesiniz,özelden sayfanızı öğrenebilirsem en azından müşteri yönlendirebilirim seve seve 😘
Siz kazanabildiniz mi devam ediyor musunuz

Reklam ajansı değil danışmanlık yani sosyal medya danışmanlığı. O kadar parayla nasıl verim alınmadı ki? Yani nerden reklam verildi? İnstagramdan mı? Sektör ne birde onu da söyleyebilir misiniz?
Ayakkabı sektörüydü. En büyük reklam ajanslarından biri ile anlaşma yapmıştık. Sadece ajansa 20 bin aylık ödeme yapıyorduk. Sitemiz reklamlar ve reklam yönetiminden sorumlulardı. Maalesef ki piyasadaki rakipler vs derken yetişmiyordu. Trendyol yönetimini ben yapıyordum. Instagram ve site yönetimini yaparlarken aylık 40 50 bin civarı kazanç yapılırken trendyolda aylık 2 milyon TL'nin üstünde kazanç oluyordu. Komisyonu fazla ancak daha kârlı

Ne satıyorsunuz peki? Ben trendyolda satmak istemiyorum çünkü çok komisyon alıyor takıdan. Birde sosyal medya uzmanını paylaşabilir misin benimle?
Bizimki ev tekstili. Evet komisyonu çok alıyorlar maalesef,cezaları vsleri de cabası. Sosyal medya uzmanımız yok,kendimiz yapıyoruz. Eşim ve 3 ortağı beraber yapa yapa bu günlere geldik sıfırdan.

Bizimki ev tekstili. Evet komisyonu çok alıyorlar maalesef,cezaları vsleri de cabası. Sosyal medya uzmanımız yok,kendimiz yapıyoruz. Eşim ve 3 ortağı beraber yapa yapa bu günlere geldik sıfırdan.
Çok güzel valla. daha da güzel şeyler başarmanızı dilerim.

X