Akıl Akıldan üstündür.

Reklam vermeden olmuyor ben de tam pandemi zamanı eşimle beraber yeni birşeyler yapalım demiştim,reklam verdikçe açıldı işler. Sonra trendyola geçtik hatta. Hala instadan satışlar sürüyor,aynı zamanda da web sitesi kurduk. Bence ticarette risk almak gerekiyor yoksa yerinde sayıyorsun. Hayırlı uğurlu olsun işiniz, bayıla bayıla takip ettiğim bir üyesiniz,özelden sayfanızı öğrenebilirsem en azından müşteri yönlendirebilirim seve seve 😘
Yaa çok teşekkür ederim🥰 çok konumda yardımcı oldınux bende sizi hatırlıyorum. Ben risk almak istiyorum kesinlikle umarım başarılı olurum 😊

Benim arkadaşım yapıyordu. İnfluncerlara ürün yolluyordu onlarda bi güzel övüyordu. Hea o ek gelir olarak yapıyodu. Sadece ordan kazanıosan daha fazla adım atman şart. Kredi miktarı ne kadar. Denemeden bilemezsin
50 bin tl kredi çekmeyi düşünüyorum hem ürün stoğu yapmak için hemde reklam için. Bende ek iş olarak yapıyorum fakat artık ek iş olarak değil bu işin kazandırması ı istiyorum.

Bence ticarette en önemli olan şey başlarken elindeki bu iş için ayırdığın parayı koruyabilmek kredi mantıklı değil.
Atıyorum elimde 10 bin var 5 bin her ay için ürün almama yetiyorsa 5 bini korumaliyim.
E ticarette de var aynı düşünce mantık
İşte bende hiç yok malesef😞

Bizde sosyal medya uzmanı ile calışıyoruz.(farklı bir alanda işimiz bu arada) web sitesi vb konularda da onlar yönetiyor ama bütçe önemli tabi ki. Reklam bütcesi arttıkça etkileşim artıyor,markanızı tanıtabilmek,potansiyel müşteriye ulaşmak anlamında gerekli tabi ama kredi çekmek ne kadar uygun olur bilemem,zira sürekli ödenecek meblaglar bunlar. Astarı yüzünden pahalıya gelmemeli diye düşünüyorum. Ha dönem dönem yüksek bütçeli açarsıniz reklamı firmanız tanınıp kemik müşteri kitleniz oturana kadar,bazen daha düşük bütçeli ayarlarsiniz o şekilde olabilir tabi ki.
Keşke krediye başvurmasam ama malesef başka şansım yok. Üstelik tek başıma baktığım bir kız çocuğum var kimseden de bir desteğim yok o yüzden biraz korkuyorum :)

İnstagram algoritması kadar iğrenç birşey yok.

Bir tüketici olarak söylüyorum.
Bu kadar mı kel baka şimşir tarak reklam çıkıyor ki size anlatamam. Satışlardan memnun olmamanıza hiç şaşırmadım. Boşyere para ödemeyin hele ki kredi çekip

İnstagram algoritması kadar iğrenç birşey yok.

Bir tüketici olarak söylüyorum.
Bu kadar mı kel baka şimşir tarak reklam çıkıyor ki size anlatamam. Satışlardan memnun olmamanıza hiç şaşırmadım. Boşyere para ödemeyin hele ki kredi çekip
Of ya ciddi misiniz? Çok üzülüyorum 😞 nasıl yapıcam ben peki

Ahahahah yazıyorum @monijewelery bakabilirsiniz 😍
Takipledik, çokzel şeyler var. 🥹 Yakın arkadaşım da çelik+taştan kendi tasarımlarını yapıyor. O da Instagram’dan büyüyor ama çok yavaş gerçekleşiyor bu süreç. Danışmanla ilerliyor.

50 bin tl kredi çekmeyi düşünüyorum hem ürün stoğu yapmak için hemde reklam için. Bende ek iş olarak yapıyorum fakat artık ek iş olarak değil bu işin kazandırması ı istiyorum.
Anladım o halde dediğim gibi bütçeyi sürekli yüksek tutmak yerine,belli zamanlarda yükseltip azaltacak şekilde ayarlayın. Mesela yılbaşı geliyor,bu ara hediyeleşme olur insanlar arasında, haliyle reklam vermek icin güzel bir zaman. Yada sevgililer günü dönemi yine hareketli olacaktir ,satış yapabilmek açısından. Kolaylıklar dilerim,bol kazançlar.

Anladım o halde dediğim gibi bütçeyi sürekli yüksek tutmak yerine,belli zamanlarda yükseltip azaltacak şekilde ayarlayın. Mesela yılbaşı geliyor,bu ara hediyeleşme olur insanlar arasında, haliyle reklam vermek icin güzel bir zaman. Yada sevgililer günü dönemi yine hareketli olacaktir ,satış yapabilmek açısından. Kolaylıklar dilerim,bol kazançlar.
Çok teşekkür ederim 🥰 hepsini yapıcam inşallah 🥰

Takipledik, çokzel şeyler var. 🥹 Yakın arkadaşım da çelik+taştan kendi tasarımlarını yapıyor. O da Instagram’dan büyüyor ama çok yavaş gerçekleşiyor bu süreç. Danışmanla ilerliyor.
Bana danışman 2 ay içinde para kazanmaya başlicaksın dedi ama. Reklam bütçesine ne kadar ayırdığımız da çok çok önemli. 10-15 bin tl öneriyorlar 🥹

ya reklam açtığım zaman etkileşimim çok güzel fakat satışlarda istediğim verimi alamıyorum o sebeple sosyal medya uzmanı ile görüşüyorum. bitane de buldum 2 ayda kazanmaya başlayacağımı söylüyor. fakat biraz cesaretim kırıldı :) tek başımayım kimseden destek almadan bu işi yapıcam ve küçük bir kızım var. ya olmazsa diye düşünmeden edemiyorum :KK70:
Başka bir iş yapıyor musunuz b
Yoksa satış ek gelir falan mı ?

İnstada takı işi Derya deniz
Reklam verdiğinizde çok satış yapsanız bu sefer vergiye takılma durumunuz olabilir.
Şirketiniz var mı hali hazırda ?

Ama illa online satış yapacağım diyorsanız
Tavsiyem bir internet sitesi kurdurun ve kredi kartı ile satışı aktif hale getirin.
Trendyol vb sitelere kayıt olun satış için
Yani sadece insta ile sınırlı kalmayın.

X