Akıl Akıldan üstündür.

Başka bir iş yapıyor musunuz b
Yoksa satış ek gelir falan mı ?

İnstada takı işi Derya deniz
Reklam verdiğinizde çok satış yapsanız bu sefer vergiye takılma durumunuz olabilir.
Şirketiniz var mı hali hazırda ?

Ama illa online satış yapacağım diyorsanız
Tavsiyem bir internet sitesi kurdurun ve kredi kartı ile satışı aktif hale getirin.
Trendyol vb sitelere kayıt olun satış için
Yani sadece insta ile sınırlı kalmayın.
Shopier üzerinden kredi kartı ile alışveriş yapılıyor. Kurulu bir şirket var ve bende farklı bir yerde çalışıyorum :) bu süreçte işler iyi olana kadar zaten çalışmaya devam edicem evden çalışma imkanım da var.

Başka bir iş yapıyor musunuz b
Yoksa satış ek gelir falan mı ?

İnstada takı işi Derya deniz
Reklam verdiğinizde çok satış yapsanız bu sefer vergiye takılma durumunuz olabilir.
Şirketiniz var mı hali hazırda ?

Ama illa online satış yapacağım diyorsanız
Tavsiyem bir internet sitesi kurdurun ve kredi kartı ile satışı aktif hale getirin.
Trendyol vb sitelere kayıt olun satış için
Yani sadece insta ile sınırlı kalmayın.
Trendyol da hesap açtım fakat aşırı derecede konisyon alıyor. Bu arada satışlarım çoğalırsa sorun yok vergi de öderim hani bu konuda büyük düşünüyorum zaten vergisini de öderim yeter ki işim büyüsün 🥰

Shopier üzerinden kredi kartı ile alışveriş yapılıyor. Kurulu bir şirket var ve bende farklı bir yerde çalışıyorum :) bu süreçte işler iyi olana kadar zaten çalışmaya devam edicem evden çalışma imkanım da var.
O halde profesyonel çalışmanızda fayda var
Kesinlikle sosyal medya uzmanı ile çalışın :)

50 bin tl kredi çekmeyi düşünüyorum hem ürün stoğu yapmak için hemde reklam için. Bende ek iş olarak yapıyorum fakat artık ek iş olarak değil bu işin kazandırması ı istiyorum.
Piyasada almış yürümüş takıcılar varsa sizde bunlardan olabilirsiniz.
İnstagramdaki takıların geneli bence çok güzel
Nikel alerjim olmasa hep ordan alırım
Potansiyeli yüksek

50 bin tl kredi çekmeyi düşünüyorum hem ürün stoğu yapmak için hemde reklam için. Bende ek iş olarak yapıyorum fakat artık ek iş olarak değil bu işin kazandırması ı istiyorum.
Ooo hemde çelikmiş takılar. Türkiyeye geldiğimde bnde senden alıcam. Basarılar

Kızlar sizden bir konududa fikir almak istiyorum.
Ben yaklaşık 2 senedir instagram üzerinden takı satıyorum.
birkaç kez hesaplarım kısıtlandı tekrar yeni sayfa açtım ve devam ettim.
aylık reklam bütçem çok düşüktü 1000 tl lik aylık reklam bütçesi ayırıyordum reklam paramı çıkarmıyor ama yine de satış geliyrdu.
Bu işi daha da büyütmeye karar verdim ve bir sosyal medya uzmanıyla çalışmaya karar verdim satışlarımın artması için.
Kredi çekip reklam ücretini yükseltip satışlarımın artması için uğraşıcam.
Fakat biraz korkuyorum :)
aranızda instagramda işletmesi olup başarılı veya başarısız olan var mı?
E ticarette çalışmıştım, daha yeni ayrıldım. O reklam ajansları vs onlarla çok uğraşmamanı öneririm. Bir halta yaramıyorlar. Biz aylık 50 binlik reklam veriyorduk. Karşılamıyordu

Sayfaniza baktim bence reklam surekli vermek lazim ama cuma cumartesi pazar gunlerinde daha cok etkilesim oluyor benim en cok baktigim hikayede karsima cikan reklamlar bnde sayfam var reklam vermeye baslayinca hikaye reklmai vericem. Onun disinda cekilis yapin cekilis cok takipci getiriyor birde takipci sayiniz az takipci sayiniz yuksek oldugunda bence daha guvenilir bir sayfa imaji oluyor takipci sayiniz icinde cok dusuk fiyatlarda gercek takipci etkinligine katilabilirsiniz mesela 100 tl falan vericeksiniz 1500 takipci gelicek sayfanin imaji icin bence bunlr gerekli

E ticarette çalışmıştım, daha yeni ayrıldım. O reklam ajansları vs onlarla çok uğraşmamanı öneririm. Bir halta yaramıyorlar. Biz aylık 50 binlik reklam veriyorduk. Karşılamıyordu
Reklam ajansı değil danışmanlık yani sosyal medya danışmanlığı. O kadar parayla nasıl verim alınmadı ki? Yani nerden reklam verildi? İnstagramdan mı? Sektör ne birde onu da söyleyebilir misiniz?

Sayfaniza baktim bence reklam surekli vermek lazim ama cuma cumartesi pazar gunlerinde daha cok etkilesim oluyor benim en cok baktigim hikayede karsima cikan reklamlar bnde sayfam var reklam vermeye baslayinca hikaye reklmai vericem. Onun disinda cekilis yapin cekilis cok takipci getiriyor birde takipci sayiniz az takipci sayiniz yuksek oldugunda bence daha guvenilir bir sayfa imaji oluyor takipci sayiniz icinde cok dusuk fiyatlarda gercek takipci etkinligine katilabilirsiniz mesela 100 tl falan vericeksiniz 1500 takipci gelicek sayfanin imaji icin bence bunlr gerekli
Evet kesinlikle hafta sonu daha çok etkileşim oluyor dediğin gibi. Bakalım 1 aylık reklam vericem sürekli reklamda kalmayı planlıyorum muhakkak verimli olur ya. En azından kredi ödemesi çıkar 😂

Bende bu tarz bir işe girmek istiyorum ortak olmayı düşündün mü hiç
Ortak hiç düşünmüyorum çünkü ben kazanmıyorum. Kazanmaya başlarsam olabilir ama 😊 yani ben kazanayım ki ortağım da kazansın isterim hiç kazancım olmadan ortaklığa girmek bana çok mantıklı gelmiyor.

evet 2 influencer a bu şekilde reklam verdim. daha da vermeyi düşünüyorum fakar kısa bir ara verdim yeni ürün almak için bütçeye ihtiyacım var. o sebeple de kredi çekip büyütmek istiyorm. birkaç tane daha influencer a hediye göndermeyi düşünüyorum.
Ürünleri başka yerden alıp sayfanda mı satıyorsun

X