Ağustos Annelerim Nerdesiniz?

Akıl vermek gibi olmasın ama ne zamana kadar battaniyede sallıyacaksınız hem sürekli 2 kişi bulmak zor hem kolları kopar insanın
çoçukları yalancı emzikten ve anne memesinden kesme süreci oldukça zor ve gaddar davranılması gereken bir dönem sende aynen böyle davranarak onu battaniyeden kurtaramazmısın?

canım çok sağol fikirlerin için evet dediğin doğru bi şekilde bıraktırmayı deneyeceğim inşallah olur

erkek bebekler biraz daha zor oluyo galiba ben kardeşimden biliyorum annem ben onun yerinr ikiz büyütürdüm dier hep erkek kardeşimm için :),
benim kızın zoru yoksa sakin sayılırrr şu diş olayları biraz huysuz yaptı nbol kusma kusturma eller ağızlar yara hep ağızda falan ama normal sanırımm

çaresizlikten biz alıştırdık yavrum hep hasta oldu ilk önce pipisi yapışık dediler sonra kum döktü sonra bronşizt oldu o ağlıyo sancılanıyo sussun diye biz yaptık inşallah diş çıkarmasını kolay atlatır

çaresizlikten biz alıştırdık yavrum hep hasta oldu ilk önce pipisi yapışık dediler sonra kum döktü sonra bronşizt oldu o ağlıyo sancılanıyo sussun diye biz yaptık inşallah diş çıkarmasını kolay atlatır

oyyyyyyyy annesi kıyamam yaaa dediklerimi unut , çok acı çekmiş yavrucak bide bu yüzden üzme ya elleme madem seviyo öyle uyusun a.s.

ay canım sağol ya bakalım olmazsa biraz daha bekleyeceğim hastalıkları atlatalımda

X