Ağustos Annelerim Nerdesiniz?

bebıslerı oturtuyor musunuz? benımkıni sadece anakucagına bırakıyorum.. oturtmak için erken mı?

benimkini pusete oturtuyorum hep otursun istiyo kucağımdada göbişe oturuyor valla aslanda daha zamanı olmalııı

valla ben oturtuyorum sakıncası olurmu kı bılmıyorum ama sevıyor oturmatyı

Arkadaşlar 20/10 tarihinde verem aşımızı olduk , dr. bir yada birbuçuk aya kadar aşı yeri kabuk bağlar yara görünümünde olur korkma demişti 2 ay olmak üzere hala bir belirti yok ne yapmalıyım? sizlerde durum nedir?

benımkındede bısey yok
sadece azcık bır ısırık gibi...
sonra zaten test edılıyor sanırım.korkulacak bısey yok bıldıgım kadarıyla

cnm teste gerek yok dedi tutar dedi benimki kabuk bağladı sonra attı kendi kendine ama küçücük bişeydi yani kabuk dediysenmde o eskidenmiş tutmamamsı teste bile gerek yok ama için rahat edecekse yaptıre test

kabuk bağlayıp atmış sizinki bizde hiçbi belirti olmadı acaba görmedimmiki kafam karıştı dr. kontrolumuz bayramdan sonra

cnm korkama ben sordum dra testegerek yok dedi ama özele sorarsan para alsınlar diye yapalım derler tutmasaymış bizim zamanımızda tutmazmış.no paniccccccc rahat oll

kızlar pnomokok asısı ne kadar bılgınız varmı 130 falanmıs duyduguma gore bu fıyat tekı ıcın mı toplamımı anlamadım bılgınız varsa paylasırmısınız

kızlar pnomokok asısı ne kadar bılgınız varmı 130 falanmıs duyduguma gore bu fıyat tekı ıcın mı toplamımı anlamadım bılgınız varsa paylasırmısınız

hoşgeldin ,
sanırım teki için emin olmamakla berebar öyle duymuştum

hosbulduk guldenın dedıgı dogru benden oyle yaptırmaya karar verdım 5-7-9 karmayla karısmasın :)

Ben daha 29.unda gidicem doktora sormadım henüz ama sanırım bizimde verem aşımız tutmadı hala hiç bir iz yok iki ay oldu.

selam akadaşlar bende yeni katıldım aranıza benimde oğlum 10 ağustos doğumlu aşıdan bahsetmişsniz koluna 2 ay önce yapılan aşı bugün banyoda kanadı.sizlerinde oldumu?

selam akadaşlar bende yeni katıldım aranıza benimde oğlum 10 ağustos doğumlu aşıdan bahsetmişsniz koluna 2 ay önce yapılan aşı bugün banyoda kanadı.sizlerinde oldumu?

selam hoşgeldin bizde 11/08 doğumluyuz sorduğun konuyla ilgili bişiy bilmiorum

gülden annem ısrarla tutmadı bakta gör diyo :roflol:

X