8 ayda giden 30 kilo😊 resimli

Merhaba.Teşekkür ederim. Fotoğrafları kaldırdım😥.
Benimde insülin direncim vardı ilaç kullandım doktorumun önerisiyle şuan insülin direncim yok. Sabah 40dk akşam 1 saat şeklinde yürüdüm. Sakın pes etme. Kiloyla birlikte kurtul insülin belasından🙏
İnşallah canım Bende ilaç kullanıyorum doktor kilo verirsem iyi veremezsem şeker hastası sin dedi vermem lazım 🤦

Evet başka şansım yok hafta içi sabahları yürüyüş yapayım akşam eliptik bisiklet yaparım bide yeme düzeni olusturayim tamam dir çok teşekkür ederim canım 🙋😘

Azminize hayran kaldım darısı benim başıma. ama fotoğrafları ben göremiyorum.

Ben size destek olurum.Şuan koruma dönemindeyim buradan yazarak motive etmeye çalışırım.
Banada destek olurmu sun çok kilo aldım pandemiden 8 kilo fazlam var metabolizmam hızlı çalışıyor ama bu pandemi psikolojik etkiledi biraz destek istiyorum☺️

Herkese merhaba;
Sadece diyet ve sporla eski günlerime geri döndüm. Karantina süreci bana yaradı. Sizde yapabilirsiniz💜
Maşallah dile kolay 30 kio 🧿
Darısı benim başıma.
Rica etsem acaba beslenme konusunda örnekler paylaşabilir misiniz? Mesela kahvaltı hep aynı tarz mıydı? Normal yemeğe mi yoksa yulaf vb şeylere mi ağırlık verdiniz? Zaman planı, saatlere ve kaloriye uymak gibi..
Ben de 5 ay önce babamı kaybettim 😔
Sizin aksinize ben içime kapandım, vermeye çalıştığım hamilelik kilolarım daha da artmaya başladı. Kendimi bir kısır döngünün içinde buldum. Çok rahatsız oluyorum ve utanıyorum fiziğimden.
Ailemden uzağa gelin geldim, bu durumda babamın kaybında bile pandemi yüzünden ailemle bir araya gelemedim. Çok yıprandım..

Maşallah dile kolay 30 kio 🧿
Darısı benim başıma.
Rica etsem acaba beslenme konusunda örnekler paylaşabilir misiniz? Mesela kahvaltı hep aynı tarz mıydı? Normal yemeğe mi yoksa yulaf vb şeylere mi ağırlık verdiniz? Zaman planı, saatlere ve kaloriye uymak gibi..
Ben de 5 ay önce babamı kaybettim 😔
Sizin aksinize ben içime kapandım, vermeye çalıştığım hamilelik kilolarım daha da artmaya başladı. Kendimi bir kısır döngünün içinde buldum. Çok rahatsız oluyorum ve utanıyorum fiziğimden.
Ailemden uzağa gelin geldim, bu durumda babamın kaybında bile pandemi yüzünden ailemle bir araya gelemedim. Çok yıprandım..
Canım kaç kilosun şu an bende 32 kilo kadar verdim 6 ay gibi bir sürede kilona bağlı tavsiyede bulunayım🥰 başınız sağ olsun Allah sabır versin inşallah bir an önce ailenize de kavuşursunuz zor bir süreç

Canım kaç kilosun şu an bende 32 kilo kadar verdim 6 ay gibi bir sürede kilona bağlı tavsiyede bulunayım🥰 başınız sağ olsun Allah sabır versin inşallah bir an önce ailenize de kavuşursunuz zor bir süreç
Merhaba. Allah razı olsun.
Teşekkür ederim 😊 boyum 1.60 ve 89 kiloyum ☹️

Canım ben geçen temmuzda 116 kiloyla başladım boyum 170 ve en azından senin hamilelik gibi bir sebebin var benim hiçbir şey yok yedim aldım🤣 ilk 4 ay 23 kilo verip 93 e düştüm sonra 4 ay ara vermek zorunda kaldım bu sürede beş kilo almıştım iki ay önce burada diyet gruplarında tekrar başladım 98 kiloyla yaklaşık 13-14 kilo verdim tabi hala verecek bir 15 kilom var

Ben ilk başlarda 3 ana 2 ara öğün beslendim ama geç kalktığım için bana pek uymuyordu sonra aralıklı orucu keşfettim sadece öğlen 12 ile akşam 8 arasında besleniyordum hala da öyle yapıyorum sana da kesinlikle tavsiye ederim spor olarak da Leslie yaptım önce 1 mille başladım 3 mile kadar çıkardım önümüzdeki hafta 4 mile geçeceğim hatta toplamda 80 cm kadar inceldim 48 bedenden 44 e düştüm 42 bile belli kıyafetlerde oluyor bunu tamamen Leslie yapmama borçluyum o yüzden mutlaka yap

Ara ara ödem atmak için sular hazırladım ama en çok kullandığım dukan birası kesinlikle tavsiye ederim bir diyet programı uygulamadım evde ne varsa onu yedim ama az yedim ve akşam 8den sonra hiçbir şey yemedim sadece su içtim gece 3-4 gibi yatmama rağmen bu önemli gerçekten ve haftanın 5 günü dediğim gibi Leslie yaptım bazen hem Leslie hem yürüyüş yapıyorum ama o günleri boş geçirmemeye çalışıyorum

Ara ara ödem atmak için sular hazırladım ama en çok kullandığım dukan birası kesinlikle tavsiye ederim bir diyet programı uygulamadım evde ne varsa onu yedim ama az yedim ve akşam 8den sonra hiçbir şey yemedim sadece su içtim gece 3-4 gibi yatmama rağmen bu önemli gerçekten ve haftanın 5 günü dediğim gibi Leslie yaptım bazen hem Leslie hem yürüyüş yapıyorum ama o günleri boş geçirmemeye çalışıyorum
Çok teşekkür ederim yanıtlar için.
Aralıklı orucu denemeyi düşünüyorum çünkü bizim de uyku saatleri düzensiz olabiliyor o yüzden saatli programlar bana uymuyor.
Leslie nin belirli videolarını mı uyguladınız acaba?

Çok teşekkür ederim yanıtlar için.
Aralıklı orucu denemeyi düşünüyorum çünkü bizim de uyku saatleri düzensiz olabiliyor o yüzden saatli programlar bana uymuyor.
Leslie nin belirli videolarını mı uyguladınız acaba?
Karışık gittim canım hoşuma giden videolarını yaptım

Karışık gittim canım hoşuma giden videolarını yaptım
Anladım teşekkür ederim 😊
Benim için keskin bir plan çok uymuyor. Randevumuz veya bir işimiz oluyor kahvaltı aksıyor. Çocuğu parka çıkarıyorum 2 saat gecikiyor. Umarım aralıklı oruç ile daha başarılı olurum.
Eskiden çok disiplinli olurdum zayıflama konusunda ama artık hiç dirayetli değilim ☹️

Anladım teşekkür ederim 😊
Benim için keskin bir plan çok uymuyor. Randevumuz veya bir işimiz oluyor kahvaltı aksıyor. Çocuğu parka çıkarıyorum 2 saat gecikiyor. Umarım aralıklı oruç ile daha başarılı olurum.
Eskiden çok disiplinli olurdum zayıflama konusunda ama artık hiç dirayetli değilim ☹️
Ben de öyleyim canım aralıklı oruç olunca çok önemli olmuyor bazen saat 12 de bazen 2 de kahvaltı ediyorum nasıl uyuyorsa hem böyle olunca diyet psikolojisine girmiyorum ve sıkılmıyorum en fazla 3 ay diyet yapabilen ben 10 aydır zayıflama işindeyim kafayı değiştirdim çünkü diyet değil de sağlıklı besleniyorum alışıyorsun bir müddet sonra canım pek bir şey çekmiyor aklıma geldi canım yulaf çok tüketiyorum ekmek yemiyorum sen de yiyeceksen az yemeye çalış ekmeği

X