8 ayda giden 30 kilo😊 resimli

Tebrikler cok guzel olmussunuz neler yaptiniz bu surecte kac kilodan düştünüz biraz anlatır mısınız?

Tebrikler cok guzel olmussunuz neler yaptiniz bu surecte kac kilodan düştünüz biraz anlatır mısınız?
Teşekkür ederim.
85,700gr ile başladım şuan 55,300gr geliyorum. Diyetime ilk bir ay çok sadık kaldım ilk ayda 7 kg verdim, baktım çok hızlı ilerliyorum arada kaçamak yapmaya başladım tabi bu kaçamaklar meyve veya sebzede oldu porsiyon kaçamağı yaptım ara ara. Buda kendimi mutlu hissetmemi sağladı.Kilomu yavaş vermeye karar verdim zaten bu yükü 8 yıl taşımıştım.Yavaş verdiğim için sarkma problemi yaşamadım.İlk 3 ay sabah akşam düzenli yürüyüş yaptım.daha sonra Lesile ve yürüyüş olarak devam ettim.Şuan günde bir kez yürüyor ve sıkılaşma için bölgesel hareketler üzerinde çalışıyorum.

Ben size destek olurum.Şuan koruma dönemindeyim buradan yazarak motive etmeye çalışırım.
Ayyy cok tesekkür ederim :KK200:
Aslinda hayatimi komple bir düzene sokmam lazim....
Cok dagildim... 3. ayda büyük bir travma sok yasadim, elhamdülillah iyiyim suan ama tembellik tavan yapmis durumda herseye bosverdim... Bu tembellik illetinden biranevvel kurtulmak istiyorum :KK43:

Ayyy cok tesekkür ederim :KK200:
Aslinda hayatimi komple bir düzene sokmam lazim....
Cok dagildim... 3. ayda büyük bir travma sok yasadim, elhamdülillah iyiyim suan ama tembellik tavan yapmis durumda herseye bosverdim... Bu tembellik illetinden biranevvel kurtulmak istiyorum :KK43:
İyi olmanıza sevindim.Psikoloji bütün hayatımızı ele geçiriyor.Dertleşerek aşarız:KK50:
Diyete başlamadan önce babamı kaybettim hayatımın dönüm noktası oldu bu gencecikti çünkü(56 yaş) sonra düşündüm ya daha çok içime kapanacak 100 kilo olacaktım yada toparlanma vaktiydi...Çocuğum için ikincisini seçtim.Bir kiloyla herşey değişir mi?değişti...insülün direncim vardı şimdi yok. Sağlıklı beslenerek çocuğumada örnek oluyorum.Daha fazla bunaltmamak adına yazmıyorum daha birçok etkisi oldu.Pandemi sürecinden sonra diğer hedefim olan çalışma hayatıma geri döneceğim inşallah.

İyi olmanıza sevindim.Psikoloji bütün hayatımızı ele geçiriyor.Dertleşerek aşarız:KK50:
Diyete başlamadan önce babamı kaybettim hayatımın dönüm noktası oldu bu gencecikti çünkü(56 yaş) sonra düşündüm ya daha çok içime kapanacak 100 kilo olacaktım yada toparlanma vaktiydi...Çocuğum için ikincisini seçtim.Bir kiloyla herşey değişir mi?değişti...insülün direncim vardı şimdi yok. Sağlıklı beslenerek çocuğumada örnek oluyorum.Daha fazla bunaltmamak adına yazmıyorum daha birçok etkisi oldu.Pandemi sürecinden sonra diğer hedefim olan çalışma hayatıma geri döneceğim inşallah.
Basiniz sagolsun...
Cok sevindim sizin adiniza dibe cökmeyip tam tersi güclenmis kuvvetlenmissiniz, cok kuvvetli bir bayansin :nazar:
Bende daha iyi olacam insAllah 😁

Zayıflamak isteyen biri olarak sizin fotoğraflarınızı azminizi görmek hoşuma gitti. Ben neden yapamıyorum ya. Bugün 4 ten sonra yememe kararı aldım. 16 kilo fazlam var bir an evvel kurtulmak istiyorum bu yükten....

Zayıflamak isteyen biri olarak sizin fotoğraflarınızı azminizi görmek hoşuma gitti. Ben neden yapamıyorum ya. Bugün 4 ten sonra yememe kararı aldım. 16 kilo fazlam var bir an evvel kurtulmak istiyorum bu yükten....
Teşekkür ederim, sizde yaparsınız sadece yaşantınıza ters olmaması lazım.Benimde daha önce verme çabam vardı bana uygun olmayan diyetleri hayatıma uygulamaya çalışıyordum.Sonra değişiklikler yaparak beslenme düzenimi oluşturdum.Diyet olarak bakmadım hayatıma bundan sonra bu yeme şekliyle devam edebilirmiyim diye baktım.Yaşam tarzınızı bilmiyorum fakat nacizane tavsiyem 16,00 çok erken bir saat zorlanmanıza sebep olabilir.

X