2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

benimde 3. Gün transfer sonrası ilk günden beri sağ kasıkta hafif yanma hissi ve minik minik ince sızılar hissediyorum salı günü transfer oldum , perşembe test günüm ama sanırım dayamamayıp test yaparım 7. Günde

O kadar gerginim ki kızlar. Transfer gününü sayarsak 10. Günüm hiç kaset test vs yapmadım. Pazar günü kan vereceğim. Olumsuz olursa diye içimdeki korkuyu anlatamam. Birde iki gündür bende ekstra duygusallık var sizde de var mı
Çok çok çok normal. Öncelikle kendini pozitif tut ama her durumun senin için hayırlı olduğuna da kendini ikna et. Test günü hastaneye gitmek istememiştim. Eşime yalvarmıştım. İlaçlardan mı ne bir sürü rüya da görüyor insan 🙈 herşeye duygulanıyordum. Şimdi de biraz öyleyim dün dua ettim sağlıkla tutunsunlar diye başladım hüngür hüngür ağlamaya duama duygulandım 😅😅 burada önemli olan her iki sonuca da psikolojik olarak hazır olmak. İnsan olumsuza hiç hazır olamıyor ama hayırlısı olduğunu kabul etmek biraz içini rahatlatıyor ☺️

benim pazartesi 8,7 idi bugm ölçmedi transfer sırasnda ölçeçekmi bilmiyorum ama 9,5 10 olmştur herlde.sizin kaç mm ken oldu transferleriniz
Benim olmadı bugün. 7.5 mm geçmediği için yarın tekrar görmek istedi. İlk transferim olacak nasipse. Sizin doktorunuz kim ? Ve transfer ilaçlarınız neler acaba ? Pazartesi benimde 8.8 mm idi bugün düşmüş. Progestan fitil ve iğneler sebebi bu kadar fazla doz inceltiyor

Çok çok çok normal. Öncelikle kendini pozitif tut ama her durumun senin için hayırlı olduğuna da kendini ikna et. Test günü hastaneye gitmek istememiştim. Eşime yalvarmıştım. İlaçlardan mı ne bir sürü rüya da görüyor insan 🙈 herşeye duygulanıyordum. Şimdi de biraz öyleyim dün dua ettim sağlıkla tutunsunlar diye başladım hüngür hüngür ağlamaya duama duygulandım 😅😅 burada önemli olan her iki sonuca da psikolojik olarak hazır olmak. İnsan olumsuza hiç hazır olamıyor ama hayırlısı olduğunu kabul etmek biraz içini rahatlatıyor ☺️
Açıkçası negatife hiç hazır değilim. Kendimi hazırlamaya çalışıyorum ama olmuyor da. Gidip kaset test alsam mı acaba eczaneden❤️

Vera hn ben de sizinle hep ayni durumdayim. Bu regl ağrısı transferin 8. günü de olur mu acaba? Sanki bu forumda okuduklarimdan ilk günler adet ağrısı belirtileri oluyor
Hiçbir fikrim yok canım ben ilk bir kaç güç hiçbir şey yoktu sonra bel ağrısı hafif karın ağrısı ara ara gelmeye başladı ağrı gelip gidiyor bu sabahta daha belirgin karın ve bel ağrısı yaşadım rabbim yüzümüze baksın inşallah ya sizinde mi 3. Gün embriyosu

Benim ilk transferimde adet olcam diye ağlamıştım o kadar benziyordu korkmayın yani ve tutmuştu ☺️
Ayy inşallah ya ilk transferimde de ağrılar vardı ama sanki bu sefer ki ağrılarım farklı gibi bilmiyorum her zaman aynı belirti olur mu diye merak ediyorum neticeyi Salı günü benimde test günüm açıkçası pazar kan vermek istiyorum çıkar mı acaba 3. Gün embriyosu

Ayy inşallah ya ilk transferimde de ağrılar vardı ama sanki bu sefer ki ağrılarım farklı gibi bilmiyorum her zaman aynı belirti olur mu diye merak ediyorum neticeyi Salı günü benimde test günüm açıkçası pazar kan vermek istiyorum çıkar mı acaba 3. Gün embriyosu
5.gun embriyosu için 10.gunde kanda çıkabilir diye YouTube da doktorların videolarını izlemiştim. 3.gun embriyosu için 12 gün bekleyin diyorlar. Sanırım 15 güne tamamlaniyor

5.gun embriyosu için 10.gunde kanda çıkabilir diye YouTube da doktorların videolarını izlemiştim. 3.gun embriyosu için 12 gün bekleyin diyorlar. Sanırım 15 güne tamamlaniyor
Anladım canım aslında kişiden kişiye de değişiyor sanki bazıları idrarda bile öğreniyor farklı bir süreç ya rabbim kolaylaştırsın inşallah 🙏

Anladım canım aslında kişiden kişiye de değişiyor sanki bazıları idrarda bile öğreniyor farklı bir süreç ya rabbim kolaylaştırsın inşallah 🙏
Ama galiba bu dediğim kesin sonuçlar için. Yoksa ben gebelik testi aldım, yapamıyorum. Cesaret edemiyorum. Benim ilk günler çok ağrım oldu. Şu an bir agri hissetmiyorum. Ağrı olsa niye ağrım var diye endişe ediyorum. Ağrı olmasa niye ağrı olmuyor. Tutunamadı da yerleşmeye çalışmıyor da o yuzden mi ağrı yapmiyor diye endişe ediyorum. Sürekli bir endişe hali..kanda beta HCG 7.gunden itibaren çıkıyormuş bu arada.

benim 3. Gün embriyosu ve doktorum 10. Gün kan vermemi söyledi ama bende sizin dediğiniz gibi okumuştum dinlemiştim 10.gün dediğinde şaşırdım hatta ama vardır bir bildiği dedim :) acaba embriyo kalitesine yada hücre sayısına göre filanmı değişiyor bilemedim ki

Ama galiba bu dediğim kesin sonuçlar için. Yoksa ben gebelik testi aldım, yapamıyorum. Cesaret edemiyorum. Benim ilk günler çok ağrım oldu. Şu an bir agri hissetmiyorum. Ağrı olsa niye ağrım var diye endişe ediyorum. Ağrı olmasa niye ağrı olmuyor. Tutunamadı da yerleşmeye çalışmıyor da o yuzden mi ağrı yapmiyor diye endişe ediyorum. Sürekli bir endişe hali..kanda beta HCG 7.gunden itibaren çıkıyormuş bu arada.
Aynı durumdayım bende ya ilk günler ağrı yoktu hiç belirti yok diyordum sonra bel ağrısı başladı ayy olmadı mı diyorum iki gündür göğüs ağrısı da eklendi kesin regl olacam diyorum yani bizde ne istediğimizi bilmiyoruz 😅 Ağrı olsun mu olmasın mı güzelce bebişler tutunsun da kaçıncı denemeniz peki

benim 3. Gün embriyosu ve doktorum 10. Gün kan vermemi söyledi ama bende sizin dediğiniz gibi okumuştum dinlemiştim 10.gün dediğinde şaşırdım hatta ama vardır bir bildiği dedim :) acaba embriyo kalitesine yada hücre sayısına göre filanmı değişiyor bilemedim ki
Ya büyük ihtimalle 10. Gün orta bir sayı olsa bile gebelik görünmeye başlıyor ona göre sonrası artışa bakılır bilmiyorum örneği var mı 10. Gün negatif olup 12. Gün pozitife dönen pek sanmıyorum açıkçası

Ya büyük ihtimalle 10. Gün orta bir sayı olsa bile gebelik görünmeye başlıyor ona göre sonrası artışa bakılır bilmiyorum örneği var mı 10. Gün negatif olup 12. Gün pozitife dönen pek sanmıyorum açıkçası
Evet olabilir 10.günde azda olsa kan değeri yüksek çıkıyordur belki sonra artışı takip ediliyordur

Bir de benim naçizane tavsiyem, evde kalmamak gerekiyormuş. Tabi zorunlu 2-3 günlük dinlenme süresi bu dediğim konunun istisnası. Ben pişman oldum, çünkü evde kendi kendinle kaldıkça sürekli olarak bu olayı düşünuyorsun. İstesen de istemesen de stres kaygı oluyor.

IMG_7378.jpeg
Kızlar burada silik çizgi var mı? Görebiliyor musunuz?

Evet arkadaşlar herkese merhabalar 🌸 tüp bebek sürecine bu ay sonu itibariyle başlayacağım. Tek başlık altında merak edip bu süreçte olanların paylaşım yapabileceği bi topik açmak istedim. Herkes için güzel hayırlı haberler diliyorum 🤍

ÜYE ADI TRANSFER GÜNÜEMBRİYO SAYISITEST GÜNÜSONUÇ:anneadayı:
belki2903 belki2903 2
@skacir1 Mayıs211 Mayıs
@Kubra Avci
@Asli47
@Neptunnn2 Mayıs212 Mayıs
H hopebaby1 1 Mayıs212 Mayıs
@mercan606510 Mayıs221 Mayıs
Kivirbas95 Kivirbas95 7 Mayıs217 Mayıs
@Zeynep35458 Mayıs118 Mayıs
@aycicegix8 Mayıs120 Mayıs
@tubiii8914 Mayıs225 Mayıs
@Asihbe2 Mayıs112 Mayıs
@sedu06630 Nisan111 Mayıs
@ecegul30 Nisan111 Mayıs
N nehirgunes 3 Mayıs216 Mayıs
@Hakmell29 Nisan111 mayıs
@partalina_7 Mayıs215 Mayıs
@Warriror2 Mayıs114 Mayıs
@blahblah12330 Nisan112 Mayıs
@hayallerrhayatlar17 Mayıs
@cidal
@dimmplee4 Mayıs216 Mayıs
Evet arkadaşlar herkese merhabalar 🌸 tüp bebek sürecine bu ay sonu itibariyle başlayacağım. Tek başlık altında merak edip bu süreçte olanların paylaşım yapabileceği bi topik açmak istedim. Herkes için güzel hayırlı haberler diliyorum 🤍

ÜYE ADI TRANSFER GÜNÜEMBRİYO SAYISITEST GÜNÜSONUÇ:anneadayı:
belki2903 belki2903 2
@skacir1 Mayıs211 Mayıs
@Kubra Avci
@Asli47
@Neptunnn2 Mayıs212 Mayıs
H hopebaby1 1 Mayıs212 Mayıs
@mercan606510 Mayıs221 Mayıs
Kivirbas95 Kivirbas95 7 Mayıs217 Mayıs
@Zeynep35458 Mayıs118 Mayıs
@aycicegix8 Mayıs120 Mayıs
@tubiii8914 Mayıs225 Mayıs
@Asihbe2 Mayıs112 Mayıs
@sedu06630 Nisan111 Mayıs
@ecegul30 Nisan111 Mayıs
N nehirgunes 3 Mayıs216 Mayıs
@Hakmell29 Nisan111 mayıs
@partalina_7 Mayıs215 Mayıs
@Warriror2 Mayıs114 Mayıs
@blahblah12330 Nisan112 Mayıs
@hayallerrhayatlar17 Mayıs
@cidal
@dimmplee4 Mayıs216 Mayıs
Merhaba arkadaşlar 30 Mayıs transferim benimde eklermisiniz embriyo çift mi tek mi olucak belli değil ❤️

X