2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Vera hn ben de sizinle hep ayni durumdayim. Bu regl ağrısı transferin 8. günü de olur mu acaba? Sanki bu forumda okuduklarimdan ilk günler adet ağrısı belirtileri oluyor
V verayldrm kızlar ikiniz de moralinizi bozmayın dün test yaptıktan sonra gece lekelenmem oldu benim de 8 . günüm hemşire ile konuştum biraz önce normal dedi olurda leke görürseniz korkmayın diye yazdım 💕

Kızlar transfer gününü saymazsak 6. Günü bugün ilk 3 gün bel ağrısı ara ara kasıklarda sancı batmalar sonrasında gaz sancısı ve rahimde ara ağrılar oldu dünde regl ağrısı gibi ağrı oldu bugünde ara ara batmalar var ve kasıklarımda regl olacam gibi ağrı oluyor ayaklarım transfer günğnden beri ısınmadı hiç ve bugün göğüslerimde biraz ağrı var test için erken diye düşünüyorum açıkçası cesaretimde yok salı günü kan vermemi söyledi doktorum acaba tutunmuşmudur Allahım emeklerimizi boşa çıkarmasın

V verayldrm kızlar ikiniz de moralinizi bozmayın dün test yaptıktan sonra gece lekelenmem oldu benim de 8 . günüm hemşire ile konuştum biraz önce normal dedi olurda leke görürseniz korkmayın diye yazdım 💕
Sizin lekelenme dışında ağrınız oldu mu? Anladığım kadarı ile lekelenme iyi birşey. Yerleşme kanamasi oluyor.

Sizin lekelenme dışında ağrınız oldu mu? Anladığım kadarı ile lekelenme iyi birşey. Yerleşme kanamasi oluyor.
Adet ağrısı gibi ara ara küçük batmalar şeklinde oldu yapacak bir şeyim yok inşallah yerleşmedir insanın hevesi kaçıyor canı sıkılıyor yine de 😔

ögleden sonra transferim var inşaallah olumlu sonuçlanır hepinizde kucagımıza bebişlerimizi alırız transfer cok streslendiriyor beni allah kısa sürüyormuş ama idrara sıkışıklık en yapamdgım sey inşaaşşah altıma kaçırmam 😂😂
Ben de geldim bekliyorum yine ince gözüktü duvarım 3. muayene için beklemedeyim. Sizde durum nasıl

ögleden sonra transferim var inşaallah olumlu sonuçlanır hepinizde kucagımıza bebişlerimizi alırız transfer cok streslendiriyor beni allah kısa sürüyormuş ama idrara sıkışıklık en yapamdgım sey inşaaşşah altıma kaçırmam 😂😂
çok kısa sürüyor zaten stres olma. bıraktıkları anı görüyosun böyle ekrandan çok güzel bir duygu. Inşallah hepimizin bebisi tutunur ve sağlıklı olur aminn

Kızlar transfer gününü saymazsak 6. Günü bugün ilk 3 gün bel ağrısı ara ara kasıklarda sancı batmalar sonrasında gaz sancısı ve rahimde ara ağrılar oldu dünde regl ağrısı gibi ağrı oldu bugünde ara ara batmalar var ve kasıklarımda regl olacam gibi ağrı oluyor ayaklarım transfer günğnden beri ısınmadı hiç ve bugün göğüslerimde biraz ağrı var test için erken diye düşünüyorum açıkçası cesaretimde yok salı günü kan vermemi söyledi doktorum acaba tutunmuşmudur Allahım emeklerimizi boşa çıkarmasın
Merhaba benimde 3. Günüm dediginiz gibi ayaklarim hep soğuk buz gibi. Bacagimda da ağrı ve seyirme gibi oluyor ekstra çok nadir varla yok arası bir rahim sızlaması oluyor, dün gece çok terlemisim uyurken üst panyem şu gibi olmustu. Inşallah olumsuz etkilemez.başka bir belirtim yok inşallah tutar hepimizin bebişi.

Merhaba benimde 3. Günüm dediginiz gibi ayaklarim hep soğuk buz gibi. Bacagimda da ağrı ve seyirme gibi oluyor ekstra çok nadir varla yok arası bir rahim sızlaması oluyor, dün gece çok terlemisim uyurken üst panyem şu gibi olmustu. Inşallah olumsuz etkilemez.başka bir belirtim yok inşallah tutar hepimizin bebişi.
İnşallah 🙏❣️terleme bende transferden sonra hep var bacağımda seyirme ve ara ara kramp şeklinde oluyor iyi düşünelim iyi olsun Rabbim mübarek gün hayrına bizlerede nasipmetsin anneliği isteyen herkese inşAllah🙏

Kızlar bugün yanlış hesaplamıyorsam transfer günü hariç 8. Günüm adetime 2 gün var ve sabah adet ağrısıyla uyandım biraz moralim bozuldu zaten bu transferim biraz tuhaf oldu transfer günü dönmek zorundaydık ankaradan uçakla bir saat ama uçağımız rötar yaptı sürekli kapılar değişti sabah 4 te eve gelebildik ve o gün zaten sabah 4 ten ayaktaydık Ankara’ya gitmek için günü birlik yorgunluk oldu bir kaç gün önce ailevi problemler yaşadım stres üzüntü zirveye çıktı rabbimin takdiri onun nasip ettiğine kimse mani olamaz o ayrı ama etkenler beni hep aşağı çekti 🙁
Benim ilk transferimde adet olcam diye ağlamıştım o kadar benziyordu korkmayın yani ve tutmuştu ☺️

O kadar gerginim ki kızlar. Transfer gününü sayarsak 10. Günüm hiç kaset test vs yapmadım. Pazar günü kan vereceğim. Olumsuz olursa diye içimdeki korkuyu anlatamam. Birde iki gündür bende ekstra duygusallık var sizde de var mı

X