2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Kızlar yaa arkadaş yukarıda sormuş okudum ama geri dönemedim bende ilk trasferimde uzun süre göbekten attım progestan ı sonra kalçadan devam ettim ikisi birden fitilde dahil. Sonra sırası ile bıraktım önce göbekten olanı sonra kalçadan en son da fitili. Size sormak istediğim şuanda progestan göbekten atılan iğnenin fiyatı ne kadar acaba yani internette azıcık baktım ama aşırı pahalı duruyor doğruluk nedir diye kullanan arkadaş varsa fiyat yazabilir mi acaba
Biz bu ay içinde 4 kutu progestan dex iğneyi 3.600 ₺'den aldık

Benide ekler misiniz 3.gün 2embryo transferi 2 Mayıs 14 Mayıs test günü
ÜYE ADI TRANSFER GÜNÜEMBRİYO SAYISITEST GÜNÜSONUÇ:anneadayı:
belki2903 belki2903 2
@skacir1 Mayıs211 Mayıs
@Kubra Avci
A Asli47
N Neptunnn 2 Mayıs212 Mayıs
@hopebaby11 Mayıs212 Mayıs
@mercan606510 Mayıs221 Mayıs
@Kivirbas957 Mayıs217 Mayıs
@Zeynep35458 Mayıs118 Mayıs
A aycicegix 8 Mayıs120 Mayıs
@tubiii8914 Mayıs225 Mayıs
@Asihbe2 Mayıs112 Mayıs
@sedu06630 Nisan111 Mayıs
@ecegul30 Nisan111 Mayıs
@nehirgunes3 Mayıs216 Mayıs
@Hakmell29 Nisan111 mayıs
@partalina_7 Mayıs215 Mayıs
@Warriror2 Mayıs114 Mayıs
@blahblah12330 Nisan112 Mayıs
@hayallerrhayatlar17 Mayıs
@cidal
@dimmplee4 Mayıs216 Mayıs

Umarım hamileliğin güzel geçer canım başıma gelmese derdim ki bu hamile kadınlar ne kadar nazlı bu kadar mide bulantısı kusma olur mu diye ama ben 5 haftalık hamile iken başladı bulantı ve kusma tiksinme 30-32. Hafta arasına bitti demişlerdi bana bir sabah Bi uyanacaksın bitecek diye 30 hafta bekledim geçsin diye 😄😄şuanda beni korkutan tek şey olumlu sonuç alırsam eğer ki yine kızımda olduğu gibi olması çünkü bu sefer evde bakmakla yükümlü olduğum çocuğum var🥰
Rabbim en hayırlı şekilde ilerleme nasip etsin hepimize pozitif haber almayı nasip etsin inşallah 🧿🤲🤲🤲
Allah gönlün gibi güzel hayırlı kardeş versin kızına 🙏💕geçen 2 hamileliğim de burnumdan geldi kusma bulantı bu defa hafif bulantı geliyor geçiyor gün içinde korkular ömür boyu bitmeyecek sanırım 😊

Allah gönlün gibi güzel hayırlı kardeş versin kızına 🙏💕geçen 2 hamileliğim de burnumdan geldi kusma bulantı bu defa hafif bulantı geliyor geçiyor gün içinde korkular ömür boyu bitmeyecek sanırım 😊
Ayyy inşallah böyle hafif devam eder etsin dua ediyorum 🤲🤲🤲☺️☺️🧿🧿🧿 Amin canım amin inşallah 🤲🤲🤲🤲

Bu arada sorucam sorucam unutuyorum yaaa kilo durumlarnız nasıl arkadaşlar ben biraz kiloluyumda vermedim de transferden önce başladım ama diyete gitmiyor anlamadım 😄
Hayırlısı ile inşallah 🤲🤲☺️

Herkesin hayırlı haberler almasını diliyorum. Rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın hepimize sağlıklı evlatlar nasip etsin ❤️
Bende 4 dışgebelik sonucu 2 tüpünü kaybeden henüz 23 yaşındayken tüp bebek tedavisine başlayanlardanım. Rabbim ilk denememde 3. Gün tek Embryo olan oğlumu kucağıma almamı nasip etti bana herkese nasip etsin. Şimdi 6 yaşında bende 30 , kardeş istiyoruz geçen seneden beri deniyorum 2 deneme boşa gitti, bu 3. Deneme umarım bu kes herşey yolundadır. Rabbim herkese hayırlı evlatlar nasip etsin ❤️

Evet arkadaşlar herkese merhabalar 🌸 tüp bebek sürecine bu ay sonu itibariyle başlayacağım. Tek başlık altında merak edip bu süreçte olanların paylaşım yapabileceği bi topik açmak istedim. Herkes için güzel hayırlı haberler diliyorum 🤍

ÜYE ADI TRANSFER GÜNÜEMBRİYO SAYISITEST GÜNÜSONUÇ:anneadayı:
belki2903 belki2903 2
@skacir1 Mayıs211 Mayıs
@Kubra Avci
A Asli47
N Neptunnn 2 Mayıs212 Mayıs
@hopebaby11 Mayıs212 Mayıs
@mercan606510 Mayıs221 Mayıs
@Kivirbas957 Mayıs217 Mayıs
@Zeynep35458 Mayıs118 Mayıs
A aycicegix 8 Mayıs120 Mayıs
@tubiii8914 Mayıs225 Mayıs
@Asihbe2 Mayıs112 Mayıs
@sedu06630 Nisan111 Mayıs
@ecegul30 Nisan111 Mayıs
@nehirgunes3 Mayıs216 Mayıs
@Hakmell29 Nisan111 mayıs
@partalina_7 Mayıs215 Mayıs
@Warriror2 Mayıs114 Mayıs
@blahblah12330 Nisan112 Mayıs
@hayallerrhayatlar17 Mayıs
@cidal
@dimmplee4 Mayıs216 Mayıs
Beni de ekler misin 14 Mayıs transfer 5.gün embriyosu 1 tane

Bu arada sorucam sorucam unutuyorum yaaa kilo durumlarnız nasıl arkadaşlar ben biraz kiloluyumda vermedim de transferden önce başladım ama diyete gitmiyor anlamadım 😄
Hayırlısı ile inşallah 🤲🤲☺️
71 kiloyum boy 165 ben de yapamadım transfer öncesi kilo verme işini yapabilirsen ketojenik diyet yap ya da glutensiz ve şekersiz beslenme

71 kiloyum boy 165 ben de yapamadım transfer öncesi kilo verme işini yapabilirsen ketojenik diyet yap ya da glutensiz ve şekersiz beslenme
Aralıklı oruca başladım eşimle beraber ama bozuyoruz ya ilk 12 gün kadar harikaydı ödem faşan gidince 6.5 kg vermişim ama şuanda öyle değil bir türlü oturtamadım şekersiz beslensek yetecek zaten vazgeçemiyoruz çayın yanınds hep tatlı var 😒😄😄

Kızlar bugün yanlış hesaplamıyorsam transfer günü hariç 8. Günüm adetime 2 gün var ve sabah adet ağrısıyla uyandım biraz moralim bozuldu zaten bu transferim biraz tuhaf oldu transfer günü dönmek zorundaydık ankaradan uçakla bir saat ama uçağımız rötar yaptı sürekli kapılar değişti sabah 4 te eve gelebildik ve o gün zaten sabah 4 ten ayaktaydık Ankara’ya gitmek için günü birlik yorgunluk oldu bir kaç gün önce ailevi problemler yaşadım stres üzüntü zirveye çıktı rabbimin takdiri onun nasip ettiğine kimse mani olamaz o ayrı ama etkenler beni hep aşağı çekti 🙁

Kızlar bugün yanlış hesaplamıyorsam transfer günü hariç 8. Günüm adetime 2 gün var ve sabah adet ağrısıyla uyandım biraz moralim bozuldu zaten bu transferim biraz tuhaf oldu transfer günü dönmek zorundaydık ankaradan uçakla bir saat ama uçağımız rötar yaptı sürekli kapılar değişti sabah 4 te eve gelebildik ve o gün zaten sabah 4 ten ayaktaydık Ankara’ya gitmek için günü birlik yorgunluk oldu bir kaç gün önce ailevi problemler yaşadım stres üzüntü zirveye çıktı rabbimin takdiri onun nasip ettiğine kimse mani olamaz o ayrı ama etkenler beni hep aşağı çekti 🙁
Belirtisi regli ağrılarına benziyor zaten diyorlar. Hemen olumsuz düsünmeyin.

Canım hiç kendini üzme yolculuk yaptığın için falan tutmayacak değil aklından bunu çıkar. Olumsuz düşünme. Rabbim ol derse olur sen mutlu ol ne olur 🤲🤲

Vera hn ben de sizinle hep ayni durumdayim. Bu regl ağrısı transferin 8. günü de olur mu acaba? Sanki bu forumda okuduklarimdan ilk günler adet ağrısı belirtileri oluyor

X