HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Kesinlikle katılıyorumm ama ben bu süreci böyle takip etmekten de keyif alıyorum o yüzden merak ediyorum acaba çatladı mı yumurtladım mı vs diye 🫠
Canım benim yumurtalar olgunlaşmaya başlayınca anlıyorum 14.gün yumurtlama oluyor Ben de genelde nadiren de 15.. ve 10. gün başlar pıtı pıtı ağrılarım yumurtlama günü de nirvana'ya çıkar bazen bacaklarım ağrıyor bazen rahim içi bazen belim eğer en yoğun Ağrı ise yumurtan çatlamıştır bence de kaçıncı günündesin şu an

Canım benim yumurtalar olgunlaşmaya başlayınca anlıyorum 14.gün yumurtlama oluyor Ben de genelde nadiren de 15.. ve 10. gün başlar pıtı pıtı ağrılarım yumurtlama günü de nirvana'ya çıkar bazen bacaklarım ağrıyor bazen rahim içi bazen belim eğer en yoğun Ağrı ise yumurtan çatlamıştır bence de kaçıncı günündesin şu an
Kuzum benim 8. Gün şuan. Döngüm 25 gün sürüyor. Dün doktora gitmiştim ovulasyon birkaç gün içerisinde demişti.

Evet kuzum şuan gelişiyor sanırım 🥰 belki erken yumurtlama yaşıyor olabilirim diye düşündüm ağrı olunca 🤷🏻‍♂️
Vücut ısınma bak sabah canm en düşükte olunca yumurta salınmıs olyor evet olablr 8.gun ila 21.gün arası yumurtlama normalmıs tıbben

Son düzenleme:
Vücut ısınma bak sabah canm en düşükte olunca yumurta salınmıs olyor evet olablr 8.gun ila 18.gün arası yumurtlama normalmıs tıbben
Canım normal vücut ısımı bilmiyorum ayrıca evde ateş ölçerim yok 🥲 neyse aşırı takılmıyorum zaten sadece bu konularda bilgim yok, o yüzden nasıl olduğunu merak ediyorum 🤩

Canım normal vücut ısımı bilmiyorum ayrıca evde ateş ölçerim yok 🥲 neyse aşırı takılmıyorum zaten sadece bu konularda bilgim yok, o yüzden nasıl olduğunu merak ediyorum 🤩
Bosver bosver takılma ben 5.5 yıldır meme ucu hassasiyetimden anlıyorum kızımdan sonra ozellkle her ay Boyle oldum nezaman meme ucuna dokunamam o an yumurtlamam oluyor. Akıntı batma da cabası duzenlıysen enguzelı bakmamak zaten gün aşırı ile yola devam🥰

Bosver bosver takılma ben 5.5 yıldır meme ucu hassasiyetimden anlıyorum kızımdan sonra ozellkle her ay Boyle oldum nezaman meme ucuna dokunamam o an yumurtlamam oluyor. Akıntı batma da cabası duzenlıysen enguzelı bakmamak zaten gün aşırı ile yola devam🥰
Reglim düzenlidir hormonlarıma ve rahmime de baktırdım doktor gayet temiz çok hızlı gebe kalırsın dedi, tabi bilemeyiz bunu zaman gösterecek. eşimle akıştayız ne zaman gelmek isterse gelsin 🥰

Reglim düzenlidir hormonlarıma ve rahmime de baktırdım doktor gayet temiz çok hızlı gebe kalırsın dedi, tabi bilemeyiz bunu zaman gösterecek. eşimle akıştayız ne zaman gelmek isterse gelsin 🥰
Kesinlikle en güzel şekilde gelecektir hepimize sağlıkla nasip etsin Allah kimseyi bu konuda üzmesin❤️

Son adet tarihiniz ve gelecek dönemin başkangıç tarihi yani beklenen adet tarihinizi yazarsanız tabloya ekleriz sizi de
Çok teşekkür ederim inşallah hepimize uğur getirir 💜☺️
Son adet tarihim :18 Mayıs
Gelecek adet dönem tarihim:12 Haziran

X