Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    148
Benim kolum hiç acımamıstı sonrasında da bişey olmadı die hatırlıyorum. önceki senelede de oluyordum iş yerimde farklı mı bilmiyorum ama onlarda da bişey olmuyordu
Markasını bilmiyorum ama benim olduğum da boğmacalı aşıymış ben sadece üç gün kol ağrısı çektim abartılacak bi durum değildi

Kızlar neden hepiniz tetanozdan sonra kol şişmesi falan yaşıyonuz ya🫢 bizim gecen yıl grupta kimsede bişey olmamıstı. Ben de hiç etkilememişti. Acaba darklı farklı asılar mı var
Canım ben de hicbirsey yaşamadım. Sadece vurulan yerde ertesi gün çok hafif dokununca agri vardi o kadar. Ben de şaşırıyorum yazılanları okudukça. Bence kişiden kişiye değişiyor etkisi

Benim sağlık ocağı çağırmadı hala hiç ilgilenmiyorlar ya bugün gidip kendim soracağım hemşireye aşı için

Beni de cagirmamislardi kendim gidicektim bugün aradılar gebe takibi ve aşı var diye yarın çağırdılar yarın gidicem
Şimdi girdim çıktım tetenoz aşısını vurdu banyo yapabilirsin hafif şişlik ve ağrı normal dedi endişelenme dedi yarın da kan için çağırdı sabah ayyy yarın öğlende de detaylı ultrasonum var hepsi üst üste geldi

Gebe sınıfına geldim oyuncak bebekler var çok komik😂

Eklentiler

• 20240522_134544.jpg
    20240522_134544.jpg
    49,2 KB · Görüntüleme: 80
Kızlar bana şöyle mesaj geldi epeydir bekliyordum aslında.gitmek de istiyorduk eşimle

Eklentiler

• IMG_3246.png
    IMG_3246.png
    105,8 KB · Görüntüleme: 79
azcık yürüdüğüm yada merdiven çıktığım zaman kalbim resmen boğazımda atıyor ya çok erken değil mi böyle olmak için bi sağlık ocağına gittim geldim pestilim çıktı nefes nefeseyim

Kızlar birşey soracağım benim açlık kan şekerim yüksek çıkıyor ancak tokluk normal hatta şöyle diyeyim açlık 116 çıktı tokluk 119 böyle birşey yaşayan duyan var mı? Bu arada şeker yükleme testi sonucum değil.

Kızlar geçen gün birisi burun tıkanıklığı ile ilgili bı şey demişti benimde burnum tıkalı iki gündür nefes alamıyorum bı önerisi olan var mı

Arkadaşlar merhaba. Ayrıntılı ultrasona girdim. Rahim ağzı uzunluğu 30mm çıktı 22 haftalığım.erken doğum riski var dedi. Her gittiğinde ölçülmesi lazım dedi doktor. Bilen arkadaşlar yorum yapabilir mi lütfen moralim çok bozuldu. Bebeğin suyu da fazlaymış. Gebelik şekeri testi istedi çok üzgünüm ve moralim bozuk

X