Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    148
çok sinir bozucu valla. Eşimin ailesinin yanına gidince yok çorabın ince, üstündeki dar sıkmıyor mu, hamile olduğun anlaşılmıyor 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
Boş konuşan lar çok var cnm hıc üzülme canını sıkmaya bıle değmez benım öküzde herkeze yedı aylık demıs herkez doğuma az kalmıs dıyor bana nasıl yanı dedım esınn böyle dedı dıyor boş konuşmuş dedım daha altının ıcındeyım dedım isim konusuda bana ayıt kımse karısmaskn dedım anam ayrı eşimin tarafı ayrı kafayı yedım resmen

Bu arada ben kahvaltı dışında ekmek yemiyorum akşam yemekleri protein salata ağırlıklı aralarda yoğurtlu şeyler yiyorum canım hiç tatlı çekmediği için tatlı da yemiyorum. Dikkat etmeme rağmen hala kilo alıyorum bünye meselesi galiba :KK43:
Ekmek sız asla doyamam ben gece ıkı kere kalkıp yemek yer oldum 😀😀😀 aç kem ben bendegılımm🤣🤣🤣

Boş konuşan lar çok var cnm hıc üzülme canını sıkmaya bıle değmez benım öküzde herkeze yedı aylık demıs herkez doğuma az kalmıs dıyor bana nasıl yanı dedım esınn böyle dedı dıyor boş konuşmuş dedım daha altının ıcındeyım dedım isim konusuda bana ayıt kımse karısmaskn dedım anam ayrı eşimin tarafı ayrı kafayı yedım resmen
Gerçekten insan bıkıyor artık

Ben de öyleyim ama kendimi zorluyorum bayadır dükkat ediyorum yediklerime en bol kıyafetlerim bile artık olmuyo keyfim kaçmaya başladı biraz
Haklısın ben daha beş kılo almısım dünya kadar yıyorum hemde bünye meselesı bence

Aldım onu da canım nolur olmaz.silvernurse diye bi markaydı sanıeım.Bi de arkadaşım streç filmin çok iyi geldiğini söyledi göğüs ucuna sarmış vs 2 doğum yapmış tecrübeli
İlk defa duydum bunu da neler neler ogrenicez biz neler tecrübe edicez bakalım senin amniyosentez sonucun çıktı mı canım

İlk defa duydum bunu da neler neler ogrenicez biz neler tecrübe edicez bakalım senin amniyosentez sonucun çıktı mı canım
Yok canım daha çıkmadı bekliyorum hayırla sonuçlansın inşallah bebeğimin bi sağlık sorunu olmasın daha da cinsiyet belirsiz klitorisi aşırı büyük çıkıntı gibi olunca anomali dedi ve acil amniyosemtez önerdi

X