Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    148
Bugün detaylı ultrasonum vardı kızlar çok şükür yolunda her şey. Oğluşum çok usluydu her yerini çok net gösterdi performansını çok beğendi doktor😅. 21+2 yiz 430 grammış boyuna da yanlış hatırlamıyorsam 23 cm dedi.
Tam ultrasonla bakarken tekme attı ve ben çok net hissettim o anı canlı görmek biraz duygulandırdı🥹
Ben de 21+3 üm..Bugün cinsiyeti netleşti kızım olacak bi kere daha.İkinci gebeliğim ve gönlümden erkek geçiyordu.Açıkcası biraz moralim bozuldu bugün.Aslında cinsiyet çok da önemli sanıyordum ama farkında olmadan erkeğe şartlamışım kendimi demekki..O yüzden biraz karışık hissediyorum

Kızlar selam dün saat 3 te tetanos aşısı yaptırdım şu an kolum çok şişti ve üzerine yatamıyorum oynatamıyorum nasıl geçecek bu

Kızlar neden hepiniz tetanozdan sonra kol şişmesi falan yaşıyonuz ya🫢 bizim gecen yıl grupta kimsede bişey olmamıstı. Ben de hiç etkilememişti. Acaba darklı farklı asılar mı var

İyi akşamlar kızlar aranızda kanama alanı olduğunda duphaston hap kullanan oldu mu? Bana proluton iğne ile birlikte bunu verdi doktor. Plasentanın arkasında kanama alanı varmış. Genelde progestan isimli hap verilmiş. Bunu kullanan var mı diye merak ettim.

Ben de 21+3 üm..Bugün cinsiyeti netleşti kızım olacak bi kere daha.İkinci gebeliğim ve gönlümden erkek geçiyordu.Açıkcası biraz moralim bozuldu bugün.Aslında cinsiyet çok da önemli sanıyordum ama farkında olmadan erkeğe şartlamışım kendimi demekki..O yüzden biraz karışık hissediyorum
Benim de ikinciye kızım oluyor ☺️ ben iki kızım olacağı için çok mutluyum eşim baya erkeğe şartlanmıştı o sarsıldı biraz üzüldü beni de üzdü sanki karnımdaki can istenmiyormuş gibi hissedip gün boyu ağlamıştım. Şimdi o da alıştı bu fikre ben de dalga geçiyorum üç kız başına bela olacağız hazır mısın falan diye😄herkes olmayan evladı tatmak ister ama rabbim böyle uygun görmüş üstüne söz yok söylenecek, sen de bu fikre alışırsın zamanla kızın için de çok sevinmelisin kız kardeşi olacak💕

İyi akşamlar kızlar aranızda kanama alanı olduğunda duphaston hap kullanan oldu mu? Bana proluton iğne ile birlikte bunu verdi doktor. Plasentanın arkasında kanama alanı varmış. Genelde progestan isimli hap verilmiş. Bunu kullanan var mı diye merak ettim.
Ben kullanmıştım kalp atışı duyulmadan önce bebek iyice tutunsun diye doktorum vermişti o hapı bir sıkıntı olmamıştı

Ben kullanmıştım kalp atışı duyulmadan önce bebek iyice tutunsun diye doktorum vermişti o hapı bir sıkıntı olmamıştı
Ben 17. Haftadayım. Genelde aşılama, çatlatma iğnesi falan tedavilerinde kullanıldığını okudum. O yüzden sormak istedim. Teşekkür ederim mesajın için

Çok klasik ama sağlıklı olsun da gerçekten kız erkek fark etmez bence canım. İnsan ikisini de tatmak istiyor haklısın ama Rabbim böylesini uygun görmüş bizim diyecek bir şeyimiz yok canım🤷🏻‍♀️

Kızlar neden hepiniz tetanozdan sonra kol şişmesi falan yaşıyonuz ya🫢 bizim gecen yıl grupta kimsede bişey olmamıstı. Ben de hiç etkilememişti. Acaba darklı farklı asılar mı var
Aynen bendede bır sey olmamıstı farklı bırsey mı var gıden acaba şuan herkezın kolu sısmıs baksana 🤔🤔🤔

Evet ya markaları falan farklıymıs galiba. Benşm eve şey dedi saglık ocagında zaten aşı bogmacalı oluyor. Adını da soledi internette arastır dedi
Markasını bilmiyorum ama benim olduğum da boğmacalı aşıymış ben sadece üç gün kol ağrısı çektim abartılacak bi durum değildi

X