Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    137
Ben detaylı ultrasondan randevu almak için kadın doğum doktoruna gitmiştim. Herşeyden habersiz. Ultrasonda baktı, bir kist olduğunu söyleyip çocuk kardiyoloji fetal ekg ye yölendirdi. O da baktı, çok komplike durum olduğunu söyleyip perinatologa yönlendirdi. O da baktı hatta 10 tane doktor başıma toplandı. Yarın heyet kararı verilecekmiş.
Allah yardımcınız olsun, dilerim bir mucize olur bebeğiniz için. 🙏🏻 Olmama ihtimali için hissettiklerinizi bi nebze anlayabiliyorum daha önce üç erken gebelik kaybım olduğu için. Kendimi her defasında doğsaydı sağlıklı olmayacağını ya da yaşayamayacağını bilerek teselli ettim. Aksi bir durumda hiçbir şey teselli etmeyecek bir süre ama sonra Allah sabrını verecek, inanın..💛 🙏🏻

Son düzenleme:
Ben detaylı ultrasondan randevu almak için kadın doğum doktoruna gitmiştim. Herşeyden habersiz. Ultrasonda baktı, bir kist olduğunu söyleyip çocuk kardiyoloji fetal ekg ye yölendirdi. O da baktı, çok komplike durum olduğunu söyleyip perinatologa yönlendirdi. O da baktı hatta 10 tane doktor başıma toplandı. Yarın heyet kararı verilecekmiş.
Allahımm yardım etsin umarım bir mucize olur senin ve bebeğin için dua edeceğim.

19+3 haftalığım şuan. Tretom denen tümör akciğer tarafta ama kalbinden büyük ve kalbine baskı yapıyormuş. Her tarafına zarar veriyormuş.
inş bambaska kolay atlatılabilen bişeydir yanlıs görmüşlerdir vs vs tüüümm dualarımız seninle bebişinle inş güzel haberlerinide alırız rabbim hakkınızda nasıl hayırlısı ve güzeliyse öylesini nasip etsin inşallah

19+3 haftalığım şuan. Tretom denen tümör akciğer tarafta ama kalbinden büyük ve kalbine baskı yapıyormuş. Her tarafına zarar veriyormuş.
Ay canım ya Allah yardımcın olsun. İnşallah çok önemsiz ve sonrasında düzelebilecek problem oluşturmayacak bir şeydir. Tek hastaneyle sınırlı kalma başka doktorlara git. Profesörlere görün. Böyle denilip de sorun çıkmayan vakalar olmuş mu tecrübeli yıllarını vermiş doktorlar bunları daha iyi bilir. İnşallah güzel haberlerle gel bize. Sağlık diliyorum Rabbimden sizin adınıza🤲🏻

Çok üzüldüm inşallah sonradan düzelicek bir şeydir :KK43: Rabbim sabır versin

Bebeğimde tümör çıkmış. Yarın rapor verilecek. Gebeliğin sonlandırılması söz konusu. Doğarsa da yaşama şansı azmış. Mahvoldum.
Geçmiş olsun. Heyette karar verilse de Mutlaka bir perinatoga görünün.inşallah düzelme ihtimali olan bir durumdur. bebeğinizin sağlına kavuşması ve doğması için dua edelim. Ama her şeyden önce hakkınızda hayırlısı olsun 🙏🏻

Aaa miyom ameliyat oldum ben o etkiliyor acik ameliyat sezeryan yapti ,canim peki rahim ve bebek buyudukce nasil olacak yormam daha asla gecen hafta serbestim diye cok yordum
1 ay içinde yukarı çıkar inşallah bebeklerimiz 🙏🏻 sonrasında risk kalmasa bile Doğuma kadar hep dikkat edeceğiz. Sen sanırım ev taşıyacaksın, sakın kendini yorma.

Bebeğimde tümör çıkmış. Yarın rapor verilecek. Gebeliğin sonlandırılması söz konusu. Doğarsa da yaşama şansı azmış. Mahvoldum.
Canim Allah'tan ümit kesilmez heyet toplansa bile iyi bir perinatolaga bidaha gözükmeni tavsiye ederim. Rabbim gönlüne ferahlık versin iyi haberler alırsın inşallah

Canım çok geçmiş olsun, çok üzüldüm umarım doğumdan sonra telafisi olabilen bir şeydir. Allah en doğrusunu göstersin, tüm dualarım seninle 🙏🏼🙏🏼

Cok uzuldum dualarim seninle ve bebeginle olacak insallah Allah size mucize sekilde sifasini gondersin

X