Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    137
Çok sağolun bende düşük tansiyonluyum aslında en fazla 8-6 olur benim de ama bu sefer çok daha düşüktü muhtemelen tuzlu sudan sonra 5 oldu
Normalde de bnm zaten bebek yokken 10 a7 dir 12 olunca mesela çok kötü olurum ama 8e 5 olunca valla gözlerim kararıyor Allah hepimizin yardımcısı olsun 🫶🙏

Kan verdim bugün demirim yine düşük çıkmış. Bu sidefer toz bir işe yaramıyor sanırım. Mg çok düşük geliyor galiba bana. Kullananlar vardı sizin değerleriniz yükseldi mi ?
Kuzu ben ufuvit mom kullanıyorum ama bu bitince naturalive demir bisglisinat alcam inşaallah, temiz içerikli takviye almaya özen gösteriyorum belki başka arayışta olanlar da varsa diye fikir olsun istedim. 🤗

Canım benimde cok kasılmam var dayanılmaz halde çığlık çığlığa uyanıyorum resmen çok kötü bir şey hatta bu böyleyse normal doğum sancısı nasıldır diye düşünüyorum o derece kötü canımda hiç tatlı değildir benim neden bu kadar canımın yandığını anlamıyorum doktorum MAGNORM yazmış ama çok iyi gelmedi bana biraz dindirdi ama kesmedi normal mi acaba yoksa sizin açıklama yaptığınız gibi 3lü format değil mi
Aynen 3lü olanları öneriyolar ben de içeriği temiz olsun diye 3 hafta araştırma yaptım şuan Swiss Bork kullanıyorum ama aldıktan sonra farkettim ki üzerinde yazan miligramlar 2 kapsül içinmiş, yani ürün bayaa pahalıya geliyor 2şer içince hemen biter🤦🏻‍♀️ Şimdi naturalive magnezyumu keşfettim ben de reklam yapar gibi oldum iki mesajdır aynı markayı yazıyorum😅 Ama napiyim içeriğe önem veren biri olarak bu süreçte çok zorlandım, arayan varsa kolaylık olsun diye yazmak istiyorum. İkinci dediğim markayı henüz kullanmadım ama tek kapsül değerleri fena değil gibi.

Bebeğimde tümör çıkmış. Yarın rapor verilecek. Gebeliğin sonlandırılması söz konusu. Doğarsa da yaşama şansı azmış. Mahvoldum.
Çok üzüldüm canım. Bol bol dua edelim Allahtan ümit kesilmez. Başka doktorlara da görüneceksin değil mi? İnşaallah yanlis görülmüştür ya da geçer ve sağlıkla kavusursunuz😔

Bebeğimde tümör çıkmış. Yarın rapor verilecek. Gebeliğin sonlandırılması söz konusu. Doğarsa da yaşama şansı azmış. Mahvoldum.

Çok geçmiş olsun,çok önemli bir karar emin olup başka doktora görünmekte fayda var.İzmirde hangi doktora gitmiştiniz.Belki Gürsoy Palaya gidebilirsiniz.Çok iyi bir perinatolog.Arkadaşım riskli hamileliğini onunla geçirmişti.Belki başka bir fikir almak size de iyi gelir.Duam sizinle

Çok üzüldüm.. Nasıl fark edildi, perinatolog mu koydu teşhisinizi? Öyle değilse bi perinatologa da görünmek faydalı olabilir sanki. 🙏🏻
Ben detaylı ultrasondan randevu almak için kadın doğum doktoruna gitmiştim. Herşeyden habersiz. Ultrasonda baktı, bir kist olduğunu söyleyip çocuk kardiyoloji fetal ekg ye yölendirdi. O da baktı, çok komplike durum olduğunu söyleyip perinatologa yönlendirdi. O da baktı hatta 10 tane doktor başıma toplandı. Yarın heyet kararı verilecekmiş.

Çok üzüldüm canım beyin tümörü mü? İllaki tüm ihtimaller konuşulmuştur ama kaç haftaliksin ilerleyen haftalarda yok olma durumu olabiliyor bazen
19+3 haftalığım şuan. Tretom denen tümör akciğer tarafta ama kalbinden büyük ve kalbine baskı yapıyormuş. Her tarafına zarar veriyormuş.

Çok geçmiş olsun,çok önemli bir karar emin olup başka doktora görünmekte fayda var.İzmirde hangi doktora gitmiştiniz.Belki Gürsoy Palaya gidebilirsiniz.Çok iyi bir perinatolog.Arkadaşım riskli hamileliğini onunla geçirmişti.Belki başka bir fikir almak size de iyi gelir.Duam sizinle
İzmir Şehir Hastanesinde bakıldı, bütün doktorlar toplandı

Günaydın kızlar, sağlık ocağına gitmiştim rapor almak için bayılmışım. Tansiyonum düştü sanırım, sağolsun baya ilgilendiler 🥹 Daha önce bayılan var mı gebelikte? Ben hayatımda ilk defa bayılıyorum, umarım bir daha olmaz 🙄
Ayy gecmis olsun ben 3 4 kez bayilan biri olarak tansiuon kaynakli oluyor benimde hamilelik sukur iyi kafani filan bir yere vurmamissin cocuk nasil

X