Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    137
Ay kızım az emdi. İnşallah oğlum da az emmez 🫤 bitmiyor ki dert. Daha kıyafet bile almadım ben hiç bir şey 20. Hafta bitiyor. Kızından kalan her şey var zaten 4 yıl önce almıştık eskimedi de. Bi kıyafeti kaldı onlarıda 7. Aya girince alırım🙄
Bende almadim canim yaa benim birde sorunlu geciyor korkuyoruz acikcasi bende Allah buyuktur izni ile 7 ayda baslayacagim bende eger benim boyle kasilmalar artarsa ben zaten evden cikamayacagim herhalde

Bende almadim canim yaa benim birde sorunlu geciyor korkuyoruz acikcasi bende Allah buyuktur izni ile 7 ayda baslayacagim bende eger benim boyle kasilmalar artarsa ben zaten evden cikamayacagim herhalde
Hiç kötü düşünmemek lazım hem artık netten de söyleyebilirsin canım ufak ufak bayramdan sonra başlamak lazım

Kızlarr Ben de 160 boy 67 kilo. 63 ile başlamıştım 21. Hafta 4 kilo almışım🤭 iştahım aşırı açık hiç doymuyorum
Ben de 160 boy 65 yakındım kaldığımda şimdi 69 olmuşum 🙈 80 e yakın doğururum bence 🙃
Günaydın kızlar, sağlık ocağına gitmiştim rapor almak için bayılmışım. Tansiyonum düştü sanırım, sağolsun baya ilgilendiler 🥹 Daha önce bayılan var mı gebelikte? Ben hayatımda ilk defa bayılıyorum, umarım bir daha olmaz 🙄
Yaaa geçmiş olsun canım neden rapor alacaktın belki hastaydın ondan mi oldu acaba

Günaydın kızlar, sağlık ocağına gitmiştim rapor almak için bayılmışım. Tansiyonum düştü sanırım, sağolsun baya ilgilendiler 🥹 Daha önce bayılan var mı gebelikte? Ben hayatımda ilk defa bayılıyorum, umarım bir daha olmaz 🙄
Çok geçmiş olsunn, tansiyonun düşmüştür büyük ihtimall

Benim eltim bayılıyordu gebelik şekeri çıktı şekeri dengesizdi sürekli

Çok geçmiş olsun canım ben hamileliğimin en başında bayılmıştım ağrıdan kistim patlamıştı, seninki farklı bir durumdur ya tansiyon, ya kansızlık ya da diğer değerlerinde aşırı bir düşüş olabilir. 😕

Ben de 160 boy 65 yakındım kaldığımda şimdi 69 olmuşum 🙈 80 e yakın doğururum bence 🙃

Yaaa geçmiş olsun canım neden rapor alacaktın belki hastaydın ondan mi oldu acaba
Kasıklarım ağrıyordu geceden beri o yüzden işe gitmemiştim rapor alayım dedim, bayılmışım beklerken tansiyonum düşmüş küçük tansiyon 5ti

Hediye gelmedi de bana sanki bişi alsam erkenden bişi olursa Allah korusun üzülürüm baktıkça diye 7.aya kadar almıyorum 🫤 bayram sonrası iyi aslında dediğin gibi başlayalım
Fermuarlı zıbın aşırı kolay yenidoğan sık sık alt değiştirmede büyük kolaylık kızımda az vardı hep çıt çıtlı tulumdu sinir oldum fermuarlı 2 dk kesinlikle listeye eklenmeli

Fermuarlı zıbın aşırı kolay yenidoğan sık sık alt değiştirmede büyük kolaylık kızımda az vardı hep çıt çıtlı tulumdu sinir oldum fermuarlı 2 dk kesinlikle listeye eklenmeli
Kesinlikle katılıyorum çıt çıt bir süre sonra deforme de oluyor ve çok uğraştırıyor

X