🧮📖1. Sınıf anneleri 🖇️2023-2024📎📚

Kötü olmuş ama adapte olur çocuklar merak etmeyin hele ki öğretmen candan biri olursa..
Bizim öğretmenimiz de herkese çokiyi vermiş,kendisi bize karne günü söyledi,herkese çokiyi verdim ama sen gerçekten çokiyisin dedi kızıma 😵‍💫 çok saçma geldi bana da ama belli etmemeye çalıştım,herkese çokiyi verecekse biz kızımla niye çırpındık 😀 hayırlısı olsun bakalım iyi insanlara denk gelsinler 🤲🏻
Evet benim okuma yazmayı söken oğluma ogretmeno geliştirilmeli verdiğinde çok üzülmüştüm

Böyle olunca da hak yenmiş gibi oluyor orta yolu var aslında diğerlerine iyi verilebilidi

Selam kızlar. Bizim öğretmenimiz değişiyor. Saygıdeğer sevgili mudur yaridmicimiz sene başında kadrolu diyerek bize yalan söylemiş 🥴
.

1. Donem sonu şokunu yeni atlatmış durumdayım yeni öğretmenimizle tanışmadık. Cikartma vs görmedik matematikte .

Öğretmenleriniz okuma yarışması yapıyormuydu dakika da kac kelime okuyorlar biliyormusunuz ?

Sınıfın en iyisi 30 kelimeydi ama benim kızın sayısı daha düşük

Ona rağmen tüm notları çok iyiydi sanırım giderayak notları güzel verdi 🙄
Aaa bende şaşırdım ve üzüldüm. Bizimde yeni sınıf açılma ihtimali var. Her sınıftan yaklaşık 7-8 çocuk yeni sinifa geçebilir. Hayırlısı diyoruz. Hepsine çok iyi vermesini doğru bulmadım yinede. Bizde okumaya gecemeyenlerde varmış. Bazı cocuklarin karnesinde geliştirilmeli yaziyordu resimlerde gördüm bende.
Karnede herkesin cok iyi verilmis bizim okulda da sinifta da prosedur bu sanirim. Ama internet uzerinden ozel olarak performans raporunda kisiye özel geliştirmesi gereken konular vs tek tek yazilmis degerlendirilmis.
İnternet üzerinden dediğiniz eokul sistemimi

Eklentiler

• IMG_5697.jpeg
    IMG_5697.jpeg
    145,7 KB · Görüntüleme: 28
Bizim öğretmenimiz de notları hep çok iyi olarak yazmış. Bence olması gereken bu. Daha çok küçükler. Kıyaslamak için de erken daha. Hepsi elinden geleni yapıyor. 😊
Bende yazanı başkası bilmeyecek onda yazanı bilmeyeceğim ki yani ben şahsen çocuğuma verilen notu paylaşmam orda burda..Ya da başkası paylaşırsa da ben görmem nerden bilebilirim ki 🤭

Bende yazanı başkası bilmeyecek onda yazanı bilmeyeceğim ki yani ben şahsen çocuğuma verilen notu paylaşmam orda burda..Ya da başkası paylaşırsa da ben görmem nerden bilebilirim ki 🤭
Okulda karneler verildikten sonra çocuklar bir saat daha bir aradaydı. Birbirlerinin karnelerini de gördüler. Ben de paylaşanlardan değilim. Ama paylaşanlar da oluyor 😊

Okulda karneler verildikten sonra çocuklar bir saat daha bir aradaydı. Birbirlerinin karnelerini de gördüler. Ben de paylaşanlardan değilim. Ama paylaşanlar da oluyor 😊
Ben kk da paylaştım reelde değil. Ama karnesi kötü olan paylaşmaz zaten oglumdan biliyorum:KK70:

Aaa bende şaşırdım ve üzüldüm. Bizimde yeni sınıf açılma ihtimali var. Her sınıftan yaklaşık 7-8 çocuk yeni sinifa geçebilir. Hayırlısı diyoruz. Hepsine çok iyi vermesini doğru bulmadım yinede. Bizde okumaya gecemeyenlerde varmış. Bazı cocuklarin karnesinde geliştirilmeli yaziyordu resimlerde gördüm bende.

İnternet üzerinden dediğiniz eokul sistemimi
Okulun kendi uygulamasi var oradan rapor halinde yayinlaniyor

Arkadaşlar öğretmenlerimizin önerdiği tatil kitaplarini burda paylaşabilirsiniz kitapları olmayana faydalı olur 😇
Ben bizim tatil setini beğendim. Ben olsam hemen bitirmek isterdim ama benim kız isteksiz 😭😂😭😂 şaka bir yana içinde herşey var hoşuma gitti. Boyamada var bulmaca da. Ders tekrarları da iyi görünüyor şuan. İçinde 4 ince masal kitabı var daha okumadik

Eklentiler

• IMG-20240117-WA0000.jpg
    IMG-20240117-WA0000.jpg
    71,7 KB · Görüntüleme: 26
Ben bizim tatil setini beğendim. Ben olsam hemen bitirmek isterdim ama benim kız isteksiz 😭😂😭😂 şaka bir yana içinde herşey var hoşuma gitti. Boyamada var bulmaca da. Ders tekrarları da iyi görünüyor şuan. İçinde 4 ince masal kitabı var daha okumadik
Bizde de kitaplar var daha acmadik ☹️

O da güzelmiş bireysel öneriler olması. Bizim Kasım tatilinden önce toplantı olmuştu sonra hiç olmadı bence bir toplantı daha olmalıydı mesela
Ogretmenle birebir gorusme talep edebiliyor musunuz kisaca bilgi isteseniz cok sık olmamasi kaydi ile reddetmez eger iyi bir ogretmense. Cocugun eksigini takip edip iyilestirmek icin cok onemli

Nerede paylasiyorlar ki? 🙈😅 cok sacma bence de.
Bir çok veli birbiri ile görüşüyor bizim sinif için söylüyorum .vatsapta durum atıyorlarsa giruyorlardir birbirini ama çocuğumun notu kötü olsa sadece karneyi paylaşırım ben olsam 🤣

Ogretmenle birebir gorusme talep edebiliyor musunuz kisaca bilgi isteseniz cok sık olmamasi kaydi ile reddetmez eger iyi bir ogretmense. Cocugun eksigini takip edip iyilestirmek icin cok onemli
Okul çıkışlarında konuşuyorduk. En son konuşmada bir ilerleme yok demişti canım sıkılmıştı. Çünkü o iki hafta da aslında okumayı harflerden hecelere geçirmiştik. Birden hiphizli okumasını bekliyorlar resmen

X