🧮📖1. Sınıf anneleri 🖇️2023-2024📎📚

Tenceresiz kaldim anne

Şöyle bogazım yırtılırcasına bağırmak deli gibi
Pro Üye
Anneler Kulübü
8 Nisan 2017
56.071
285.216
Sevgili anneler 😌 ben 2 kere 1.sinif dönemi atlatmama rağmen hala hazır hissetmiyorum kendimi 🫠

Elalar laleler yavaş yavaş bize doğru gelmeye gün sayarken umarım akıl sağlığımız da bizimle devam edecektir dönem boyu :dua:

Hepinize güzel bir dönem diliyor ,bu topigi paylaşım yapmak adına açmış bulunuyorum 😌

2017 Şubat doğumlu kızımla yolculuğa çıkıyoruz hadi sizde gelin :KK55::KK55::KK55::KK55:

Kendi çocuğumdan bahsedeyim 2021 -2022 döneminde bir dönem anaokuluna gitmişti .geçen yıl da tam zamanlı anasinif egtimini aldı .

Sesli Harfleri tanıyor harfleri tanimasada kendi ismini ve bizim isimlerimizin baş harflerini yazıyor

Sayıları 50 ye kadar sayıyor ama tanımıyor

Ritmik saymalarda sadece 2leri biliyor 🫠

Yarın sınıf belirleme kuramiz var çok heyecanlıyız 🫠

Sevgili anneler 😌 ben 2 kere 1.sinif dönemi atlatmama rağmen hala hazır hissetmiyorum kendimi 🫠

Elalar laleler yavaş yavaş bize doğru gelmeye gün sayarken umarım akıl sağlığımız da bizimle devam edecektir dönem boyu :dua:

Hepinize güzel bir dönem diliyor ,bu topigi paylaşım yapmak adına açmış bulunuyorum 😌

2017 Şubat doğumlu kızımla yolculuğa çıkıyoruz hadi sizde gelin :KK55::KK55::KK55::KK55:
Selam minik,

Benim oglan da 2017 subat dogumlu. Dun ilk gunuydu oryantasyonun, butun bebelere basarilar 🥰🙏🏻❤️

Selam minik,

Benim oglan da 2017 subat dogumlu. Dun ilk gunuydu oryantasyonun, butun bebelere basarilar 🥰🙏🏻❤️
Hadi ya bizimkiler aynı ayda mi dogmuslar :KK68: oğluna da başarılar diliyorum inşallah guzel ve kolay bir yıl olsun 😍 Bizim bugün saat 10 da şimdi hazırlanıyoruz 🤩

Minnoşum hayırlı uğurlu olsun yeni yıl eğitimi hayatı boyunca başarılar dilerim prensese,:nazar::nazar:seneye bizim torunda başlayacak ilkokula bakalım nasıl olacak
Maşallah senin torunda buyumus hanım ablacım :KK68: çok teşekkür ederim 😍

Sizin ilk gun bugun mu 😍😍😍 ayyyy cok heyecanli 🥰❤️
Evet Çarşamba -persembe-cuma olarak ayarlamış bizim okul uyumu ..bugün hem kendi kuralarini cekip sınıflarını da belirleyecekler 2 gündür içi içine sigmiyor :rolleyes:

Günaydın kızlar. Mart 2017 de beni kızım. Dün ve önceki gün heyecandan karnıma ağrılar giriyordu. Neyseki dün bol bol ağladım da biraz yatıştım 😂 bugün saat 10 da dersimiz ama prenses hazretleri hala uyuyor 🤦‍♀️
Oyyy bu heyecan ve büyüdü okullu oldu duygusallığı :KK68: hayırlı olsun prensese 😍 sayfa sayfa kolaylıkla okuduğu günler çabucak gelsin evlatlarimizin 😍🤩

Günaydın kızlar. Mart 2017 de beni kızım. Dün ve önceki gün heyecandan karnıma ağrılar giriyordu. Neyseki dün bol bol ağladım da biraz yatıştım 😂 bugün saat 10 da dersimiz ama prenses hazretleri hala uyuyor 🤦‍♀️
Maşallah prensese başarılar diliyorum okul hayatında.:nazar:

Oyyy bu heyecan ve büyüdü okullu oldu duygusallığı :KK68: hayırlı olsun prensese 😍 sayfa sayfa kolaylıkla okuduğu günler çabucak gelsin evlatlarimizin 😍🤩
Evet. Dört yıl kreş anaokulu derken geçti ama dün anladım ki hiç okul sayılmazmış onlar. Bu başka birşey

X