🧮📖1. Sınıf anneleri 🖇️2023-2024📎📚

Yavas okuyunca da okuduklarını anlamıyorlar:KK43:
Arada bir bizim de hikaye okumamız faydalı oluyor bence, o gözleriyle takip edecek bizim de okuduğumuzu dinlicek. Böyle kitaptan zevk almaya başlayınca heveslenecekler artık napalım yavaş yavaş. Biz de 1. Sınıftaylen pek hızlı değildik her kitaptan zevk almazdık sonuçta :KK43:

Arada bir bizim de hikaye okumamız faydalı oluyor bence, o gözleriyle takip edecek bizim de okuduğumuzu dinlicek. Böyle kitaptan zevk almaya başlayınca heveslenecekler artık napalım yavaş yavaş. Biz de 1. Sınıftaylen pek hızlı değildik her kitaptan zevk almazdık sonuçta :KK43:
Aynen okuduğunu anlamayinca ben yavas okuyarak takip et dedim ilk zamanlar .ben okuyunca anlamamıştım sen okuyunca anladım diyor .dedim hızlı okudukça sende anlayacaksın bende böyle destekliyorum

Bizimki 70 🤦🏻‍♀️ 63 okuyana düşük deyip grupta paylaşıyor
Gruptan paylaşmak mı 🙈 bazı velilere dedikodu malzemesi. Bizde bir veli var dedikodu olsun ona yeterki birinin birşeyi eksik olsun herkese anlatır mesela. Öğretmenlerimiz çocukla ilgili bildirimleri sadece veliye veriyor yasak bizde grupta öğretmen yok mesela.

Gruptan paylaşmak mı 🙈 bazı velilere dedikodu malzemesi. Bizde bir veli var dedikodu olsun ona yeterki birinin birşeyi eksik olsun herkese anlatır mesela. Öğretmenlerimiz çocukla ilgili bildirimleri sadece veliye veriyor yasak bizde grupta öğretmen yok mesela.
Ben de hiç mi hiç hoşlanmıyorum ama paylaşıyor maalesef 🫤

Ben uzun zamandır dakika tutmadım. Ogretmende arada ödev olarak yollayıp not yazmamizi istedi o kadar. Ama 23 Nisan dan sonra okuma yarışları başlar herhalde.
Yine de gruptan o şekilde yazmaları hiç hoş değil. Bizim öğretmenin olduğu grupta sadece öğretmenimiz ödevleri duyuruları yaziyor. Veli grubu ayrı açıldı onda da öğretmen yok. Genelde herkes bireysel konuşuyor ve sınıf 48 kişi...

X