1 ayda 20kg verdiren sıvı diyeti

BEN IKIGUNDUR SABAH KAHVALTI HASLANMIS YUMURTA YESILLIK ZEYTIN VE PEYNIR YIYORUM OGLEN İŞYERİNE GELEN SEBZE YEMEGI VE SALATA AKSAM CORBA ARA OGUN VAY KAHVE ÇALIŞTIGIM ICIN SPOR FELAN YAPAMIYORUM TARTI GUNU BELIRLEYELIM KENDIMIZCE FIKRIN VARSA ONUDA YAPAILIRIZ

günaydın herkese dün bütün kurallara uyarak 1. günümü atlattım. Bugun 2. günüm... ben ayran yerine ekerin kefirini içiyorum, bağırsakları müthiş çalıştırıyor... yarın tekrar görüşmek üzere şimdilik hoşçakalın

BEN IKIGUNDUR SABAH KAHVALTI HASLANMIS YUMURTA YESILLIK ZEYTIN VE PEYNIR YIYORUM OGLEN İŞYERİNE GELEN SEBZE YEMEGI VE SALATA AKSAM CORBA ARA OGUN VAY KAHVE ÇALIŞTIGIM ICIN SPOR FELAN YAPAMIYORUM TARTI GUNU BELIRLEYELIM KENDIMIZCE FIKRIN VARSA ONUDA YAPAILIRIZ
tartı günü olabilir evet

günaydın herkese dün bütün kurallara uyarak 1. günümü atlattım. Bugun 2. günüm... ben ayran yerine ekerin kefirini içiyorum, bağırsakları müthiş çalıştırıyor... yarın tekrar görüşmek üzere şimdilik hoşçakalın
gunaydın canım eker ın kefırını nerden buluyorsun bende ondan almak ıstıyorum

Merhaba kızlar ben bugün katıldım aranıza sebebi ise sizin yazdıklarınızdan zaman zaman ben faydalanıyorsam benim de size yardımımın olması gerektiğini düşünmem☺️Ben sizinle diyet listemi paylaşmak istiyorum çünkü yıllar sonra hedeflediğim kiloya ulaştım.biraz zor bir diyet iradenize hakim olmanız lazım ama yaz yaklaşmışken bunu denemenizde fayda var bence ☺️
Sıvı Diyeti
Sabah:
1bardak limonlu su
1bardak portakalsuyu
1adet ceviz

Ara öğün:
1bardak şekersiz süt ve sınırsız limonlu su

Öğlen:
Sınırsız çorba (yağlı olmaması ve sebze çorbası olması şart)
Sınırsız tuzsuz ayran

Ara öğün:
İstediğiniz meyvelerin karışık meyve suyu ya da tek olarak meyve suyu sınırsız

Akşam:
Yarım paket light labne (içine istediğiniz herhangi bir yeşilliği ilave edebilirsiniz ben yarım avakado tercih ediyorum)
Soda ya da istediğiniz bir meyve suyu

Evet ağır bir diyet ama sonucu muhteşem ben bu diyeti tam 5haftadır yapıyorum ve başlangıç kilom 78di şu anda 57 ye düştüm ve hiç duraksamadan verdim kiloyu zaten kaçamaksız ve bol bol su içerek (günde minimum 2.5lt)yaparsanız sizde 4.günde farkediceksiniz.
😇süper bir kilo ama cok hızlı verilmiş sanki birde 78 kiloydum diyorsunuz cokcok aşırı ve hızlı verecek bir rakam deilmiş bneim kuzenim bile 145 kilo diyetisyene başladı ayda 10 kg veriyor bir ayda🤷‍♀️ bence siz biraz dikkatli olun hızlı verilen kilo tekrar hızlı alınabiliyor diorlar birde sağlık yönündende iyi deil🤔

Günaydın:)teşekkür ederim.böbrek rahatsızlığınız yoksa ve hamile değilseniz kesinlikle zararı yok şu anda arkadaşlarımda bu dieyti yapıyorlar benden sonra onlarda başladılar ve her gün mesaj atıp hakkını ödeyemeyiz diyorlar.bu benim ideal kiloma ulaşmak için kendime tanıdığım süre ama sizin 5kg fazlanız varsa ya da 10 kg ideal kilonuza ulaşınca bırakabilirsiniz diyeti illaha bir ay yapılacak diye birşey yok.detox gibi düşünün bunu sebze ve meyve suları ne kadar sağlıksız olabilir ki?başlamak isterseniz diyete sorular için burdayım ben iyi günler
Posa yok bu beslenmede. Sindirim sistemine zarar verebilir. Ayrıca meyve suları da zararlıdır. Bütün olarak meyveleri tüketin. Kilo vermeden kaynaklı sarkan kollarınız için sonradan spora başlamışsınız. Doğru olmamış bu.

Kim var ; kim yok bakimm😂 bu aralar başlıcak olan varmı 💃🏼🕺

Birileri buraya gelene kadar tek başıma çalıp oynıcam sanırım😂 neyse hanımlar; 81.100 le başladım sabah 79.8 dim.( 1 hafta olmak üzere. sırf sıvı beslenemedim. Bir öğün sıvı aldım. 2.hafta 2 öğün sıvıya çıkarmaya çalışcam.dün itibariylede yürüyüşlere başladım.)

Birileri buraya gelene kadar tek başıma çalıp oynıcam sanırım😂 neyse hanımlar; 81.100 le başladım sabah 79.8 dim.( 1 hafta olmak üzere. sırf sıvı beslenemedim. Bir öğün sıvı aldım. 2.hafta 2 öğün sıvıya çıkarmaya çalışcam.dün itibariylede yürüyüşlere başladım.)
Canim ama sadece sıvı beslenmen lazım ben 6 günde 3 kilo verdim ama malesef bu 6 günün 3 günü akşamları misafirliğe gitdiğim için biraz dışına çıktım yoksa daha da verebilirdim

Mrb Arkadaslar tam bir hafta oldu bu diyeti uyguluyorum ayin 13.4.22 de basladim ve dün 19.4.22 de tam bir hafta oldu. Ve tam 5 kilo verdim. Bir ay boyunca devam edecegim ve her hafta buraya güncelleme kilomu yazacagim. Hedefim 50 kilo olmak. Dogum yaptim ve cok kilo aldim malesef 70 kilo ile basladim suan 65 kiloyum. Asla zorluk cekmiyorum. Bu diyet biraz irade ve kafana koymak lazim yoksa asla basaramazsin cok sükür cok iradeliyim yaparim dedigim herseyi bugüne kadar yaptim bunuda yapacagim. Her hafta güncelleme yapacagim. Herkese kolay gelsin :)

Öncelikle tebrik ediyorum helal olsun canım. Ben de başladım bu gün ikinci günüm. 1 kilo 200 gram verdim bir günde. Aklımda 1 hafta yapmak vardı. Sayende 5 hafta yapıcam ben de😅. Şu an 73. Kiloyum. Beni azime getirdin. Tek bir şey sormak istiyorum. Spor yapıyor muydun?

Mrb Arkadaslar tam bir hafta oldu bu diyeti uyguluyorum ayin 13.4.22 de basladim ve dün 19.4.22 de tam bir hafta oldu. Ve tam 5 kilo verdim. Bir ay boyunca devam edecegim ve her hafta buraya güncelleme kilomu yazacagim. Hedefim 50 kilo olmak. Dogum yaptim ve cok kilo aldim malesef 70 kilo ile basladim suan 65 kiloyum. Asla zorluk cekmiyorum. Bu diyet biraz irade ve kafana koymak lazim yoksa asla basaramazsin cok sükür cok iradeliyim yaparim dedigim herseyi bugüne kadar yaptim bunuda yapacagim. Her hafta güncelleme yapacagim. Herkese kolay gelsin :)
Ee noldu diyet😐

Arkadaşlar lütfen saçmalamayalım.1 ayda kilolu bir bireyin 20 kg vermesi facia.Ayrıca kendinizi kısıtlayacaksınız, bir ay direnip tutacaksınız kiloyu verdiniz, peki ya sonrası ? Bu tarz diyetler yeme bozukluklarına sebebiyet veriyor.Ayrıca bir balonu bir anda patlatmak gibi , mutlaka vücudunuzda sarkma olur.Bu daha kötü bir olay o sarkmalar kolay kolay toparlanmıyor.Derinin elastikiyeti bozuluyor.Baseniniz problemse yumuşak sarkık bir basen bölgeniz hala olur zayıfsınızdır ama kilolu görürsünüz.Ayrıca bu tarz aniden kilo vermeler metabolik hızınızı düşürüyor.Yani vücudunuzun günlük yakabildiği kalori miktarı aşağıya iniyor.Vücudunuza inanılmaz büyük şok yaşatıyorsunuz.En büyük zararı da yeme bozuklukları , yeme atakları , tıkınırcasına yeme bozukluğu vs.

X