1 ayda 20kg verdiren sıvı diyeti

merhaba konuyu şimdi gördüm yarından itibaren bende başlamayı dusunuyorum ınşallah 6 gun bu programı uygulayıp pazar gunu normal beslenmeyı dusunuyorm 10 kg fazlam var suan ınsallah sınuc alırım tartıda eksı göreyım gerısı önemli degıl :)

Yapılabilecek bi diyet bence yapabilirsin

merhaba konuyu şimdi gördüm yarından itibaren bende başlamayı dusunuyorum ınşallah 6 gun bu programı uygulayıp pazar gunu normal beslenmeyı dusunuyorm 10 kg fazlam var suan ınsallah sınuc alırım tartıda eksı göreyım gerısı önemli degıl :)
Başladınız mı acaba. Benim 4.günüm bugün

Başladınız mı acaba. Benim 4.günüm bugün
evet bugun basladım çmceden IF düzeninde ilerliyordum bozmadım öğlen bir kase corba ve ayran içitim aksama tekrar çorba içerim büyük ihtimal ayran ile sabah tartıldım 83.500 kg dım bakalım pazar gunu tekrar tartılıcam. sizin kaç kg gitti acaba 4 gunde

evet bugun basladım çmceden IF düzeninde ilerliyordum bozmadım öğlen bir kase corba ve ayran içitim aksama tekrar çorba içerim büyük ihtimal ayran ile sabah tartıldım 83.500 kg dım bakalım pazar gunu tekrar tartılıcam. sizin kaç kg gitti acaba 4 gunde
tarılmadım ben pazartesi tartı günü tartı günümüz var grubumuzun o gün tartılcam ama hafiflediğimi hissediyorum yani

Merhaba , boyum 170 , 121 kg ile başladım 2 günde 4 kg vermişim...Sabahları öğünün değişmemesi gerekiyormuş konuyu açan söylemişti okudum ...Gerçekten C vitamini hem diyet isteğini artıyor hem de ceviz tok tutuyor...İzinliyim 1 ay ve uyguluycam...Yapanlar varsa buyurun...

3. Gün sabahı 116,5 kg... portakalı posasıyla 1 tane ya da 2 tane yiyorum meyve saatlerinde...Hareket olarak sadece 30 mekik ...Başlığı açana Teşekkür ederim...

Bugün 7. Gün dün gece kaçamak yaptım tahin bal bir kac kaşık... sabah 115,500 geldim . Neredeyse hareketsiz tamamladım. İlk hedefimi tamamladım. 2. Hedefim 110 kg . Kilom çok olduğundan hızlı gidiyor...Bu arada tüm meyvelari 2 taneden fazla olmamak kaydıyla posasiyla yedim.

Bugün 7. Gün dün gece kaçamak yaptım tahin bal bir kac kaşık... sabah 115,500 geldim . Neredeyse hareketsiz tamamladım. İlk hedefimi tamamladım. 2. Hedefim 110 kg . Kilom çok olduğundan hızlı gidiyor...Bu arada tüm meyvelari 2 taneden fazla olmamak kaydıyla posasiyla yedim.
ÇOK IYI DEVAM ET EMİNİM COK GUZEL OLACAKSIN

Çok sağlıksız bir diyet listesi. Tansiyon düşmesine dikkat etsin uygulayanlar.
Kas kaybı yaşanır. Ayrıca aç kalındığı için hızlıca kilo verilip bir süre sonra kilo verme durur. Sonrasında da kilo alımı başlar tekrar.
Lütfen zayıflamak için bu sağlıksız diyetleri yapmak yerine günlük kalori kısıtlaması yaparak protein ağırlıklı beslenin ve spor yapın. Kalori açığı oluşturduğunuz anda zaten kilo vereceksiniz. Bu kadar açlık ve eziyete gerek yok. Bedeninize yazık.

ÇOK IYI DEVAM ET EMİNİM COK GUZEL OLACAKSIN
Gerçek hedefim 70 bakalım 1 ay ara vererek yapmaya çalışacam . Pantolonlarımı sakladım. 83 de genelde takılıyorum uzun süre bu kiloda kalmıştım gine takılırım...Umarım başarımım...Hiç açlık hissetmiyorum...Normalde tansiyonum dusuktur bu sebeple gün içi limon suyu yerine meyva tüketiyorum . 2 bardak normal çay ve 1 Türk kahvesi şekerli içiyorum diyetten tek sapmak bu...Ama sabah limonlu suyumu içiyorum, portakalimi ve cevizimi yiyorum...

Herkese günaydın bugün başladım tartılmadum. Bunun yerine bir türlü giremediğim pantalonumu giyerek fotoğraf çektim.. Tabiki beli bşr karış açık kaldı.. Haftada bir kere o pantalonla fotoğrafımı çekeceğim daha iyi bir motive olur diye düşünüyorum

Herkese günaydın bugün başladım tartılmadum. Bunun yerine bir türlü giremediğim pantalonumu giyerek fotoğraf çektim.. Tabiki beli bşr karış açık kaldı.. Haftada bir kere o pantalonla fotoğrafımı çekeceğim daha iyi bir motive olur diye düşünüyorum
hadi inşallah kaç kılosun ve boyun kaç beaber mı başlasak gun ıcınde neler yapabılıyorsun bıraz motıve bana da lazım aslında

Günaydın boy 156 kilo 78 evlendikten sonra 14 kilo aldım 😕 evet birlikte yapabiliriz. Dün aklama kadar iyi gidiyordum.. Yemesem yenmeyebilirdim.. Ama 78 kiloya çıkmama neden olan boğazıma yenildim ve patates salatası yedim.. Bugün bu hatayı yapmaya niyetim ypk... Çok şişmanladım. Yüzümün eski güzelliği tombullukla gitti kıyafet bulamıyorum bulsamda yakışmıyor. Aslında kendimizi sevmiyoruz sevsek bu vucuda mahkum etmeyiz

X