01.05.23/01.07.23 Diyet günlüğü

Diyete devam dedim ama bayramda olmadi ya yapamadim cok kacamagim oldu.
İnsallah yarin tekrar eski duzende devam edecegim.
Evet bende yapamadım çok kaçırdım kim bilir kaç kilo oldum 6 kilo vermiştim 😭 yarın yine diyete başlıyorum. Arada öyle kaçamaklar olur ama dimiii yani 😁😁

62.9 kiloya indim 1 ayda 70 kilodan süper gidiyo daha yeni kahvaltımı yapıyorum galiba yoğurdu yiyemiycem fazla geldi akşam yerim onu da

Eklentiler

• IMG-20230708-WA0009.jpeg
    IMG-20230708-WA0009.jpeg
    127,3 KB · Görüntüleme: 36
Kızlar selam bir aydır diyet falan kalmadı iki kilo almışım bugün gene başlayacağım ufak ufak öğle öğününu keserek sizde durum ne

Ben 70den 60 kiloya indim ama direnç kilosu oluşmuş onu aşmaya çalışıyorum 2 haftadır 2 ayda 10 kilo vermişim
Helal kizzzzz masallahhh valla sana.
bende 76 ya tam inmistim bir aydır yazliktayim gene bozuldu alkol cips bide havadan mıdır nedir aşırı acikiyorum hahahahaha halbuki burda kolay kilo veriliyor deniz yürüme mesafesi heryer tekrar başladım yine 80 lere çıkmak istemiyorum.... Tartı yok ama iste

Helal kizzzzz masallahhh valla sana.
bende 76 ya tam inmistim bir aydır yazliktayim gene bozuldu alkol cips bide havadan mıdır nedir aşırı acikiyorum hahahahaha halbuki burda kolay kilo veriliyor deniz yürüme mesafesi heryer tekrar başladım yine 80 lere çıkmak istemiyorum.... Tartı yok ama iste
Bence hiç vakit kaybetmeden tekrar başla yoksa yedikçe daha zorlanirsin tartın olmasın eve gidince tartilirsin Yemen'e icmene dikkat et yeter bak ben çok mutluyum bu şekilde kendimi hafiflemiş hissediyorum sık yorulmuyorum en azından 😁

Bende 5 mayis ta baslamistim 68.30 ile.
Bugun 3 Agustos. Bayadir 57 kg civarinda cikiyorum. 56 yi goremedim. Hedefim 54 du. Dusemiyorum ama en azindan 57 yi korumaya calisiyorum.

X