Niloya'nın Diyet Günlüğü 🧎‍♀️🏃‍♀️💃🚴‍♀️

Niloyatospikk

Believe in yourself
Pro Üye
23 Ocak 2016
30.672
46.182
Vermem gereken fazla kilolarım var ama veremiyorum buraya hergün yiyip içtiğim ve yaptığım sporları yazacağım.

Başlangıç tarih 21.05.2021
Boy: 160
Kilo: 66.7
Hedef kilo: 55

Güncel kilo 65.15

Güncel diyet günlüğüm buradadır kısmen hedefime ulaşmış bulunuyorum.

Son düzenleme:
Sabah kahvaltısı 12

✳️Sucuklu yumurta
✳️1 dilim tam buğday ekmeği

Ara öğün yok
1 fincan dibek kahvesi

Akşam yemeği

✳️1 kase kemik çorbası
✳️1 porsiyon ıspanak yemeği
✳️1 kase yoğurt
✳️1 dilim tam buğday ekmeği

Suyu 2 litre yapacağım henüz 1 litre oldu
Spor 2 bin adım olmuş ama daha yapacağım
Ben bu sabah yuladlı yumurta yanında 1 domates yedim ara öğün olarak 1 Türk kahvesi öğlen 6 yemek kaşığı kuru fasulye akşam yemeği 4 yemek kaşığı mantar 2 yemek kaşığı yoğurt ☺️

Ben bu sabah yuladlı yumurta yanında 1 domates yedim ara öğün olarak 1 Türk kahvesi öğlen 6 yemek kaşığı kuru fasulye akşam yemeği 4 yemek kaşığı mantar 2 yemek kaşığı yoğurt ☺️
Senin de güzel bir menü olmuş suyu fazla tükettiğimizde daha kolay kilo veriliyor ama suyu kışın zor içiyorum bir de sporu unutmayalım ben 15 dk lık yağ yakıcı videoyu yapıyorum YouTube'dan bir de günlük yürüyüş

Hoşgeldin 🥰
Kaç kilosun canım ne kadar fazla kilon var?

Ciddi anlamda spor yarışı ile kısa zamanda fazla kilolarımızı vermeyi hedefliyorum. Umarım başarırız
Hoşbuldum canım 🥰 ben 2 aydır diyetteyim 9 kg verdim 7 kg daha vermek istiyorum sonra koruma diyeti yapıcam inşallah yürüyüş çok yapamıyorum ama evde leslie yapıyorum yürüyüşü hafta sonu market kaçamağı ile yapıyorum marketler baya uzak çünkü 🙄

Senin de güzel bir menü olmuş suyu fazla tükettiğimizde daha kolay kilo veriliyor ama suyu kışın zor içiyorum bir de sporu unutmayalım ben 15 dk lık yağ yakıcı videoyu yapıyorum YouTube'dan bir de günlük yürüyüş
Ben 3 lt den fazla içiyorum 2 litreyi az limon sulu tüketiyorum şişe mi ve bardağım boş bırakmıyorum sanada tavsiye ederim görünce içiyorum çünkü

Hoşbuldum canım 🥰 ben 2 aydır diyetteyim 9 kg verdim 7 kg daha vermek istiyorum sonra koruma diyeti yapıcam inşallah yürüyüş çok yapamıyorum ama evde leslie yapıyorum yürüyüşü hafta sonu market kaçamağı ile yapıyorum marketler baya uzak çünkü 🙄
Güzel kilo vermişsin tebrik ederim darısı bana inşallah eşimin dırdırı bıktırdı açıkçası ben de 38 beden halimi özledim 😔şuan 44 bedenim önceden giydiklerim daha çok yakışıyordu

bende bayadir diyet yapmak istiyorum 68 kiloyum su an boyum 167
dogumda verip emzirirken tekrar aldigim kilolar hepsi bebegim cok gazliydi internetten gaz yapan yiyecekleri cikarta cikarta ekmege dadanip aldim hepsini 😭

Güzel kilo vermişsin tebrik ederim darısı bana inşallah eşimin dırdırı bıktırdı açıkçası ben de 38 beden halimi özledim 😔şuan 44 bedenim önceden giydiklerim daha çok yakışıyordu
Eski haline dönebilirsin vazgeçme bende nişanlıyım aslında önceden hiç takmadım kiloma ama nişan dan sonra daha çok takar oldum

X