01.05.23/01.07.23 Diyet günlüğü

lzabella

Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2023
289
221
26
Diyet günlüğü

lzabella lzabella . başlanğıç -76kg /güncel -77.1
B Bsyo başlanğıç-68.10kg/ güncel-59.85kg
Liptonnn Liptonnn başlanğıç-78kg /güncel-75.4kg
Peeves Peeves başlanğıç-70kg/ güncel-67.5kg
hurremkrbg hurremkrbg başlangıç-68kg/ güncel-67.5kg
CleanDen2 CleanDen2 başlangıç-82kg/güncel-77.2kg

Son düzenleme:
Ayyyy benim de başlamam lazım ama bugün değil yarın :KK35:
Çünkü ana evinde yemeden olmuyor :KK53:
Yarın aralıklı oruca başlıyorum. Karbonhidrat ve şekeri tamamen bırakamam ama azaltabilirim.
Ben Temmuz'a kadar değil de hazirana kadar beklicem bakalım.

Ayyyy benim de başlamam lazım ama bugün değil yarın :KK35:
Çünkü ana evinde yemeden olmuyor :KK53:
Yarın aralıklı oruca başlıyorum. Karbonhidrat ve şekeri tamamen bırakamam ama azaltabilirim.
Ben Temmuz'a kadar değil de hazirana kadar beklicem bakalım.
Şekeri bende bırakamıyorum malesef
Ama değiştiriyorum misal ben her çayın yanında çikolata tüketiyorum bunun yerine günde bir kere çayın yanında ya 2 hurma yada 2 kuçuk kare bitter çikolata tercih edicem. Karbonhidratda en çok ekmekden alıyoruz zaten ekmeği azaltınca ve ya bıraklnca insan zayıflamaya başlıyor. Pilav ve makarnada yemesen yada yerine esmer piriç ve makarna tercih etsen zayıflarsın uzun bi vakitte olur ama zayıflarsın. Kilo almaktan iyidir

Ayy keşke iyi bir diyet arkadaşı olabilsem ben daha çok feyz almak için burdayım diyeyim🤭🤭
Ben o kadar konh açtım ki burda hepsi zayıflama günlüğü ama hiç bir başarım yok. Yeni hesap açtım bu yüzden yeni bir başlangıç umarım bu kez pes etmem. Aslında iyi geliyorum ama sonra bi öfke patlaması ve kendimi anca yemekle sakinleştiriyorum. Yaz geldi artık ve ben hala panda gibi dolaşıyorum aynalara küstüm resmen

Şekeri bende bırakamıyorum malesef
Ama değiştiriyorum misal ben her çayın yanında çikolata tüketiyorum bunun yerine günde bir kere çayın yanında ya 2 hurma yada 2 kuçuk kare bitter çikolata tercih edicem. Karbonhidratda en çok ekmekden alıyoruz zaten ekmeği azaltınca ve ya bıraklnca insan zayıflamaya başlıyor. Pilav ve makarnada yemesen yada yerine esmer piriç ve makarna tercih etsen zayıflarsın uzun bi vakitte olur ama zayıflarsın. Kilo almaktan iyidir
Ben ekmek yemiyorum da makarna pirinç vb beni mahvediyor ve maalesef onlar olmadan yapamıyorum çünkü yalnız yaşıyorum ve eve gelince ne yesem diye düşünüp sonunda gene makarnaya teslim oluyorum :oops:

Ben ekmek yemiyorum da makarna pirinç vb beni mahvediyor ve maalesef onlar olmadan yapamıyorum çünkü yalnız yaşıyorum ve eve gelince ne yesem diye düşünüp sonunda gene makarnaya teslim oluyorum :oops:
yumurtalıda bi şeyler yapa bilirsiniz. Yapmak istedikden sonra çözüm bulunur😁

oncelikle hayirli olsun, bende yarin sabah tartilip basliyacagim. Dilersen beraber ogunleri yazip birbirimizi motive edelim. Her gun 3 ana 1 ara beslenip aksam 6 bucuk maksimum olucak sekilde yemeyi bitirmeyi dusunuyorum ve 1 saate kadar yuruyus en kotu spor yapamazsam bile.

oncelikle hayirli olsun, bende yarin sabah tartilip basliyacagim. Dilersen beraber ogunleri yazip birbirimizi motive edelim. Her gun 3 ana 1 ara beslenip aksam 6 bucuk maksimum olucak sekilde yemeyi bitirmeyi dusunuyorum ve 1 saate kadar yuruyus en kotu spor yapamazsam bile.
merhaba çok isterim tabii ki
Bendede 2 ana öğün sadece 6da bitiyorum yemeği

Bugünkü menüm
Sabahdan öğlene kadar 1.5l su 1 sade kahve
Öğlen 12de
1 kase yoğurt 1 elma (yemek yemek istemiyordum)
Akşam 17de
kıymalı yumurta
1 bardak ayran ve salata
Akşamda 1 kupa tarçınlı kahve içicem
yatana kadar 3l su tamamlıcammmmm...

Selam kızlar bende 72 kiloyum temmuza kadar 60 lara düşmek istiyorum . Bu gün 16/8 aralıklı orucumun ilk günüydü .
Sabah sirkeli ballı tarçınlı su ile güne basladım . 20.00 den beridir bisey yemedim .

Selam kızlar bende 72 kiloyum temmuza kadar 60 lara düşmek istiyorum . Bu gün 16/8 aralıklı orucumun ilk günüydü .
Sabah sirkeli ballı tarçınlı su ile güne basladım . 20.00 den beridir bisey yemedim .
Tebrik ederim bozmadan devam edersiniz inşallah

Sabah 6da uyandım 1 lite su içtim 3 mil leslie yaptım ve şimdi tarçınlı kahve zamanı ❤️
20230502_103557.jpg

Tebrik ederim bozmadan devam edersiniz inşallah
Hepimiz istediğimiz kiloları veririz inş ❤️ bu gün yine elma sirkesi tarçın bal lı su yapıp içtim . Kahvaltımı hazırlamıstım ama aniden dışarı cıkmamız gerekti . Dışarda kaşarlı gözleme domates salatalık yedim . Şuan da meyve yiyorum . Akşamda 7-8 arası yeyip günü kapatıcam .

An itibariyle bende basliyorum diyetdasim 😁 aralikli oruc yapabilir miyim bilmiyorum. Ekstradan gunde 15 dakika spora ayiricam. Yarin yediklerimi paylasirim. Hadi beraber! 😁💪

X