Anaokulu, okul öncesi, kreş yorumları Ozel sektorde ogretmenlik ucreti?

Happyyear34

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2019
413
118
Tahmini olarak bir rakam belirtilmesi gerekirse ozel sektorde anasinifi ogretmenligi ucreti ne kadardir sizce? Calisan var mi?

Çalıştığın yere göre değişir en kötü asgari ücret verirler her halde . Özelde calsiip çok yüksek maaş alan öğretmen tanıdığım hiç olmadı..

1000 tl maalesef ben genelde hep bu rakamı duydum, belkı asgarı ucret veren yerler vardır ama ınanın genelı bu sekılde calısıyor. fakat kolejde ogretmenlık yaparsanız ıyı bı ucret alırsınız ancak

1000 tl maalesef ben genelde hep bu rakamı duydum, belkı asgarı ucret veren yerler vardır ama ınanın genelı bu sekılde calısıyor. fakat kolejde ogretmenlık yaparsanız ıyı bı ucret alırsınız ancak
Anladim tesekkur ederim :KK43:

ben mesela Ayvalık'ta yaşıyorum, lise çocuk gelişimi mezunuyum ve sosyal hizmetler önlisans mezunuyum. Kaç yere başvuru yaptıysam 1000 teklıf edıldı ve hatta onu bıle vermemek ıcın ugrastı oranın yetkılısı. lütfen umudunuzu yıtırmeyın başvuru yaptığınız yerlerle baştan anlaşın maalesef işçi hakları olmadığı için istedikleri gibi at koşturuyolar. hem psikolojik olarak hem maddi açıdan özellerde çalışmak zor. ben kpss hazırlanıyorum bakalım, çocuk gelişimi okuyup devlette çalışmadığınız sürece çok yıpratıcı oluyor.

ben mesela Ayvalık'ta yaşıyorum, lise çocuk gelişimi mezunuyum ve sosyal hizmetler önlisans mezunuyum. Kaç yere başvuru yaptıysam 1000 teklıf edıldı ve hatta onu bıle vermemek ıcın ugrastı oranın yetkılısı. lütfen umudunuzu yıtırmeyın başvuru yaptığınız yerlerle baştan anlaşın maalesef işçi hakları olmadığı için istedikleri gibi at koşturuyolar. hem psikolojik olarak hem maddi açıdan özellerde çalışmak zor. ben kpss hazırlanıyorum bakalım, çocuk gelişimi okuyup devlette çalışmadığınız sürece çok yıpratıcı oluyor.
Acikcasi ben nisanlimin mesleginden oturu doguda veya baska bir sehirde meslegimi yurutmem zor. İstanbulda kalmak istiyorum fakat atanma durumunda da nasil kalinir bilmiyorum 🤷

Genelde asgarinin altinda oluyor

5 gün, günde 9 saat calismaya asgari ucret diye dusunuyorlar. Ama gunde 9 saat olmuyor. Ozel gunler olmuyor. Bazi okullar muzik ve ingilizce icin brans ogretmeni sokuyor derslere onlar da düsüyor.
Kac saat calisirsaniz buna gore hesapliyorlar.

Ben de sok olmustum duydugumda. Bimde calisin daha iyi.

Genelde asgarinin altinda oluyor

5 gün, günde 9 saat calismaya asgari ucret diye dusunuyorlar. Ama gunde 9 saat olmuyor. Ozel gunler olmuyor. Bazi okullar muzik ve ingilizce icin brans ogretmeni sokuyor derslere onlar da düsüyor.
Kac saat calisirsaniz buna gore hesapliyorlar.

Ben de sok olmustum duydugumda. Bimde calisin daha iyi.

Anaokulu ogretmenligi bir de sozel alanda en yuksek bolum. Bir de zorunlu olmasi durumu var. Temel egitim. Hala isi zorlastirmaya calisiyolar sacmalik cidden.

X